پلیس منطقه باک تو لیم خط حامل حیوانات کمیاب را شکست

[ad_1]

2 لاک پشت از ساحل مرکزی در گروه حیوانات نادر قرار دارند.

در 12 ژوئیه ، اطلاعات رئیس بخش پلیس منطقه ، باک تو لیم ، گفت که دفتر امنیت عمومی منطقه به تازگی تصمیم به پیگرد قضایی و پیگرد قانونی متهم Tran Trong Nghia (SN 1994 ، دادگاه منطقه دونگ هو) صادر کرده است ، منطقه ها) تیان ، استان کیان جیانگ) برای بررسی و روشن کردن نقض مقررات نادر حفاظت از حیوانات.

پیش از این ، باك تو لیم ، پلیس منطقه از طریق كار اطلاعاتی برای فهم اوضاع در منطقه ، دریافت كه برخی نهادها در جنوب اقدام به انتقال حیوانات نادر به خارج از هانوی برای فروش آنها جهت سودآوری داشتند. اشخاص معمولاً حیوانات نادر را در کارتن هایی که به عنوان جعبه های باربری معمولی مبدل می شوند ، قفل می کنند و هنگام جلوگیری از شناسایی و بازرسی توسط مقامات ، کالاها را هنگام تجارت دنبال نمی کنند.

افراد برای ایجاد تبادل اطلاعات در مورد خرید و فروش حیوانات کمیاب ، یک گروه چت خصوصی در شبکه های اجتماعی ایجاد کردند. در صورت یافتن ، بلافاصله ردیابی ها پاک می شود و به طور منظم نحوه عملکرد را تغییر می دهد ، به طوری که روند شناسایی ، تحقیق و برچیدن خط انتقال نادر حیوانات با مشکلات زیادی روبرو می شود.

با این حال ، افسران و سربازان پلیس منطقه Bac Tu Liem با تجربه گسترده در حل و فصل پرونده ها ، حمله قاطعانه و سرکوب همه مجرمان ، قوانین ، زمان ها ، مکان ، فعالیت ها را به سرعت درک کردند و تعیین کردند که رهبر خط تران Trong Nghia بود (SN 1994 ، Dong) دادگاه منطقه هو ، ها تین ، کیان گیانگ).

قرمزسایت Tran Trong Ngia.

با اقدامات حرفه ای ، در 11 ژوئن 2021 ، پلیس منطقه Bak Tu Liyem با انتقال 2 نفر از لاك پشت ساحل مركزی متعلق به گروه حیوانات نادر ، موضوع تران Trong Ngia را جلب كرد و سریع ارزیابی كرد. اکولوژی ، 02 لاک پشت گروه 1B به عنوان گونه های نادر در معرض انقراض که نیاز به حفاظت اولویت دارند شناسایی شده است.

در افسر پلیس ، Nghia اعتراف كرد كه وی با تصمیم 04 / QD-CQDT از 28 دسامبر 2020 آژانس تحقیقات پلیس منطقه Phu Quoc ، كیان جیانگ در مورد جرم ایجاد عمدی صدمه ، تحت تعقیب بود. برای جلوگیری از دستگیری توسط پلیس منطقه Phu Quoc ، Nghia مخفی شد و به تجارت حیوانات نادر از جنوب به هانوی پرداخت تا آنها را با سود به فروش برساند. در ابتدا ، فرد رفتار مجرمانه ، روشها و نیرنگها را می پذیرد.

این پرونده توسط اداره تحقیقات و پلیس پلیس منطقه Bak Tu Liem در حال تحقیق و مدیریت است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *