وزارت کشاورزی در مورد قیمت گوشت خوک در سال جدید 2021 چه می گوید؟

[ad_1]

قیمت گوشت خوک ممکن است در سال جدید افزایش یابد ، اما نه به طور ناگهانی.

حرکات گزارش شده در بازار نشان می دهد که در سه ماهه سوم و سه ماهه چهارم سال 2020 قیمت خوک ها کاهش یافته است. با این حال ، اخیراً ، قیمت خوک در برخی از شهرک ها افزایش یافته است. معاون مدیر دامپروری MARD (MARD) در جلسه بعد از ظهر 14 ژانویه در مورد این موضوع اظهار داشت که این یک پیشرفت طبیعی است که به دلیل افزایش تقاضا برای مصرف در پایان سال است. با این حال ، آقای ترونگ گفت که افزایش قیمت گوشت خوک به طرز چشمگیری افزایش نخواهد یافت.

به گفته آقای ترونگ دلیل این امر این است که عرضه داخلی هنوز تضمین شده است. تاکنون ، کل گله خوک در کشور به حدود 27.3 میلیون نفر رسیده است (20٪ بیشتر از 1 ژانویه 2020) و بیش از 87٪ از کل گله قبل از شیوع بیماری تب خوکی آفریقایی در ویتنام است. جنس مرد.

ارزیابی کلی نشان می دهد که در سال 2020 ، استان ها ، شهرها و 16 گاوداری دام گله های جدید را سازماندهی کرده و گله ها را به خوبی افزایش می دهند. حداکثر 16 استان و شهر گله های خود را بیش از 100٪ افزایش داده اند ، در حالی که Binh Phuoc به تنهایی 168٪ در مقایسه با قبل از همه گیری تب خوکی آفریقا افزایش یافته است. در حال حاضر ، طبق گفته وزارت زراعت و انکشاف دهات ، مرحله تولید – عرضه – مصرف هماهنگ است.

در جلسه بعدازظهر 14 ژانویه ، علاوه بر کار در مورد پرورش گوسفند دوباره در کشور ، وزارت کشاورزی و توسعه روستایی اطلاعات بیشتری در مورد واردات خوک ، خوک و گوشت خوک در حال تولید ارائه داد. بر این اساس ، در سال 2020 ، 130 شرکت 225،494 تن گوشت خوک ، عمدتا از روسیه ، لهستان ، برزیل ، کانادا ، آلمان ، ایالات متحده آمریکا وارد کردند … از 1/1/2021 تاکنون ، تجارت همچنان 600 تن گوشت خوک را وارد می کند.

در سال 2020 ، شرکت ها 43322 نژاد خوک نیز وارد کردند. از 1/1/2021 تاکنون ، واردات 1360 نژاد خوک را ادامه دهید. این امر باعث ایجاد منبع نژادهایی برای سرویس دهی مجدد گله و افزایش گله در کشور می شود. 450،294 خوک برای گوشت خوک در سال 2020 وارد می شود. از 1 ژانویه 2021 تاکنون ، وارد کردن 53،053 خوک برای گوشت ، مکمل یک منبع مهم برای بازار داخلی.

معاون وزیر کشاورزی و توسعه روستایی Phung Duc Tien در مورد اینکه آیا واردات نژادهای خوک و خوک بر کنترل بیماری داخلی تأثیر می گذارد ، گفت که برای واردات خوک به ویتنام ، بسیاری از معیارها باید اطمینان حاصل شود. برای دامها طبق مقررات سازمان جهانی بهداشت حیوانات (OIE). هنگام وارد شدن به ویتنام ، آنها قبل از ذبح همچنان قرنطینه می شوند. “برای اطمینان از ایمنی دامپزشکی خوک ها برای آزمایش برده می شوند. در واقع ، بسیاری از آنها وارد شده اند ، اما مواردی وجود ندارد که نیاز به بررسی داشته باشد. بنابراین ، ما می توانیم هنگام وارد کردن خوک زنده به طور موقت در مورد مشکل بیماری احساس امنیت کنیم … “- معاون وزیر Phung Duc Tien اضافه کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *