وزیر امور خارجه ایالات متحده بیانیه ای در مورد حفاظت و نگهداری از دریای آزاد و آزاد شرق صادر کرد

[ad_1]

وزیر امور خارجه آمریکا مایک پمپئو در بیانیه ای گفت این کشور و همه کشورهای پیرو قانون نگرانی های عمیقی در مورد آزاد و باز نگه داشتن دریای چین جنوبی دارند.

“همه کشورها با این اوصاف قدرت اقتصادی و نظامی شایسته حقوق و آزادی ها ولی حقوق بین الملل آنها را تضمین می کند، بدون ترس از زورگویی ، همانطور که در کنوانسیون 1982 سازمان ملل در مورد قانون دریا ذکر شده است “، وزیر امور خارجه مایک پمپئو گفت.

وزیر امور خارجه مایک پمپئو

پمپئو همچنین اقدام جدید آمریکا را اعلام کرد برای محافظت از حقوق و آزادی ها آنجا.

به طور خاص ، “تحت بخش 212 (a) (3) (C) قانون شهروندی و مهاجرت ایالات متحده ، وزارت امور خارجه ایالات متحده اجرا می کند محدودیت های ویزا برای افراد جمهوری خلق (جمهوری) چین ، از جمله مدیران ارشد بازرگانی دولت و کارمندان حزب کمونیست چین و نیروی دریایی ارتش آزادیبخش خلق چین که مسئول تعمیرات ، ساخت یا نظامی سازی ایستگاههای بزرگ هستند یا در آن مشارکت دارند. هستند اختلافات بر سر دریای چین جنوبی یا کار جمهوری چین برای جلوگیری از دسترسی آنها به منابع دریایی ، از اقدامات قهری علیه کشورهای مورد مناقشه جنوب شرقی آسیا استفاده می کند. که در دریای شرق. محدودیت های ویزا همچنین می تواند برای بستگان این افراد اعمال شود “.

علاوه بر این ، وزارت بازرگانی ایالات متحده شرکت نفت Marine Petroleum (CNOOC) را در این لیست قرار داده است موضوع زیرا این سازمان در کارزار نقش دارد اجباری ناشی از چین تیانجام شده برای جلوگیری از بر کشور اختلاف نظر دیگران دسترسی به منابع نفت و گاز تخمین زده می شود 2.500 به گفته آقای مایک پمپئو ، میلیارد دلار در دریای چین جنوبی.

در این بیانیه همچنین آمده است که چین از CNOOC و سایر شرکت های دولتی به عنوان سلاح استفاده می کند nهدف آن اجرای “راه پنجم به 9 بخش” غیرقانونی در پکن است. در سال 2014 ، CNOOC از یک سکوی غول پیکر اکتشاف HD-981 در خارج از مجمع الجزایر Hoang Sa برای تهدید ویتنام استفاده کرد.

وزیر امور خارجه آمریکا نیز در بیانیه ای این موضوع را محکوم کرد پکن ادامه داد گسترش ناوگان ماهیگیری و کشتی تحقیقاتی انرژی، و s کشتی های اسکورت ارتش تیم بیا کار کردن دراین اب ولی کشورهای جنوب شرقی آسیا ادعای حاکمیت کردند، مانند به مشکل کار کردن توسعه نفت و گاز این کشورها. در این بیانیه آمده است: “این مناطق مناطقی است كه چین نتوانسته ادعای سختگیرانه و قانونی دریایی را مطرح كند.”

آقای مایک پمپئو همچنین به ترتیب تصمیم دادگاه داوری دائمی PCA را که به ترتیب در 127/2016 گرفته شد ، تکرار کرد ادعاهای دریایی پکن را به دلیل فقدان دلایل مبتنی بر قوانین بین المللی رد می کند.

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم اصلاح شده موضع آن در مورد ادعاهای دریایی چین در دریای چین جنوبی مطابق با نکات کلیدی در تصمیم دادگاه داوری ، و یک بار دیگر مثبت که ایالات متحده ادعاهای دریایی را رد کرده است ناسازگار قانونی در جمهوری چین در دریای چین جنوبی. ایالات متحده از تعداد بی سابقه کشورهایی که به طور رسمی با این ادعاها در سازمان ملل مخالفت کرده اند ، استقبال می کند. ”

در پایان ، آقای مایک پمپئو همچنین تأیید کرد که ایالات متحده در دفاع از حاکمیت و منافع کشورها در کنار کشورهای جنوب شرقی آسیا ایستاده است. نام خانوادگی مبتنی بر حقوق بین الملل ایالات متحده به اقدامات خود ادامه خواهد داد تا زمانی که پکن از اعمال قدرت متوقف شود چلاندن، فشار دادن در دریای چین جنوبی.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *