پشت تصویر کیم جونگ اون “در دردسر” مردم را ناراحت می کند

[ad_1]

در تاریخ 25 ژوئن ، رسانه های دولتی کره شمالی گزارش دادند که همه کره شمالی پس از دیدن تصاویر کیم ، که به نظر می رسید “مفقود” است ، دلشان شکسته است.

کیم جونگ اون در یک رویداد در کره شمالی در ماه ژوئن عکس: رویترز

کیم در اوایل ماه ژوئن پس از نزدیک به یک ماه دور بودن از چشم مردم در رسانه های دولتی ظاهر شد ، تحلیلگران خاطرنشان کردند که ساعت مچ بندتر شده است.

کریستوفر گرین ، کارشناس کره شمالی در دانشگاه لیدن در هلند گفت: “اگر ناظران خارجی متوجه تغییر شکل ظاهری کیم شوند ، می توانید شرط بندی کنید که مردم کره شمالی این موضوع را متوجه شده اند و البته سریعتر.”

جنی تاون ، مدیر سی و هشتمین برنامه تحقیقاتی مستقر در کره شمالی در ایالات متحده ، گفت که مشخص نیست که کاهش وزن کیم به دلیل بیماری است یا ورزش.

اخیراً ، رهبر کره شمالی به صراحت اذعان کرد که در صورت عدم موفقیت محصولات زراعی امسال ، وضعیت استرس غذایی وخیم تر می شود ، مشکلات اقتصادی را در میان محدودیت های مرزی و نیز اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از همه گیری کوید -19 تشدید می کند.

چاد اوکارول ، مدیر اجرایی گروه ریسک کره ای مستقر در سئول ، گفت: “منطقی ترین دلیل برای درمان کاهش وزن کیم از این طریق ، سخت گیری است.” به دلیل Covid-19 مرز را ببندید “.

این متخصص گفت: “به نظر می رسد انگیزه آقای كیم برای كاهش سریع وزن هرگونه ارزش تبلیغاتی دارد كه نشان می دهد حتی رهبر كره شمالی نیز از كمبود غذایی مداوم این كشور رنج می برد.”

غیر معمول است ، اگرچه بی سابقه نیست ، اما رسانه های دولتی کره شمالی ذکر سلامتی یک رهبر می کنند. در سال 2014 ، مطبوعات گزارش دادند که کیم جونگ اون وقتی مدت طولانی در جمع ظاهر نمی شد ، از یک “بیماری” رنج می برد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *