پورتال وب دولت پانزدهمین سالگرد دسترسی جهانی به اینترنت را جشن می گیرد

[ad_1]

معاون نخست وزیر دائمی تروونگ هوآ بین نامه نامه ای را به نخست وزیر در پورتال دولت ارائه داد. عکس: VGP

در طول این مراسم ، معاون نخست وزیر دائمی تروونگ هوآ بین از تلاش ها و کمک های نسل های کارمندان ، اعضای حزب ، کارمندان و کارگران دروازه استقبال ، تأیید ، قدردانی و تشکر کرد اطلاعات الکترونیکی دولت طی 15 سال گذشته ، سهم مهم و عملی در کاهش فاصله مکانی و زمانی در برقراری ارتباط بین دولت و مردم و همچنین ویتنامی های خارج از کشور و بین دولت دارد. با مشاغل و سرمایه گذاران ، یک کانال اطلاعاتی مهم است که اطلاعات را با دوستان بین المللی متصل می کند تا بتواند از طریق شبکه های اجتماعی و روزنامه های زبان خارجی بیشتر با ویتنام تقویت کند.

نخست وزیر با بیش از 30000 خبر ، مقاله ، آلبوم عکس ، فیلم ، بیش از 400 گزارش مطبوعاتی ، به روزرسانی بیش از 2000 سند قانونی و اسناد دولتی و عملیاتی ، نخست وزیر حدود 1200 شماره را در روزنامه رسمی منتشر می کند. … وب سایت دولت همچنین توصیه می کند که اطلاعات مربوط به افکار عمومی را با پیشنهادات ، توصیه ها ، بینش ، عملی ، به ویژه مشکلات ناشی از زندگی واقعی ، الزامات رهبری و مدیریت دولت ، نخست وزیر ، ترکیب کند. سازماندهی وظایف مدیریت ، انتشار و انتشار روزنامه رسمی جمهوری سوسیالیستی ویتنام ، تقویت مجله الکترونیکی ؛ استفاده از فناوری اطلاعات ، مدیریت و کارکرد سیستم پورتال دولتی بدون هیچ مشکلی.

معاون نخست وزیر دائمی تروونگ هوآ بین در این مراسم شرکت کرد. عکس: VGP

در دوره آینده ، معاون دائمی نخست وزیر معتقد است که پورتال دولتی همچنان با شکوه و اعتبار اخبار رسمی دولت و آژانس رسانه ای در اینترنت به ترویج سنت شکوهمند ادامه خواهد داد. ، به طور مداوم در حال بهبود ، نوآوری ، استفاده شدید از پیشرفت انقلاب چهارم صنعتی برای بهبود کیفیت اطلاعات و ارتباطات با مدیریت ارشد و جهت گیری ، ادامه ادعای نقش خبرگزاری رسمی دولت در اینترنت ، پیشرو در سیستم پورتال های اطلاعاتی ، وب سایت های وزارتخانه ها ، آژانس ها ، شهرک ها در سراسر کشور ، و نقش مشاوره و ادغام عمومی اطلاعات مطبوعات ، افکار عمومی برای خدمت به رهبری حزب و دولت ، رهبری و دولت ، نخست وزیر ، به ویژه قبل از مشکلات ناشی از مردم ؛ به طور فعال در ساخت دولت الکترونیکی شرکت کنند.

نگوین هونگ ، مدیرکل پورتال دولتی و سردبیر روزنامه الکترونیکی دولت ، با تشکر از نظرات تبریک و دریافت دستورالعمل ها ، قول اجرای این دستورالعمل ها را داد. در برنامه های کاری خاص و موثر و برنامه های عملیاتی واحدها ، انجام مسئولیت های تعیین شده توسط نخست وزیر ، معاونان نخست وزیر ، وزرا و سران دولت در این جشن ، پورتال دولتی نرم افزار کاربردی پورتال دولتی و روزنامه الکترونیکی دولتی نصب شده روی دستگاه های تلفن همراه را راه اندازی کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *