چرا باید آب رودخانه لیچ را پر کنم

[ad_1]

به گفته بسیاری از کارشناسان ، این پیشنهاد جدیدی نیست. بنابراین چرا واحدهای عملکردی هانوی مدام این معیار را ذکر می کنند. و این اندازه گیری برای رودخانه To Lich چگونه کار خواهد کرد؟

به گفته کارشناسان ، شارژ مجدد رودخانه سرخ برای رودخانه To Lich ضروری است.

طبق گفته مدیر انستیتوی تأمین آب ، فاضلاب و تحقیقات زیست محیطی ، پروفسور دکتر ترن دوک ها ، اقدام جهت هدایت آب از رودخانه سرخ برای احیا ، بنابراین بهبود کیفیت آب رودخانه به لیچ منطقی خواهد بود راه حل همراه با مجموعه ای از جمع آوری تمام تصفیه خانه فاضلاب که شهر هانوی اعمال می کند. با توجه به توضیحات پروفسور دکتر ترن دوک ها ، رودخانه باید دارای جریان باشد و معیار تخلیه آب از رودخانه سرخ به رودخانه تو لیچ یکی از مشاغل ضروری است.

همچنین ، طبق گفته پروفسور دکتر ترن دوک ها ، افزودن آب از رودخانه سرخ به رودخانه لیچ در برنامه زهکشی هانوی قرار دارد که در اواخر سال 2012 توسط نخست وزیر تصویب شد. علاوه بر این ، در فصل خشک ، هنگام باران اگر آب برای رسیدن به آن وجود نداشته باشد ، رودخانه لیچ از پایین تهدید می شود و به یک رودخانه مرده تبدیل می شود.

از همان منظر ، مدیر سابق هیئت مدیره پروژه زهکشی هانوی (اکنون بخش مدیریت پروژه تأمین آب ، زهکشی و سرمایه گذاری محیطی) فام ون کوئونگ ، با ویژگی های رودخانه دو لیچ ، فصل بارندگی است ، گردش جریان جدید ، در طول فصل خشک ، آب رودخانه “راکد” خواهد شد ، حتی در زمان خشک شدن ته ، بنابراین باید به طور منظم دوباره پر شود.

نه تنها بهبود محیط زیست ، بلکه دوباره پر کردن آب به ایجاد جریان برای رودخانه To Lich کمک می کند.

با همین دیدگاه ، بسیاری از کارشناسان بر لزوم انتقال آب از رودخانه سرخ به رودخانه تو لیچ تأکید کردند ، به ویژه هنگامی که تصفیه خانه فاضلاب ین ژا به بهره برداری رسید. به گفته کارشناسان ، با تکمیل نیروگاه ، مقدار فاضلاب خانوارهای حاشیه رودخانه به سیستم فاضلاب می رود که دیگر مستقیماً به رودخانه نمی ریزد. بنابراین ، اگر جبران مجدد آب صورت نگیرد و فقط به حجم طبیعی آب متکی باشد ، رودخانه لیچ فقط یک حوض زندان است ، بدون اینکه ارزش زیادی داشته باشد.

به یاد داشته باشید که در اواسط سال 2019 ، هانوی یک باران طوفانی طولانی را تجربه کرد ، که منجر به افزایش سطح آب در دریاچه غربی شد. برای اطمینان از ایمنی ، شرکت هانوی فاضلاب محدود دروازه های زهکشی را باز کرد تا آب دریاچه به سطح ایمنی برسد و دریچه خروجی را برای انتقال آب از دریاچه غربی به رودخانه لیچ باز کرد.

به همین دلیل ، کیفیت آب و آب رودخانه تو لیچ تغییر کرده است. پیش از این ، در سال 2018 ، این واحد همچنین آزمایش تخلیه آب از دریاچه غربی به رودخانه To Lich را نشان داد ، در ابتدا نشان داد که جریان آب سیاه به جای رنگ آبی معمول دریاچه ، دیگر وجود ندارد. بوی تعفن و آلودگی نیز از بین رفت.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *