پل طولانی تانگ رسماً برای تردد باز است

[ad_1]

Kinhtedothi – پس از نزدیک به 5 ماه تعمیر و ساخت ، پل طانگ لانگ در صبح 7 ژانویه 2021 رسماً برای تردد باز شد ، به طور همزمان تمام جاده حلقه ای هانوی 3 را متصل کرد ، بار را روی پل Nhat Tan کاهش داد ، و ایجاد ارتباط بین مناطق …

ترینه دین دونگ ، معاون نخست وزیر ، دستوری را برای پاکسازی پروژه ای برای ترمیم سطح پل طولانی طانگ صادر کرد.

صبح امروز (7 ژانویه) ، اداره راههای ویتنام (وزارت حمل و نقل) مراسم ترافیک پروژه تعمیر پل طانگ لانگ را برگزار كرد.ترینه دین دونگ معاون نخست وزیر در آنجا حضور داشت و دستور ترافیك صادر كرد.

در این مراسم نگوین ون وزیر وزیر حمل و نقل (MOT) نیز حضور داشت. معاون وزیر حمل و نقل Le Dinh Tho ؛ نائب رئیس ویژه کمیته ملی ایمنی راه خوات ویت هونگ.

در کنار هانوی ، رئیس کمیته مردمی شهر هانوی ، چو نگوک آن بود. Duong Duc Tuan ، معاون رئیس کمیته مردمی هانوی ، به همراه بسیاری از نمایندگان ، رئیس نمایندگی ها و واحدهای وزارت حمل و نقل ، شهر هانوی و سایر شهرک ها هستند.

معاون نخست وزیر و سران وزارت حمل و نقل و شهر هانوی در حال بازدید از فناوری تعمیر پل طولانی تانگ هستند.

افزایش اتصال برای ترافیک سرمایه

در طی این مراسم ، نگوین ون هوئن ، مدیر کل اداره راه های ویتنام ، گفت سطح پل تنگ لانگ با فناوری مدرن ترمیم شده است. این راه حل با استفاده از فناوری جوش لنگر پلاسما متصل به ورق فولاد است ، پس از آن مش تقویت کننده نصب می شود و بتن مسلح فوق العاده (UHPC) با مقاومت فشاری 3 برابر بیشتر از بتن معمولی گذاشته می شود.

پس از اتمام پخش ، UHPC قبل از فرش بتن پلیمری با حداقل ضخامت 4 سانتی متر ، چسب اپوکسی را به کف می زند. حداقل 30 سال و پوشش بتن پلیمری از 5 تا 10 سال است. به طور خاص ، نتایج آزمایش سفتی عرشه پل نسبت به قبل حدود 2-3 برابر افزایش می یابد.

به گفته آقای نگوین ون هوئن ، اتمام پروژه تعمیر پل تانگ لانگ برای برقراری اتصال همزمان و ارتقا the بهره وری عملیاتی کل مسیر حلقه هانوی از اهمیت بسیاری برخوردار است. از آنجا ، این امر کمک مهمی به اتصال به حمل و نقل و حمل و نقل خواهد کرد. شهر هانوی با فرودگاه بین المللی Noi Bai و سایر استان های کشور ، ازدحام را کاهش می دهد.

رئیس کمیته مردمی شهر هانوی چ نگوک آن در این مراسم صحبت کرد.

چو نگوک آن ، رئیس کمیته مردمی هانوی گفت: پل طولانی تانگ بر روی رودخانه سرخ ، واقع در جاده حلقه ای 3 ، یکی از جاده های شریانی پرتردد است. بنابراین ، با اتمام تعمیر پل طولانی لانگ ، ترافیک همزمان در حلقه 3 فراهم می شود ، بار در پل Nhat Tan در جاده شهرستان کاهش می یابد ، و ایجاد یک اتصال بین مناطق است.

رئیس کمیته مردمی هانوی چوگوک آن پیشنهاد کرد که اداره حمل و نقل هانوی ، اداره پلیس راهنمایی و رانندگی ، اداره پلیس هانوی ، مناطق همچنان به هماهنگی با اداره راههای ویتنام در سازماندهی عملیات پروژه از جمله کنترل بار بپردازند. وسیله نقلیه برای اطمینان از طول عمر ساختمان ، در عین حال کمک می کند تا پروژه با کارآیی بیشتری به بهره برداری برسد.

معاون نخست وزیر ترینه دین دونگ ، وزیر حمل و نقل نگوین ون The ، رئیس کمیته مردمی هانوی چو نگوک آنه و بسیاری از مقامات عالی رتبه پهنای باند را در پل Long Long قطع کردند.

فناوری خوب برای تولید مثل نیاز به تحقیق دارد

معاون نخست وزیر ، ترینه دین دونگ در سخنرانی خود بر اهمیت پل طانگ لانگ برای اتصال و تجارت شهر هانوی در سواحل شمالی و جنوبی رودخانه سرخ و همچنین پل بین هانوی و سایر استانها و شهرهای کشور تأکید کرد.

معاون نخست وزیر ترینه دین دونگ ارزیابی کرد که پروژه تعمیر پل طانگ لانگ یک پروژه مهم ترمیم است که در آغاز 2021 به افتخار کنگره XIII حزب ملی و تت نگوین دن تان سو انجام شده است.

معاون نخست وزیر و نمایندگان برای بازرسی از سطح پل طولانی تانگ رفتند.

معاون نخست وزیر به نمایندگی از دولت ، از وزارت حمل و نقل ، اداره راههای ویتنام و كارشناسان بخاطر فعالیت و مسئولیت پذیری بسیار زیاد در تحقیق و جستجوی فن آوری های ترمیم پل در تانگ تقدیر و تمجید كرد. طولانی به طور خاص ، تهیه مواد برای عرشه پل و غلبه بر تمام مشکلات کار شبانه روزی طبق برنامه انجام شد.

معاون نخست وزیر همچنین از وزارت حمل و نقل و اداره راه خواست تا کار خود را با هانوی برای اطمینان از ایمنی و کارایی مطلق هماهنگ کنند ، که در آن توجه داشته باشید که کنترل کامیون بر روی پل بیش از حد نیست. کیفیت و کیفیت پل ، اطمینان از کارایی کار در هنگام راه اندازی.

فناوری تعمیر Thang Long Bridge باید در سایر پروژه ها بیشتر مورد کاوش و تکرار قرار گیرد.

معاون نخست وزیر همچنین به وزارت حمل و نقل پیشنهاد کرد ، بر اساس اجرای موفقیت آمیز تعمیر پل طانگ لانگ ، مطالعه و پر کردن دستورالعمل ها برای انجام کارهای بعدی به طور کارآمد و با کیفیت ضروری است.

“طبق برنامه برای سال 2030 ، با چشم انداز سال 2050 ، پایتخت در حال توسعه به قسمت شمالی رودخانه سرخ است و در آینده نزدیک ، تحت رهبری نخست وزیر شمال ، لازم است به یک شهر جدید و مدرن با سیستم ساختاری تبدیل شود. زیرساخت های مدرن و جذاب در حال تبدیل شدن به وزنه مقابل جنوب رودخانه سرخ است و مردم را از منطقه اصلی شهری در این منطقه جذب می کند تا تصویری جدید از پایتخت تمدن مدرن ایجاد کند. در آینده نزدیک ، وزارت ساخت و ساز با هانوی در زمینه اجرای برنامه های شهری در رودخانه سرخ و ساخت پل هایی در آن سوی رودخانه سرخ هماهنگی خواهد کرد. معاون نخست وزیر ترینین دین دونگ[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *