پیشنهاد شده است که 478 خانوار به مناطق در معرض خطر رانش زمین در کوهها منتقل شوند

[ad_1]

در منطقه محله Hue ، گروه 4 ، روستای Quan Nam 3 ، شهرداری Hoa Lien (منطقه Hoa Vang) ، مردم سالهاست که از ترس رانش زمین در کوهها زندگی می کنند. در حال حاضر رانش زمین کمی بیش از 100 متر از منطقه مسکونی محله هیو فاصله دارد ، بنابراین مردم می خواهند دولت آنها را به مکان امن منتقل کند.

دامنه کوه شرقی ، در حدود 500 متری محله Hue ، بیش از 1 متر ترک خورده است. مقامات یک مانع موقت گابیون در حاشیه جاده DT.601 ساخته اند. با این وجود مردم منطقه نیز هراس دارند که هر لحظه این زمین لغزش فروپاشد.

این زمین لغزش بسیار نزدیک به خانه های روستای Quan Nam 3 ، شهرداری Hoa Lien ، منطقه Hoa Vang است.

نای تان تام ، نایب رئیس کمون Hoa Lien گفت که از آنجا که این مناطق خطر بسیار زیادی از رانش زمین دارند و فوری هستند ، شهرداری پیشنهاد کرده است که آنها را برای تمیز کردن و جابجایی مجدد با خانوارهای آسیب دیده ترکیب کند. برای راه سازی DT.601.

در رشته کوه So (کمون Hoa Son ، منطقه Hoa Vang) بسیاری از خانه ها در دامنه کوه ساخته شده اند ، بنابراین با خطر رانش زمین نیز روبرو هستند. به طور خاص ، منطقه اسکان مجدد № 6 ، هم مرز با کوه کو ، فاقد سیستم تخلیه کوه است ، بنابراین هنگامی که باران شدید باعث جاری شدن سیل می شود ، جاده ها به راحتی می توانند باعث رانش زمین در خانه های مردم شوند.

در مواجهه با وضعیت فوق ، دولت محلی تصمیم گرفت 6 خانوار را که در معرض خطر زیادی قرار دارند تحت تأثیر رانش زمین قرار گیرد ، به سرعت منتقل کند. کمک هزینه 6 ماهه برای این خانوارها. برای 34 خانوار باقیمانده که در مناطق خطرناک شهرداری Hoa Son واقع شده اند ، آنها هنوز پابرجا هستند. نگوین دوئی فوونگ ، رئیس کمیته مردمی Hoa Son ، گفت: “شهرداری به منطقه پیشنهاد کرده است که به شهر پیشنهاد دهد 40 خانوار را که در معرض خطر بالای زمین لغزش قرار دارند تمیز و نقل مکان کند.”

همچنین در محله کم لو ، تپه در محل اتصال شمال غربی پل روگذر Truong Chinh-Hoa Cam در محفظه Hoa Tho Tay ، بسیاری از خانه ها دیواری نزدیک دیواره عمودی تپه ساخته اند. مکان هایی وجود دارد که جاده های بتونی بالای سقف قرار دارند ، بنابراین هر بار که باران های سیل آسا ، خاک و سنگ به خانه های مردم منتقل می شود.

منطقه دهکده کوآن نام 3 ، کمون Hoa Lien در مورد خطر بالای لغزش هشدار داده شده است.

به ویژه در هنگام بارندگی های شدید که در اکتبر و نوامبر سال 2020 ادامه داشت ، منطقه کنار حصار بنای یادبود شهدای هوآ وانگ نشانه هایی از رانش زمین را نشان داد ، بنابراین مقامات محلی مجبور شدند اقدامات فوری برای جلوگیری از رانش زمین و تخلیه خانوارهای در معرض خطر انجام دهند. …

بر اساس گزارشی از سوی کمیته مردمی شهرستان Hoa Vang و کمیته منطقه Cam Le ، تعداد کل خانوارهایی که در این منطقه در معرض خطر شدید رانش زمین ، سیل های شدید هستند و نیاز به جابجایی و درمان دارند 478 خانوار است. در آنها 158 خانوار برای جابجایی و درمان اضطراری وجود دارد. برای جابجایی متمرکز و طولانی مدت 320 خانوار.

در حال حاضر ، شهرک ها در حال یادگیری تدوین و اجرای یک پروژه اضطراری برای مقابله با رانش زمین ، انتقال مجدد مردم به مناطقی هستند که در معرض خطر زیاد رانش زمین و سیلاب در منطقه در سال های 2020-2021 و برنامه توزیع مردم برای یک دوره طولانی مدت و پایدار در مناطق هستند. با بلایای طبیعی در دوره 2021 – 2025[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *