پر جنب و جوش در روزهای اول سال با “دانشجویان رزمی جنگ بزرگ”

[ad_1]

دانش آموزان جنگ بزرگ جنگ که در شب سال نو آغاز به کار کرد ، تب در سیستم سینما در سراسر کشور ایجاد می کند

“دانشجوی هنرهای رزمی” نه تنها با اجراهای برتر هنرهای رزمی می جوشد ، به لطف بازیگران جوان و زیبا فضای تازه و هیجان انگیزی را به ارمغان می آورد و منبع انرژی مثبت و مثبت را گسترش می دهد.

صادقانه بگویم ، دانشجوی هنرهای رزمی یک فیلم هنری انحصاری نیست. حتی بسیاری از منتقدان و حتی خود مخاطبان گفتند که ضعف فیلم این است که هیچ بازیگر مشهوری در کنار فیلمنامه ای ساده و قابل پیش بینی ندارد.

با این حال ، این ضعف واحد بدون ایجاد انتظارات زیاد به یک نقطه قوت تبدیل می شود. و به لطف آن ، گروه فیلم را از غافلگیر شدن غافلگیر کردند و پس از ترک تئاتر از احساسات منفجر شدند.

این رایج ترین نظر در بیشتر گروه های بررسی فیلم و نظرات بینندگان است. «دانش آموز هنرهای رزمی» به لطف بهترین هنرهای رزمی خود که از هیچ فیلم اکشن خارجی فروتر نیست ، امتیاز مطلق کسب کرده است. علاوه بر این ، این فیلم هنرهای رزمی مدرسه توانست با استفاده از زیبایی ورزش های رزمی سنتی ویتنامی ، در زمینه مدرن و بسیار تازه بازیگران زیبای جوان ادغام شود.

دانشجوی هنرهای رزمی بهترین فیلم هنرهای رزمی است

تکنیک هنرهای رزمی سنتی (به ویژه Binh Dinh) از طریق صحنه ذکر هونگ کو کوئین ، لائو مای کوئین یا Doc Lu Thuong به صورت زنده تولید می شود. آنها نه تنها با نام ، بلکه دارای هویت و تاریخچه خاص خود هستند و همچنین یک جمله منحصر به فرد دارند.

بیان واضح حرکات قهرمان ، بدون سوusing استفاده از تکنیک آوانگارد ، همراه با تلفیق ماهرانه زیبایی هنرهای رزمی سنتی از طریق مسابقات طولانی و نمایشی ، فتح فیلم را آسان می کند. جعلی جوان

حتی بسیاری از بینندگان به شوخی می گفتند که آنها احساس دروغگویی کرده اند ، زیرا “من فکر می کردم این یک فیلم عاشقانه کرکی در مدرسه است که دارای نبردهای بیشتر برای افزایش رنگ است ، هر کدام که محتاط باشد. در این فیلم ، فیلم روبرو شد.

در واقع ، عنصر اکشن هنرهای رزمی در فیلم قابل پیش بینی است. از آنجا که گروه فیلمبرداری هنگام دعوت از قهرمان 7 بار موی تای برای خونریزی ، دختر وینگ چون نام آن ، بازیگر آبشار در فیلم های پرطرفدار هالیوود ، برای بازی در نقش زن و مرد “بزرگ بازی کردند”. . تنها چیزی که وجود دارد این است که این “عوامل جدید” مسئولیت محوله را نه تنها در جنبه ورزش های رزمی – عمل ، بلکه در عملکرد احساسی و جوانی نیز به طور کامل انجام داده اند.

اگرچه در هنر چندان تبحر ندارد ، اما به مخاطب کمک می کند غافلگیر شود و غافلگیر شود

عنصر مدرسه مدرن و رنگارنگ در “دانش آموز هنرهای رزمی” مخاطب را در سن دانش آموز متعجب کرد. این تیم زندگی جدید ، درخشان و رنگارنگی را برای نسل جدید دانش آموزان ایجاد کرد. این فقط به تصاویر قدیمی روی تخته ای با تخته ، ققنوس صورتی یا یک عشق رمانتیک عاشقانه “ابلهانه” محدود نمی شود. دانشجویان بزرگ هنرهای رزمی ، تماشاگران را با تک تک دانش آموزان با کت و شلوار ، بدن سالم ، سکسی ، شخصیت “عالی سرد” و در ابراز عشق “سرگرم” می کنند.

در مدرسه هنرهای رزمی ، یافتن تصویر دانش آموزان “با چراغ های مطالعه” برای مخاطبان بسیار دشوار است. تهیه کننده Ba Kuong گفت که “اینها تصاویری هستند که نباید برای عموم نمایش داده شوند.” در عوض ، تیم با بوکس خارج از جعبه ، رقص ورزشی یک فضای مدرسه ای زیبا و مدرن را به عنوان صحنه ای برای دانشگاه های بین المللی ، فضای هیجان انگیز و مهیجی را ایجاد می کند.

به طور کلی ، این فیلم نه تنها مأموریت ترویج ورزش های رزمی سنتی را برآورده می کند ، بلکه یک فیلم ویتنامی بسیار خوب فکر شده نیز هست. در روز سال نو ، هنگامی که همه پس از یک هوا تاریک به دلیل یک بیماری همه گیر می خواهند به دنبال شانس و الهام خود باشند ، “دانشجوی هنرهای رزمی” بدیهی است که یک انتخاب معقول برای اعتلای احساسات است. .[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *