پاسخ قوی و به موقع به Covid-19 مورد نیاز است

[ad_1]

“در زمینه و شرایط جدید ، ما باید روح نوآوری را در تفکر توسعه ، تفکر ، روش کار ، نوآوری مداوم و ایجاد به طور کامل درک کنیم ، برای آموزش کشور و دستیابی به اهداف پیشنهادی در کنگره XIII” وزیر تاکید کرد.

دوم ، به شدت پیشگیری و سرکوب اپیدمی کوید -19 کنید ، ذهنی نباشید ، اقدامات قوی و به موقع انجام دهید ، از زمان خود جلوتر باشید ، اما وحشت نکنید ، با روحیه ادامه رسیدن به هدف.

نخست وزیر با تأکید بر توجه اولیه وزارت بهداشت برای تهیه واکسن به مردم در سه ماهه اول به روشی مطابق با شرایط ویتنام ، نخست وزیر گفت که رهبران محلی باید بر هدف گیری و تصمیم گیری پیشگیرانه در مورد اقدامات پیشگیری و کنترل همه گیر تمرکز کنند مناسب و مسئول این کار در شهرک هستند. “پیام 5K” وزارت بهداشت را به شدت اجرا کرد. اقدامات دقیق و کامل برای جلوگیری از شیوع بیماری در جامعه مانند استفاده از ماسک ، تهیه گزارشات پزشکی بدون تمرکز بر جمعیت …

نخست وزیر از بخش بهداشت خواست که روند تحقیق ، تولید و آزمایش واکسن ها و همچنین برنامه واردات واکسن برای واکسیناسیون در مقیاس بزرگ را تسریع کند.

نخست وزیر در کنار پیشگیری از شیوع بیماری ، از وزارتخانه ها ، شعب و شهرک ها خواست تا برای غلبه بر پیامدهای بلایای طبیعی تاریخی ، طوفان و سیل در کوه های مرکزی ، مرکزی و یخبندان های شدید و مضر در منطقه کوهستانی شمال به کار خود ادامه دهند. زمان ، اطمینان از تولید محصولات کشاورزی و سایر جنبه ها ، جلوگیری از گرسنگی افراد بی خانمان ، اطمینان از لذت بردن از تعطیلات بهار برای هر خانواده.

سوم ، تمرکز بر اجرای راه حل هایی برای رشد در 6 ماه اول سال 2021 ، که در آن نخست وزیر بر ارتقا 3 3 فضای اقتصادی تأکید دارد: اقتصاد داخلی با بازار نزدیک به 100 میلیون نفر ، اقتصاد ادغام بین المللی با یکپارچه سازی سریع و اقتصاد دیجیتال. وزیر برنامه ریزی و سرمایه گذاری موظف بود نظرات ، سناریوها و تصمیمات کامل را جدی بگیرد و نحوه اجرای آن را مرتباً بررسی و ارزیابی کند.

بر این اساس ، نخست وزیر تعدادی از موضوعات برجسته را یادآوری کرد ، که اهداف ثابت ثبات اقتصاد کلان ، کنترل تورم ، اطمینان از تعادل اصلی اقتصاد و کمک به ارتقا رشد است.

وزارت دارایی و وزارت برنامه ریزی و سرمایه گذاری به طور فعال در حال تخصیص منابع و اجرای راه حل های مناسب برای غلبه بر مشکلات ، پشتیبانی از مشاغل ، افراد و کارمندانی هستند که شغل خود را از دست می دهند ، از دست می دهند و به دلیل اپیدمی کوید 19 و بهبود درآمد در مورد تولید و تجارت ، جایی که “راه حلی وجود دارد که شما گفتید تحریک تقاضای سرمایه گذاری ، کاهش کارمزد و آزادسازی برخی از عناصر مورد نیاز قانون است. اجازه. ” وزارت برنامه ریزی و سرمایه گذاری ، به همراه وزارت دارایی ، وزارت کار ، معلولین جنگ و امور اجتماعی و وزارتخانه های مربوطه ، به مطالعه و تدوین پروژه بسته دوم حمایت ادامه می دهند.

پرداخت سرمایه های عمومی را تشویق کنید ، از ماههای اول سال به شدت اقدام کنید ، به طور منظم بر اجرای پروژه ها و کارهای مهم پافشاری کنید. ادامه اصلاحات قوی ، ایجاد تغییرات اساسی تر در فضای سرمایه گذاری و تجارت ، ایجاد نیروی محرک برای جذب سرمایه و ارتقا promoting رشد.

نخست وزیر موافقت کرد که یک کارگروه ویژه برای رفع موانع سرمایه گذاری که برای سالهای زیادی امکان پذیر نبود تشکیل دهد. توجه ویژه به توسعه اقتصادی خصوصی ، یک برنامه عملی برای کاهش هزینه های تجاری ، در تلاش است ویتنام را به یکی از مراکز تولید و استفاده از فن آوری بالا در منطقه و جهان تبدیل کند.

صحنه جلسه

نخست وزیر بر ارتقا production تولید محصولات کشاورزی ، اطمینان از امنیت غذایی در هر شرایط ، همراه با حفاظت از جنگل و جنگل کاری ، اجرای سیاست “کاشت 1 میلیارد درخت” تأکید کرد. نخست وزیر متذکر شد که بلافاصله پس از سال نو “جشنواره درخت” را ترتیب خواهد داد ، “از آنجا که استان بن تره در آینده نزدیک فو ین و بسیاری از شهرک های دیگر ، نه فقط یک شهرک ، به این سیاست پاسخ داده است.

با توجه به مأموریت چهارم ، نخست وزیر خواست با تمرکز بر آماده سازی سال نو ، اطمینان حاصل کند که مردم سال نو را با شادی ، امنیت و شادی جشن می گیرند. نخست وزیر نه تنها اطمینان از عرضه کالاهای Tet به مردم ، اجرای صحیح بخشنامه 48 دبیرخانه و 44 ، بلکه بر لزوم اطمینان از نظم و امنیت در شرایط فعلی ، به ویژه مبارزه با تجارت و جلوگیری از تجارت در آتش نشانان و مواد منفجره ، کلاهبرداری تجاری و جلوگیری از ورود کالاهای غیرقانونی به ویتنام.

نخست وزیر گفت: “من از روحیه همه شما می خواهم که به خوبی از Tet برای مردم مراقبت کنید” ، به طوری که هیچ کس در Tet از دست نرود ، توجه ویژه ای به ذینفعان سیاست ، فقرا ، مردم در مناطق دور افتاده ، با اطمینان از اینکه همه خانواده ها Tet دارند ، منطقه توسط اپیدمی ها مسدود شده است.

نخست وزیر به لزوم تمدید فعالیت های جشنواره پس از Tet اشاره کرد. بلافاصله بعد از تت ، ما باید کار را شروع می کردیم ، نه اینکه وضعیت “ژانویه یک ماه بازی است” را ترک کنیم. اگر قرار برای ملاقات ندارید ، خواسته های Tet را به رئیسان و رهبران در همه سطوح بخواهید. دادن هدایای Tet به رهبران به هر شکل اکیداً ممنوع است. همانطور که برای فعالیتهای جشنواره یا سرگرمی تجویز شده است ، از بودجه دولت ، اموال عمومی استفاده نکنید. همه آژانس ها ، واحدها و محلات برنامه ای برای سازماندهی کارکنان و کارکنان دارند تا دقیقاً از رژیم وظیفه Tet پیروی کنند ، و همچنین از رژیم اطلاعات گزارش استفاده می کنند.

همه کارخانه ها ، کارخانه ها و شهرک ها باید برنامه خاصی داشته باشند تا کارگران را بلافاصله پس از Tet بدون کارایی بر تولید و فعالیت های اقتصادی به کارخانه برگردانند.

رسانه ها ، آژانس های خبری و مطبوعاتی تبلیغات در مورد دستاوردهای کشور ، جشن های مهمانی ، جشن های بهار ، فعالیت های فرهنگی و ورزشی ، جشنواره های Tet مطابق با وضعیت Covid -19 را افزایش داده اند ، و به طور فعال با نفرت و ادعاهای دروغین مبارزه می کنند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *