پروژه های زیادی در سال 2021 اجرا شده است

[ad_1]

درآمد کارمندان افزایش یافته است

مدیر عامل شرکت UDIC ، نگوین ون لوئن گفت که در سال 2020 ، بیماری همه گیر Covid-19 پیچیده بود و صنعت ساختمان را با مشکلات زیادی روبرو کرد و منجر به کاهش بازار املاک و مستغلات شد. اجرای قراردادهای ساخت و نصب باید به حالت تعلیق درآید یا به طور متوسط ​​ساخته شود. تقاضا برای مصالح ساختمانی محلی به شدت کاهش یافته است. … با این حال ، با رهبری نزدیک کمیته حزب شهر ، شورای مردم ، کمیته مردمی هانوی ، این شرکت به خوبی از مزایای نتایج رشد مثبت در سال 2019 استفاده می کند و آنها را ارتقا می دهد. همبستگی ، اتفاق نظر ، تلاش های استثنایی ، تمرکز بر اجرای “اهداف دوگانه” ، در حالی که به شدت جلوگیری ، مبارزه موثر ، سرکوب اپیدمی و اجرای به موقع تعدادی از راه حل ها برای از بین بردن مشکلات ، ترویج تجارت و تولید ؛ در همان زمان به طور فعال تنظیم مقررات مدیریت برای دیدار با فعالیت های کسب و کار از وضعیت جدید.

دوک توان ، معاون رئیس جمهور هانوی دوونگ در سخنرانی در این کنفرانس ، از تلاشها و نتایج بدست آمده توسط کارکنان و پارکهای شرکت UDIC قدردانی کرد.

در نتیجه ، در سال 2020 مقدار اولیه UDIC 6720.7 میلیارد دونگ است ، درآمد 8.176.1 میلیارد دونگ ، سود قبل از مالیات 1.063 میلیارد دونگ ، کسر شده از بودجه دولت 3 299.75 میلیارد دونگ اکنون 170،000 متر است2 خانه “هیئت مدیره شرکت UDIC در مواجهه با مشکلات ، دائماً بر روی فاکتور انسانی به عنوان یک اولویت اصلی تمرکز می کند. بنابراین ، در سال 2020 ، این شرکت به هماهنگی با م institutionsسسات آموزشی برای سازماندهی بیشتر ادامه می دهد. کلاس ها ، دوره های جدید و مهارت ها برای کارمندان ، ضمن اینکه همیشه به اجرای رژیم ها و سیاست های مربوط به حقوق ، پاداش ها و افزایش حقوق مطابق با مقررات توجه می کنند. به این ترتیب ، متوسط ​​درآمد کارکنان به 8،000،000 VND / نفر در ماه ، 4.5٪ نسبت به سال 2019 رسیده است. “- مدیر عامل شرکت Nguyen Van Luen گفت.

لازم به ذکر است که در سال 2020 شرکت UDIC انواع مختلفی از کارها و موارد کار را در هانوی و سایر استانها و شهرهای کشور انجام می دهد مانند: صندلی کمیسیون اوراق بهادار دولتی ؛ خانه B اداره پلیس هانوی ؛ بیمارستان عمومی Ba Vi؛ دانشگاه Can Tho ، ستاد تأمین اجتماعی شهر هوشی مین ، ساختمان SHB Danang ؛ پروژه سرمایه گذاری برای تعریض Ring Ring 3 ، May Ditch – Long Tang Bridge؛ … در روند پیاده سازی ، شرکت های عضو در عمل از عزم ، ابتکار و خلاقیت زیادی برخوردار بوده اند – تولید ، کاهش هزینه های مدیریت و تسریع در کار تکمیل تسویه حساب حجم کامل شده ، توجه کافی به کارهای ایمنی و بهداشتی در کار بر روی آثار. به طور کلی ، تمام پروژه های ساخته شده توسط UDIC تضمین کیفیت و پیشرفت را تضمین می کنند.

به ویژه ، در آخرین روزهای مارس سال 2020 ، کمک به اتحاد دستان با کل کشور در مبارزه با Covid-19 ، این شرکت افتخار داشت که به سفارش شهر هانوی به منظور بازسازی فوری تأسیسات بیمارستان عمومی عمومی ، مفتخر شد. منطقه من لینه. فقط در طی 10 روز ، شرکت تمام کارکنان – مواد (با بیش از 300 کارگر در 3 شیفت متوالی کار می کند) را جمع آوری کرد و تحویل بیمارستان مین لین فیلد را در 27 مارس به پایان رساند و به سرعت بهبود یافت. بخش پیشگیری و کنترل اپیدمی در هانوی.

شرکت UDIC با ظرفیت و شهرت خود در بازار ساخت و ساز ، در سال 2020 پیشنهاد 22 اثر و اقلام کاری را با ارزش کل سود 1.047 میلیارد VND برنده شد. تعدادی از پروژه ها با ارزش سودآوری بالا مانند: یک بسته تسطیح ، سیستم حمل و نقل و زهکشی فاز 1 – یک پروژه جدید برای یک منطقه شهری در جنوب غربی کیم جیانگ ؛ آپارتمان همراه با خدمات تجاری – برج ققنوس هانوی – Cao Bang؛ بسته 15 پوندی برای ساخت و تحویل و نصب تجهیزات تحت پروژه دفاتر دائمی در کوههای مرکزی مجله “کمونیست” در دا نانگ. کودکستان ها در قطعه C4 – نام ترونگ ین ، دبیرستان Vinh Quynh – Thanh Tri ، … این بنیادهایی هستند که برای شرکت در سال 2021 و بعد از آن بازدهی ایجاد می کنند.

Duno Duc Tuan ، معاون رئیس کمیته مردمی هانوی ، تصمیم انتصاب Dam Damh Tung – عضو شورای اعضای ، معاون مدیر کل UDIC را اعطا کرد

سرعت بخشیدن به پروژه ها

دوک توان ، معاون رئیس جمهور هانوی دوونگ در سخنرانی در این کنفرانس ، از تلاشها و نتایج بدست آمده توسط کارکنان و پارکهای شرکت UDIC قدردانی کرد. “2020 به دلیل تأثیر اپیدمی کوید -19 ، به ویژه صنعت ساخت و ساز ، سال سختی برای اقتصاد است. با این حال ، شرکت UDIC تلاش مفتخرانه ای برای کمک به توسعه کلی شهر داشته است. ”گفت دوک دوان ، معاون رئیس کمیته مردمی هانوی.

در سال 2021 ، معاون رئیس جمهور هانوی ، Duong Duk Tuan از شرکت UDIC خواست تا به ارتقا the دستاوردها ، افزایش نقش و مسئولیت شرکت های اصلی در شهر ، ارتقا the نام تجاری UDIC در بازار ادامه دهد. مدارس املاک و مستغلات کمک به بهبود کیفیت زندگی ساکنان پایتخت ، کمک به توسعه شهرستان و کشور. دوک توان ، معاون کمیته مردمی هانوی دوونگ همچنین اشاره کرد که UDIC باید پروژه ها را تسریع کند. به توسعه مسکن اجتماعی ، مسکن اسکان مجدد ، مناطق جدید شهری ، به ویژه پارک های صنعتی و زیرساخت های شهری توجه کنید.

جامع و سپاسگزار از رهبری مناسب معاون رئیس کمیته شهر هانوی Duong Duk Tuan به نمایندگی از همه افسران ، کارمندان ، دبیر کمیته حزب – رئیس UDIC Giang Corporation چین عزم خود را برای غلبه بر همه مشکلات و موفقیت آمیز انجام وظایف اعلام کرد ، توسط رهبران شهر تعیین شده است. بر این اساس ، در سال 2021 UDIC حدود 10 پروژه دارد که در حال آماده سازی برای استقرار ساخت و ساز هستند و مراحل آماده سازی سرمایه گذاری را اجرا می کنند. که در آن پروژه خوشه صنعتی CN3 انتظار می رود ساخت زیرساخت های فنی را به طور همزمان در ربع II / 2021 به پایان برساند. در حال حاضر ، پروژه مسکن اجتماعی N01 Ha Dinh در حال تکمیل مراحل سرمایه گذاری و شروع ساخت در سه ماهه اول سال 2021 است. پروژه ساخت دفتر C9 Giang Vo در حال حاضر مراحل آماده سازی سرمایه گذاری را به پایان رسانده است ، حق شروع ساخت و ساز را دارد. پروژه یک ساختمان اداری در قطعه های B1 و B2 ، بخش ین هوآ ، منطقه Cau Giay توسط بخش برنامه ریزی و معماری طرح جامع و طرح معماری مقدماتی تأیید شده است. شرکت در حال حاضر درخواست تصویب سیاست سرمایه گذاری در بخش برنامه ریزی و سرمایه گذاری را داده است. … “در سال 2021 ، شرکت به سرعت بخشیدن به اجرای پروژه ها ادامه می دهد. ساخت و ساز و سرمایه گذاری در املاک و مستغلات و تجارت دو صنعت کلیدی و کلیدی هستند که در بخش املاک و مستغلات استراتژی اصلی شرکت این است که به تدریج به نقشی مانند استخدام شده به عنوان مالک ، همچنان به تبلیغ برند UDIC بپردازید ، شایسته اعتماد رهبران شهر ، شرکا و مشتریان “- آقای Giang Quoc Trung را تأیید کرد.

در این کنفرانس ، معاون رئیس هانوی Duong Duk Tuan به تصمیم 5688 Q / QD-UBND در مورد انتصاب آقای دام تان تونگ (متولد 30 اکتبر 1981) ، عضو هیئت مدیره ، مدیر مدیر کمیته راهبری پروژه اعطا کرد 1 عضو UDIC سمت عضو هیئت مدیره اعضا ، معاون مدیر کل شرکت UDIC را در اختیار دارد ، این مدت 5 سال است. بنابراین ، در سال 2020 ، شرکت UDIC با انتصاب رئیس هیئت مدیره ، مدیر کل و 3 معاون مدیر کل ، کل دستگاه اصلی را تقویت کرد.

با ظرفیت و شهرت خود در بازار ساخت و ساز ، در سال 2020 شرکت توسعه زیرساخت های شهری UDIC بسیاری از جوایز معتبر را دریافت کرد: 100 شرکت برتر برای توسعه پایدار در سال 2020 ویتنام (CSI 2020). 10 شرکت معتبر املاک و مستغلات – ساخت و ساز – مصالح ساختمانی – بانکی – بیمه – فناوری – در فهرست موجود در سال 2020 ؛ 10 مارک برتر Dat Viet 2020 ؛ 10 شرکت معتبر در صنعت ساخت و ساز – مصالح ساختمانی. Thang Long Cup 2020 در مراسم “تجلیل از کارآفرینان و بنگاه های اقتصادی Thang Long 2020”.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *