چهار مورد اضافی مشکوک به عفونت Covid-19

[ad_1]

از 14652 نفر از افراد شیوع یافته در شهر چی لین و کوانگ نینگ نمونه برداری شد

در تاریخ 1 فوریه 2021 ، در مقر کمیته مردمی شهر ، کمیته راهبری پیشگیری و کنترل بیماری Covid-19 در هانوی 84 جلسه خود را به ریاست نایب رئیس کمیته مردمی شهر چو ژوان دونگ – رئیس فرماندهی کمیته.

گزارش گزارش به جلسه ، معاون بهداشت هانوی هوانگ دوک خان گفت که در سراسر کشور ، چهارمین دوره تجمعی در 27 ژانویه 2021 تاکنون 268 مورد جدید را ثبت کرده است (موارد به پدر رسمی گزارش شده است) ، 30 مورد بلافاصله پس از انزوا از خارج از کشور است ورود ، 238 مورد در جامعه. همه موارد در جامعه مربوط به اپیدمیولوژی 2 شیوع در شهر چی لین (های دئونگ) و فرودگاه وان دونگ (کوانگ نینگ) است. علاوه بر این ، برخی شهرک ها موارد جدیدی دارند اما به طور رسمی اعلام نشده اند.

صحنه جلسه
در هانوی ، از 30 ژانویه 2021 تا 14:00. در اول فوریه 2021 ، هانوی 15 مورد جدید را در جامعه ثبت کرد ، 11 مورد توسط وزارت بهداشت اعلام شد ، 4 مورد جدید در جامعه. به طور خاص ، 4 مورد جدید توسط وزارت بهداشت گزارش نشده است ، از جمله: بیمار G. Q. H و. TT (باخ چو ، تین تانگ ، من لین) ، هر دو F1 از BN1725 هستند.

آدرس بیمار NVC در گروه 11 ، شهر دونگ آن ، منطقه دونگ آن ، کارگر کارخانه Z153 F1 از BN1724 است. بیمار NBT (Duy Tan ، My Dinh 2 ، Nam Tu Liem) از BN1814 F1 بود.

در حال حاضر واحدهای پزشکی در حال بررسی و منطقه بندی برای درمان اپیدمی و ضد عفونی در تمام سایت های درگیر در این پرونده هستند.

برای موارد F1 هانوی در موارد مثبت از استانهای دیگر: تا به امروز ، 72 مورد F1 در هانوی در رابطه با موارد مثبت از استانهای دیگر شناسایی شده است (این مورد جدا شده و مطابق مقررات آزمایش شده است). نتیجه آزمون: 3/72 نمونه مثبت ، 69/72 نمونه منفی است.

فاز 4 جمع شده (از 27 ژانویه 2021 تاکنون) ، 19 مورد را در جامعه ثبت کرده و 431 مورد F1 را بررسی کرده است ، همه جدا شده و نمونه هایی برای آزمایش هستند ، نتایج: 17/431 نمونه مثبت است. 368/431 نمونه برای اولین بار منفی است ، 46/431 نمونه نتیجه ای ندارد. علاوه بر F1 ، همانطور که در بالا ذکر شد ، 2،508 مورد F2 مورد بررسی قرار گرفت که همه آنها برای نظارت بر بهداشت خانه بر اساس مقررات جدا شدند.

این شهر تعداد كل افرادی را كه از اول ژانویه 2021 از چی لین ، های دوونگ بازگشتند ، بررسی كرد و افرادی كه از 5 ژانویه 2021 به منطقه شیوع كوانگ نینگ بازگشتند ، 15،769 نفر بودند ، در 14 نفر 652 مورد آزمایش قرار گرفتند مردم (به 93٪ رسید). 5400 مورد وجود داشت که 5 مورد مثبت و بقیه منفی بودند. کار بازرسی و نمونه گیری همچنان ادامه دارد.

تحقیق و پیگیری سریع ، فوری

کمیته راهبری گفت در حال حاضر موارد زیادی در های هایونگ و کوانگ نینگ در ویتنام وجود دارد ، زیرا این شیوع به سایر استان ها و شهرها از جمله هانوی گسترش یافته است. در گذشته افراد زیادی از مناطق اپیدمی های Hai Duong و Quang Ning به و از هانوی بوده اند.

در هانوی موارد غیر استاندارد وجود دارد ، این موارد به مکان های مختلف منتقل می شود ، با بسیاری از افراد تماس می گیرد. موارد هانوی منبع عفونت را شناسایی کرده و از دو شیوع در Hai Duong و Quang Ning نشات گرفته است.

این سویه ویروس سویه جدیدی است که به سرعت گسترش می یابد ، شروع بیماری نیز سریع است ، نسبت F1 بیش از امواج قبلی به FO تبدیل می شود. بنابراین ، در آینده می توان موارد جدیدی را در خارج از جامعه شهرستان ثبت کرد. در آینده ، کمیته راهبری می خواهد به دنبال دستورالعمل های کمیته دائمی دبیرخانه نخست وزیر ، کمیته حزب شهر و کمیته مردمی شهر برای تقویت پیشگیری از شیوع کوید -19.

به ویژه ، از ایمنی در برابر شیوع بیماری برای رویدادهای موفقیت XII حزب کنگره ملی اطمینان حاصل کنید.

واحدها حداکثر نیرو را برای پهنه بندی اضطراری تحقیقات و پیگیری موارد و افراد مرتبط برای پردازش ، گرفتن نمونه های آزمایشی و اعمال اقدامات انزوای پزشکی جمع می کنند.

به تقویت بازرسی ها و نظارت دقیق بر اجرای مفاد مربوط به ورود ، نظارت و انزوای پزشکی و جلوگیری از Covid-19 ادامه دهید تا کاملاً از گسترش جامعه قرنطینه جلوگیری شود.

انتشار و هدایت جامعه به سمت اجرای کامل توصیه ها برای پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر در شرایط جدید ، اجرای خوب پیام 5K ، از جمله ماسک – ضد عفونی – مسافت – عدم جمع آوری – اعلامیه پزشکی ادامه یابد. جمع آوری مردم را به حداقل برسانید ، برگزاری جشنواره ها را محدود کنید ، ورودهای غیرقانونی و نقض مقررات مربوط به پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر را به طور فعال کشف و به مقامات اطلاع دهید.

بخش بهداشت به منظور اجرای سریع اقدامات پیشگیری از اپیدمی ، به طور منظم اطلاعات مربوط به اوضاع اپیدمی در استانها ، به ویژه در Hai Duong و Quang Ning را به روز و جمع آوری می کند.

ادامه آزمایش همه موارد افرادی که تاکنون به آن سفر کرده اند ، از شهر چی لین – های دوونگ از اول ژانویه 2021 و فرودگاه بین المللی وانگ دونگ در استان کوانگ نینگ از 5 ژانویه 2021.

وزارت حمل و نقل همچنان به تقویت بازرسی و نظارت بر شیوع بیماریها و کنترل همه گیرها در ایستگاه های راه آهن ، ایستگاه های اتوبوس ، بنادر و حمل و نقل عمومی می پردازد و گاراژ را برای ثبت اطلاعات کافی راهنمایی می کند. شیوع در خارج از جامعه.

مناطق ، شهرها به طور کامل و آماده برای آماده سازی منابع ؛ واحدها را برای سرعت بخشیدن ، بررسی فوری ، ردیابی ، بومی سازی مدیریت اپیدمی ها مطابق با مقررات ، در صورت وجود موارد مثبت و موارد مربوطه در منطقه ، کاملاً گسترش ندهید.

معاینه اضطراری افرادی را که از مناطق اپیدمی برگشت می کنند مطابق مقررات ادامه دهید. موارد ورود غیرقانونی به منطقه را به شدت مورد بررسی قرار دهید ، مواردی که با مقررات پیشگیری از شیوع بیماری های وزارت بهداشت و شهر مطابقت ندارند. تقویت بازرسی برای انطباق با اقدامات پیشگیری از بیماری های همه گیر در منطقه ، به ویژه در رستوران ها ، بازارها ، سوپرمارکت ها و مکان های عمومی و مکان های جشنواره …[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *