وضعیت تجارت و حمل و نقل غیرقانونی خوک ها از آن طرف مرز تکرار می شود

[ad_1]

حمل و نقل خوک ها به داخل و خارج از ویتنام را کنترل کنید. عکس: VNA.

به منظور پیشگیری فوری از وضعیت فوق و تثبیت قیمت گوشت خوک در بازار داخلی ، وزارت جهاد کشاورزی و توسعه روستایی درخواستی را برای مقابله با قاچاق کالا ، تقلب در تجارت و کالاهای تقلبی به کمیته ملی فرماندار دائمی ارسال کرده است. (کمیته راهبری ملی 389) ، روسای کمیته های مردمی استانها و شهرهای تحت مدیریت مرکزی ادارات ، شعب و دولتها را در تمام سطوح راهنمایی می کنند تا اقدامات کنترل و کنترل خوک ها و محصولات خوک را به ویتنام به شدت و همزمان انجام دهند.

بر این اساس ، وزارت زراعت و توسعه روستایی به کمیته راهبری ملی دائمی 389 پیشنهاد کرد که از کمیته راهبری 389 استانهای مرزی بخواهد از موارد قاچاق ، حمل و نقل و تجارت جلوگیری ، کشف به موقع و به طور دقیق بررسی کنند. محصولات گوشت خوک به طور غیرقانونی به ویتنام وارد و خارج می شوند. برای هدایت و بازرسی از اجرای همزمان اقدامات جلوگیری از حمل و نقل غیرقانونی خوک ها و محصولات خوک به و از ویتنام ، مأموریت ها را مستقیماً در مکان های اصلی ایجاد کنید.

وزارت كشاورزي و توسعه روستايي براي استانها و شهرهايي كه مستقيماً تحت حكومت مركزي هستند ، پيشنهاد كرده است كه بازرسي ها و كنترل ها را به ويژه در دروازه هاي مرزي ، مسيرها و دهانه هاي مرزي تقويت كند تا به موقع آنها را شناسايي كرده و با آنها برخورد دقيق كند. موارد تجارت ، ذبح ، حمل و نقل خوک های خطرناک ، محصولات خوک باعث شیوع بیماری می شود. از توقف فوری قاچاق ، حمل و نقل و تجارت غیرقانونی حیوانات و فرآورده های دامی ، به ویژه خوک و خوک ، در داخل و خارج ویتنام در مسیرها و دهانه های دیگر کشورها اطمینان حاصل کنید.

استانها و شهرها همچنان توجه دارند و نیروهای مدیریت بازار محلی را برای تقویت اقدامات كنترل ترافیك ، كشف و رسیدگی فوری به موارد حمل و نقل و تجارت حیوانات و فرآورده ها ، بلافاصله راهنمایی می كنند. محصولات حیوانی که به طور غیرقانونی وارد ویتنام می شوند یا از آن خارج می شوند. به ویژه ، راهنمایی پلیس برای ایجاد پروژه ای برای مبارزه با کسانی که به طور غیرقانونی حمل و تجارت خوک و محصولات خوک را در داخل و خارج ویتنام انجام می دهند …[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *