پورتال وب دولت پانزدهمین سالگرد دسترسی جهانی به اینترنت را جشن می گیرد


معاون نخست وزیر دائمی تروونگ هوآ بین نامه نامه ای را به نخست وزیر در پورتال دولت ارائه داد. عکس: VGP

در طول این مراسم ، معاون نخست وزیر دائمی تروونگ هوآ بین از تلاش ها و کمک های نسل های کارمندان ، اعضای حزب ، کارمندان و کارگران دروازه استقبال ، تأیید ، قدردانی و تشکر کرد اطلاعات الکترونیکی دولت طی 15 سال گذشته ، سهم مهم و عملی در کاهش فاصله مکانی و زمانی در برقراری ارتباط بین دولت و مردم و همچنین ویتنامی های خارج از کشور و بین دولت دارد. با مشاغل و سرمایه گذاران ، یک کانال اطلاعاتی مهم است که اطلاعات را با دوستان بین المللی متصل می کند تا بتواند از طریق شبکه های اجتماعی و روزنامه های زبان خارجی بیشتر با ویتنام تقویت کند.

نخست وزیر با بیش از 30000 خبر ، مقاله ، آلبوم عکس ، فیلم ، بیش از 400 گزارش مطبوعاتی ، به روزرسانی بیش از 2000 سند قانونی و اسناد دولتی و عملیاتی ، نخست وزیر حدود 1200 شماره را در روزنامه رسمی منتشر می کند. … وب سایت دولت همچنین توصیه می کند که اطلاعات مربوط به افکار عمومی را با پیشنهادات ، توصیه ها ، بینش ، عملی ، به ویژه مشکلات ناشی از زندگی واقعی ، الزامات رهبری و مدیریت دولت ، نخست وزیر ، ترکیب کند. سازماندهی وظایف مدیریت ، انتشار و انتشار روزنامه رسمی جمهوری سوسیالیستی ویتنام ، تقویت مجله الکترونیکی ؛ استفاده از فناوری اطلاعات ، مدیریت و کارکرد سیستم پورتال دولتی بدون هیچ مشکلی.

معاون نخست وزیر دائمی تروونگ هوآ بین در این مراسم شرکت کرد. عکس: VGP

در دوره آینده ، معاون دائمی نخست وزیر معتقد است که پورتال دولتی همچنان با شکوه و اعتبار اخبار رسمی دولت و آژانس رسانه ای در اینترنت به ترویج سنت شکوهمند ادامه خواهد داد. ، به طور مداوم در حال بهبود ، نوآوری ، استفاده شدید از پیشرفت انقلاب چهارم صنعتی برای بهبود کیفیت اطلاعات و ارتباطات با مدیریت ارشد و جهت گیری ، ادامه ادعای نقش خبرگزاری رسمی دولت در اینترنت ، پیشرو در سیستم پورتال های اطلاعاتی ، وب سایت های وزارتخانه ها ، آژانس ها ، شهرک ها در سراسر کشور ، و نقش مشاوره و ادغام عمومی اطلاعات مطبوعات ، افکار عمومی برای خدمت به رهبری حزب و دولت ، رهبری و دولت ، نخست وزیر ، به ویژه قبل از مشکلات ناشی از مردم ؛ به طور فعال در ساخت دولت الکترونیکی شرکت کنند.

نگوین هونگ ، مدیرکل پورتال دولتی و سردبیر روزنامه الکترونیکی دولت ، با تشکر از نظرات تبریک و دریافت دستورالعمل ها ، قول اجرای این دستورالعمل ها را داد. در برنامه های کاری خاص و موثر و برنامه های عملیاتی واحدها ، انجام مسئولیت های تعیین شده توسط نخست وزیر ، معاونان نخست وزیر ، وزرا و سران دولت در این جشن ، پورتال دولتی نرم افزار کاربردی پورتال دولتی و روزنامه الکترونیکی دولتی نصب شده روی دستگاه های تلفن همراه را راه اندازی کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *