چرا آتش سوزی جنگل محافظ در Soc Son 12 ساعت طول می کشد؟

[ad_1]

عکس هایی از آتش سوزی جنگل محافظ در محله Soc Son.

آخرین اطلاعات از FPD منطقه Soc Son ، که بعد از ظهر 3 ژانویه منتشر شد ، می گوید که در ساعت 16:30 روز 2 ژانویه در شهرداری های Bac Son و Minh Tri (منطقه Soc Son) یک مورد وجود دارد. آتش سوزی جنگل محافظ برای حفاظت از محیط زیست. حدود ساعت 4:15 صبح امروز (3 ژانویه) بود که آتش خاموش شد.

محل آتش سوزی در منطقه جنگلی تحت کنترل کمون های Bac Son و Minh Tri رخ داده است. به طور خاص ، در کمون Bac Son آتش سوزی در بلوک ها وجود داشت: 1.1c ، 1.1d ، 1.5a ، 1.5b ، 4.2a ، 4.2b (جعبه 14) و نقشه ها: 2.1a ، 2.1b ، 2.1c (جعبه 15). در شهرداری مین تری ، در انبار شماره 2 سوزانده شده است. منطقه سوخته عمدتاً پوشش گیاهی زیر سایبان جنگل کاج ، جنگل اقاقیا درجه 3 و چمنزارهای بوته ای است.

پس از دریافت خبر ، کمیته مردمی ناحیه Soc Son نیروهای خود را از هیئت مدیره جنگل هانوی بسیج کرد – استفاده ویژه ، هیئت مدیره حفاظت جنگل – استفاده ویژه از منطقه Son Son ، کارمندان و مردم Bak Son – Mina Tri Commune ، پلیس و ارتش مستقر در منطقه به طور فعال در حال مبارزه با آتش هستند. در مجموع 1100 نفر و بسیاری از تجهیزات و ماشین آلات برای اطفا حریق بسیج شدند …

اگرچه نیروهای درگیر در اطفای حریق بسیار شلوغ بودند اما خاموش شدن آتش حدود 12 ساعت طول کشید. به ویژه زمان آتش سوزی حدود ساعت 4:30 بعد از ظهر روز 2 ژانویه باز شد و تا ساعت 4:15 صبح روز 3 ژانویه آتش مهار شد.

فام ون ونگ معاون رئیس FPD Soc Son در توضیح دلیل آتش سوزی طولانی مدت گفت که از آنجا که صحنه آتش سوزی در محدوده واقعی گلوله در میدان تیر Xuan Bang بود ، هنوز کلاهک های زیادی وجود داشت. بنابراین خطر انفجار در آتش سوزی بسیار خطرناک است. نیروهای عملکردی باید هم در مبارزه با آتش و هم برای اطمینان از ایمنی افراد درگیر در اطفا fire حریق بسیار محتاط باشند. علاوه بر این ، هوای خشک طولانی مدت و خطر آتش سوزی سطح جنگل V نیز باعث خاموش شدن آتش برای نیروهای محلی می شود.

آتش سوزی ثبت شده در محله Soc Son خسارتی به مردم و آتش نشانان وارد نکرد. منطقه جنگلی آسیب دیده و همچنین علت آتش سوزی هنوز توسط واحدهای عملیاتی در دست بررسی و روشن شدن است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *