پروژه MTV Band – موسیقی نامحدود را شروع کنید

[ad_1]

قبل از اینکه MTV یک گروه محبوب باشد

MTV یکی از گروههای زیادی است که در دهه 1990 تشکیل شده است. MTV زمانی یک گروه موسیقی جوان محبوب بود. طی 20 سال گذشته ، با چندین دوره رونق و رکود اقتصادی ، گروه ها مجبور به خداحافظی شده اند و در سال 2007 MTV خداحافظی کرده است.

اگرچه هر فرد تقسیم شده است ، آنها گرایش خاص خود را دارند ، اما در سال 2011 تصمیم گرفتند که با 3 عضو Le Minh ، Anh Tuan ، Thien Vuong دوباره متحد شوند. MTV که مشتاق انجام کار جدیدی بود وقتی هنر تحت تأثیر اپیدمی Covid-19 قرار گرفت ، تصمیم به ساخت برنامه ای به نام MTV Band – موسیقی نامحدود گرفت.

من از تازه شدن نمی ترسم ، از به چالش کشیدن رنگ های مختلف ، سبک های موسیقی نمی ترسم … موسیقی نامحدود در واقع برای خود اعضا یک چالش است. چگونه خسته نشویم ، چگونه پیر نشویم ، اما همچنان که مخاطب می داند MTV باشد و موسیقی را با مخاطب حفظ کند ، فاصله ای وجود ندارد – این یک مشکل دشوار است ، اما MTV به همراه Hieu Tran تهیه کننده موسیقی یک راه حل پیدا کردند.

پس از یک دوره پارگی و تجدید دیدار ، اعضا تصمیم گرفتند پروژه MTV Band را انجام دهند. اولین مهمان برنامه خواننده Phuong Vy بود

هر قسمت از MTV Band مهمان خواهد بود. قسمت 1 پروژه MTV Band – موسیقی نامحدود ، پخش شده در شب 2 ژانویه با ظاهر خواننده Phuong Vy با آهنگ “When I’m 20” – یکی از بسیاری از آهنگ های محبوب این خواننده. شماره 20 همچنین بیستمین سالگرد تأسیس گروه MTV است.

با حضور در ضبط به سبک جوانان و بسیار طنزآمیز برای “بزرگسالان” ، وقتی تین وونگ هنوز دلیل دعوت Phuong Vi برای “باز کردن کالا” برای پروژه را بیان نکرده است ، یک توآن فاش کرد زیرا “Phuong Vy یک فروشگاه اسپاگتی با بامبو اردک باز کرد در دهکده ساقه می گیرد ، که بسیار گران است “و خواننده اضافه کرد:” مردم هنوز هم مجبور به پرداخت هزینه برای باز کردن آن هستند! “Le Min بلافاصله پرداخت Phuong Vy برای پروژه این گروه را که یک جعبه برنج چسبناک بود ، منتشر کرد.

طبق برنامه ریزی های انجام شده ، ساعت 20:30 روز شنبه هفته آینده ، میهمان گروه MTV خواننده ، Lam Truong خواننده ، سپس Nguyen Nhan نوازنده ، Lan Na خواننده خواهد بود. به طور خاص ، انتظار می رود که کمدین Hoai Linh در قسمت 5 گروه MTV ظاهر شود – موسیقی محدود به اجرای آهنگ “Prayest for the Predestined” نیست. پس از عزیمت ناگهانی کمدی چی تای ، برادر نزدیک هوی لین ، MTV هنوز منتظر آرام شدن روح او است.

قسمت 1 گروه MTV – موسیقی نامحدود

https://www.youtube.com/watch؟v=uQo5IVdE5Uk[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *