پس از خروج از انزوا ، یک دانشجوی بین المللی در Quang Nin با SARS-CoV-2 مثبت شناخته شد

[ad_1]

5 ژانویه ، مراکز کنترل بیماری (CDC) هانوی مورد مثبت ویروس SARS-CoV-2 جدا شده در هنگ 59 پیاده نظام (ژوان مای ، منطقه چوونگ من) گزارش شد.

بر این اساس ، بیمار مبتلا به دیابت است (مرد ، 22 ساله ، دانشجوی خارجی از ایالات متحده به کشور بازگشت) ، در 21 دسامبر سال 2020 وارد فرودگاه بین المللی Noi Bai شد و در هنگ 59 پیاده قرنطینه شد. در طول قرنطینه ، این دانشجوی بین المللی 1 نتیجه آزمون منفی داشت (23 دسامبر 2020). برای ویروس SARS-CoV-2 از CDC هانوی. در ساعت 20:00 در 4 ژانویه 2021 ، CDC هانوی نتایج آزمایش دوم ، بیمار را اعلام می کند مثبت برای ویروس SARS-CoV-2.

تصویر.

البته لازم به ذکر است که پیش از این ، صبح روز 4 ژانویه ، به بیمار N. اجازه داده شد که انزوا را ترک کند و به خانه خود در استان Quang Ning برگردد تا در بخش Bai Chai ، شهر Ha ، ایزوله سازی در منزل را انجام دهد. . طولانی

عصر روز 4 ژانویه ، CDC هانوی فوراً پرونده NTD را در شهرک قرنطینه آلوده به SARS-CoV-2 اعلام کرد ، CDC در استان کوانگ نین نمونه گرفت و نمونه های آزمایش شده را آزمایش کرد. محصول دقیقاً در شب. از صبح 5 ژانویه ، نتایج آزمایش بیمار نیز مثبت بود.

قبل از آن ، خانواده به همراه مادرشان با ماشین سوار DNT شدند و با هم رانندگی كردند. بیمار اتاق خودش را جدا کرده است ، سلامتی او طبیعی است. CDC از استان کوانگ نینگ بیمار را به انزوا منتقل و در بیمارستان 4 2 در استان کوانگ نینگ در شب 4 ژانویه تحت درمان قرار گرفت و 5 F1 را به عنوان اعضای خانواده بیمار شناسایی کرد ، از جمله: پدر ، مادر ، برادر ، دوست. پسر و عموی بیمار نیز بیمار را به خانه منتقل می کنند.

در حال حاضر ، 5 مورد F1 برای اولین بار توسط CDC در استان کوانگ نینگ نتایج منفی داشته است. هر 5 F1 در قرنطینه مرکزی قرار دارند. و بیمار N. در 5 ژانویه به بیمارستان مرکزی بیماریهای گرمسیری (مرکز 2) منتقل می شود.

در مورد موارد تماس نزدیک در ایزوله ، هشت مورد به عنوان تماس نزدیک که در یک اتاق مشترک با بیمار است بررسی شد. در نتیجه ، هر 8 مورد آزمایش دوم منفی داشتند که 2 مورد از آنها در هنگ 59 جدا شد. یک مورد به خانه به نگوین دو ، منطقه Hai Ba Trang بازگشت و به هنگ 59 قرنطینه بازگردانده شد. چهار مورد با هواپیما به شهر هوشی مین برگشتند و در قرنطینه مرکزی قرار گرفتند.

در رابطه با بیمار N ، معاون بخش بهداشت هانوی ترن ون چونگ اطلاعات ، از طریق معاینه ، نشان داد که وقتی بیمار N. نتیجه آزمایش دوم را دریافت نکرد ، مقامات سندی را برای بیمار در حال ترک بخش انزوا امضا کردند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *