پیگرد قانونی رئیس سابق شورای مردمی کمون ترانگ ویت به دلیل جعل نتایج انتخابات

[ad_1]

متهم نگوین ژوان هونگ و 3 متهم دیگر پرونده (از چپ به راست).

در تاریخ 22 ژوئیه ، اداره پلیس هانوی گفت که آژانس تحقیقات امنیتی تصمیمی را برای تعقیب و تعقیب متهم علیه نگوین ژوان هونگ ، رئیس سابق شورای مردمی کمون ترانگ ویت صادر کرده است. برای دوره 2016-2021 ، رئیس کمیسیون انتخابات کمون ترانگ ویت و کاندیدای عضو شورای مردمی کمون ترانگ ویت برای دوره 2021-2026 در حوزه انتخابیه 4 به جرم “جعل نتایج انتخابات”. اشاره شده در بند 2 ، ماده 161 قانون جزا.

در رابطه با این پرونده ، آژانس تحقیقات امنیتی همچنین سه متهم دیگر را با همین جرم تحت تعقیب قضایی قرار داده است ، از جمله: نگوین هو دو (46 ساله ، فرمانده دسته جوخه کمون ترانگ ویت) و دو ون ویت (47 ، فرمانده دسته گردان سیار کمون ترانگ ویت).

تصمیمات برای تعقیب متهمان توسط دادستانی عمومی هانوی تصویب شد.

طبق گفته مقامات ، رئیس شورای مردمی کمون ، که همچنین رئیس کمیسیون انتخابات کمون ترانگ ویت ، نگوین ژوان هونگ است ، 75 رای را فریب داد. آقای هون برگه رای خود را به خانه آجری آورد و سپس از کسی خواست که آن را در صندوق رأی بگذارد تا به خود رأی دهد (وی کاندیدای لیست نامزدهای شورای مردمی است).

این حادثه کشف و بلافاصله به شورای انتخابات هانوی و شورای ملی انتخابات گزارش شد ، بنابراین نتایج انتخابات در آن شهر لغو شد.

پیش از این نقض جدی ، کمیته حزب Me Lin آقای هونگ و آقای Hoan را از حزب اخراج کرد. در تاریخ 6 ژوئن ، کمیسیون انتخابات شهرداری ترانگ ویت یک انتخاب مجدد در تیم انتخاباتی 4 پوندی برگزار کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *