پیگرد قانونی ، دستگیری و بازداشت موقت صاحب حساب فیس بوک “Thuy TV”

[ad_1]

متهم Nguyen Ti Beach Tui. عکس: پلیس تهیه شده است.

در تاریخ 7 ژانویه ، اداره پلیس منطقه Binh Chanh (شهر هوشی مین) اعلام کرد که تصمیم به پیگرد قضایی ، پیگرد قانونی متهم و دستگیری Nguyen Thi Bich Thuy (SN 1981 ، ثبت نام در خانواده) را صادر کرده است. ساکن 228 محله هوآ هاپ ، شهرداری بائو هوآ ، منطقه ژوان لوک ، استان دونگ نای. وی در حال حاضر در آپارتمان C14J ، آپارتمان ویژن در 96 ترن دای نگیا ، بخش تان تائو ، بخش بینه تان زندگی می کند) تا تحقیقات در مورد جرم “سوisa استفاده از دارایی ها با کلاهبرداری” را انجام دهد.

طبق اداره پلیس CSDT بین چان ، در سال 2011 نگوین تی بیچ توئی به دلیل “سو abuse استفاده از اعتماد به دارایی مناسب” توسط دادگاه مردم شهرستان ژوان لوک (دونگ نای) به 30 ماه زندان محکوم شد ، اما در حال رسیدگی است.

قبل از آن ، هنگامی که با کسی ارتباط برقرار می کرد ، بیچ توئی اغلب وانمود می کرد که در یک کانال تلویزیونی کار می کند ، و باعث می شود بسیاری از مردم به این باور برسند. طی 2 سال گذشته ، توئی برای بسیاری از افراد شناخته شده است که اغلب به طور مستقیم به اختلافات دامن می زند ، بتکده در محله Binh Chan (شهر هوشی مین) را برای خیانت و متهم کردن نیروهای عملیاتی 1 بخش در شهر Thuan An (Binh Duong) ) در حساب فیس بوک “Bich Thuy TV”.

اداره پلیس منطقه Binh Chanh در حال حاضر تحت تحقیق است. بنابراین چه کسی قربانی شده یا اطلاعاتی در مورد نقض قانون Nguyen Thi Bich Thuy دارد ، لطفا با بخش CSDT پلیس منطقه Binh Chanh تماس بگیرید ، شماره تلفن: 0283.7606.923.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *