ویتنامی های خارج از کشور در وینتیان علاقه مند به تماشای جلسه افتتاحیه کنگره حزب هستند

[ad_1]

خانم ما تی کیم کوئونگ ، ویتنامی خارج از کشور در وینتیان. عکس: Pham Kien / VNA

در کنار مردم کشور ، جامعه ویتنامی در وینتیان ، پایتخت ، لائوس نیز علاقه ویژه ای به این رویداد مهم سیاسی دارد. مردم محلی وقت خود را صرف تماشای مراسم افتتاحیه به طور مستقیم می کردند و انتظارات خود را به کنگره می فرستادند.

به گفته خبرنگار آژانس خبری ویتنام در وینتیان ، با گوش دادن به سخنان دبیر کل و رئیس جمهور نگوین پو ترونگ گزارش خلاصه ای از دوره کنگره XII و نگاه به گذشته 35 سال Doi Moi در مراسم افتتاحیه جامعه ویتنام در لائوس . خوشحالی خود را از دستاوردهای مهمی که کشور پس از 35 سال Doi Moi ، به ویژه در 5 سال گذشته به دست آورده ، ابراز کرد. مردم همچنین از فعالیت حزب و دولت در ساخت و اصلاح حزب و عزم راسخ برای جلوگیری و مبارزه با فساد ستایش کرده و تحت تأثیر قرار گرفتند.

خانم ما تی کیم کوئونگ ، ویتنامی خارج از کشور در وینتیان ، تأیید کرد که حزب و دولت از طریق رهبری و همچنین مبارزه با فساد و جلوگیری از زباله به مردم اعتماد کرده اند. در مورد جهت گیری به سمت توسعه اقتصادی و کار در ایجاد احزاب در دوره بعدی ، خانم کوونگ گفت که اهداف تعیین شده برای دوره بعدی برای توسعه فعلی کشور بسیار واقع بینانه است و ویتنام کاملا وجود دارد. این اهداف امکان پذیر است.

با آرزوی ادامه کار موثرتر ضد فساد ، خانم نگوین تی نوونگ ، ویتنامی خارج از کشور در وینتیان ، امیدوار است که در دوره بعدی ، اقدامات ضد فساد شدیدتر شود ، زیرا “اگر وجود داشته باشد اگر کارمندان فاسد شوند ، اگر فساد وجود داشته باشد ، کشور ما کمی ضعیف تر خواهد شد. “بنابراین ، او امیدوار است که حزب و دولت در پیشگیری و مبارزه با فساد ، برای رساندن کشور به سطح بالاتر ، پرخاشگرتر شوند. جدید ، غنی تر و زیباتر.

ویتنامی ها در لائوس بر تماشای مراسم افتتاحیه سیزدهمین کنگره حزب تمرکز کردند. عکس: Pham Kien / VNA

برای رسیدن به هدف در اواسط قرن بیست و یکم ، ویتنام در حال تبدیل شدن به یک کشور پیشرفته با گرایش سوسیالیستی است ، جامعه ویتنامی در لائوس معتقد است که کنگره سیزدهم باید از نظر منابع انسانی و انتخابات عملکرد خوبی داشته باشد. شایستگی ها و استعدادها برای عضویت در کمیته مرکزی جدید حزب. برای تقویت بیشتر حزب سازی و اصلاحات ، به ویژه کارهای ضد فساد.

خانم Bien Thi Ky ، ویتنامی خارج از کشور در وینتیان ، با تماشای جلسه افتتاحیه کنگره XIII ، امیدوار است که این کنگره حزب کشور را به جلو سوق دهد ، و کل مردم را به یک زندگی سعادتمند و سعادتمند برساند.

کنگره سیزدهم حزب یک رویداد مهم سیاسی ، یک مرحله مهم در توسعه حزب و کشور است ، دارای حس جهت گیری در آینده است ، همچنان به طور جامع و همزمان کار Doi Moi جدید ، ادغام و توسعه ملی را ترویج می کند.

جامعه ویتنامی در لائوس با ارزیابی مقدمات کنگره XIII حزب کمونیست ویتنام تأیید می کند که همه کارها با دقت ، دقیق و روشمند تهیه شده است. خوشحالم که می بینم سهم جامعه ویتنامی در لائوس در اسناد کنگره نیز به کشور بازگردانده شده است و به موفقیت کلی این کنگره کمک می کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *