چرا مرسدس بنز S کلاس 2021 تازه راه اندازی شده فراخوان شد؟

[ad_1]

مرسدس بنز S کلاس 2021.

به ویژه ، در اخطاریه ارسال شده به مالک ، مرسدس بنز گفته است که می توان S کلاس معیوب را با یک تیرآهن داخلی نصب کرد که برای خودرو در نظر گرفته نشده است. از آنجا اتصال بین روتور داخلی و فرمان در برابر فشار عملیاتی مقاومت نمی کند و منجر به آسیب می شود. این خطای فرمان بر ایمنی سرنشینان هنگام استفاده تأثیر می گذارد.

سخنگوی مرسدس بنز گفت: “در سراسر جهان ، 1400 نسل جدید S-Class به مشتریانی تحویل داده شده است که ممکن است تحت تأثیر برداشت قرار گیرند.”

این شرکت تاکنون هیچ مسئله مرتبطی را گزارش نکرده است. مشکل به عهده یک تامین کننده است ، بنابراین شرکت آن را پیدا کرد. زیرا این قطعه قبلاً به عنوان یک قطعه کامل نصب شده و سپس برای مونتاژ کامل خودرو به کارخانه مرسدس منتقل شده است.

سازنده مرسدس بنز از دارندگان کلاس S 2021 در سراسر جهان می خواهد که جلسات را با نزدیکترین فروشنده مجاز برنامه ریزی کنند ، جایی که تکنسین ها اتصال داخلی را بررسی کرده و در صورت لزوم آنها را تعویض می کنند. تمام کارهای بازرسی و تعویض کاملاً رایگان انجام خواهد شد.

نسل هفتم مرسدس بنز S کلاس با نام رمز W223 در سپتامبر 2020 با قیمت اولیه 109،800 دلار (بدون احتساب 1050 دلار هزینه حمل و نقل و حمل و نقل) در سراسر جهان راه اندازی شد. این شرکت همچنین در تلاش است نسخه های اضافی کلاس S را شامل دو نمونه هیبرید پلاگین AMG که انتظار می رود S63e و S73e نامیده شوند ، نهایی کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *