وزارت كشاورزی از هانوی خواست تا با 21 استان و شهر هماهنگ شود تا در طی همه گیر كوید -19 زنجیره ای از مصرف كشاورزی ایجاد كند.

[ad_1]

اپیدمی کوید -19 مصرف محصولات کشاورزی را دشوار می کند

در جریان این کنفرانس ، نگوین تی توه هونگ ، معاون اداره حفاظت گیاهان (وزارت کشاورزی و توسعه روستایی) گفت که این واحد در حال مذاکره برای افتتاح 19 بازار برای 20 نوع محصول (میوه ، دانه ، برنج) است. ، گل ، لوبیا ، سیب زمینی شیرین و غیره). در مذاکره و حل و فصل شرایط فنی بوجود آمده در فرآیند صادرات ، به ویژه اطلاع رسانی در مورد عدم انطباق با بهداشت و ایمنی غذایی ، کمک می کند

در حال حاضر ، اداره حفاظت از گیاهان همچنین شهرک ها و مشاغل تجاری را برای ساخت مناطق کاشت و امکانات بسته بندی که شرایط صادرات را دارند ، هماهنگ و پشتیبانی می کند. انتقال و پشتیبانی شرکتها و شهرکها برای اجرای اقدامات بهداشتی برای صادرات.

در مورد محصولات حیوانی ، نگوین وان لانگ ، معاون اداره بهداشت حیوانات (وزارت کشاورزی و توسعه روستایی) گفت که در طول زمان گذشته ، صادرات محصولات حیوانی تغییرات مثبتی داشته است. ما شرکت های بسیاری داریم که صادرات شیر ​​، عسل ، مرغ فرآوری شده …

“در سال 2021 ، این واحد به وزارت كشاورزی و توسعه روستایی توصیه خواهد كرد كه یك پروژه اولویت دار برای تقویت ظرفیت پیشگیری و كنترل بیماری را كه در آن تمركز بر ساخت مناطق منطقه ای و بین منطقه ای است ، توسعه و برای تصویب نخست وزیر برای تصویب ارائه دهد. یک منطقه یا استان بدون درد مطابق با استانداردهای سازمان جهانی بهداشت حیوانات ؛ استفاده از فن آوری های اطلاعاتی و فن آوری های پیشرفته در نظارت ، تشخیص زودهنگام ، هشدار و واکنش موثر به اپیدمی ها “- آقای نگوین وانگ اطلاعات طولانی

سخنران گروه کشاورزی و توسعه روستایی در هانوی نگوین نگوک سون در این کنفرانس سخنرانی می کند

در این کنفرانس ، نمایندگان محلی از تلاش ها و پشتیبانی واحدهای وزارت زراعت و توسعه روستایی در حمایت از شهرک ها برای بهبود تولید ، حفاظت و فرآوری به ویژه مصرف قدردانی کردند. با این حال ، این واقعیت که مصرف محصولات کشاورزی از جمله صادرات در حال حاضر با مشکلات و موانع زیادی روبرو است ، باید توسط واحدهای وزارتخانه به طور فعال اجرا شود.

در جریان این کنفرانس ، نگوین نگوک سون ، معاون اداره کشاورزی و توسعه روستایی هانوی گفت که هانوی اخیراً با انجمن های محلی و صنعتی برای نظارت و گرفتن اطلاعات و وضعیت محصولات هماهنگی کرده است. تولید ، عرضه و مصرف محصولات کشاورزی در کشور. علاوه بر این ، تقاضا و عرضه محصولات کشاورزی است.

“بر اساس آمار عرضه ، ما یک سیستم اطلاعات و پیش بینی بازار ساخته ایم که به عنوان راهنمای مصرف محصولات کشاورزی در شهر عمل می کند” – آقای نگوین نگوک پسر گفت. در عین حال ، وی تأکید کرد که در آینده به توسعه زنجیره ارتباطات بین هانوی و سایر استانها و شهرهای کشور برای تشویق مصرف محصولات کشاورزی به طور کلی ادامه خواهد داد.

در جریان این کنفرانس ، معاون وزیر زراعت و توسعه روستایی ترون تان نام گفت که برای دستیابی به اهداف دوگانه دولت ، وزیر ل مین هوان اخیراً دستور ایجاد هیئت هایی را برای کاوش در زمینه های اصلی مواد اولیه در فصل برداشت صادر کرده است. ، به تعدادی از دروازه های مرزی با مقدار زیادی از محصولات کشاورزی صادر شده برای بازرسی و هدایت مشکلات برای از بین بردن.

علاوه بر این ، کارمندان قرنطینه برای تصمیم گیری در مورد شرایط فنی محصولات کشاورزی برای صادرات ، شبانه روزی وظیفه دارند. ایجاد مساعدترین شرایط برای تجارت در زمینه همه گیری کوید -19.

تران ثان نام معاون وزیر گفت که نقش فعال ادارات زراعت و انکشاف دهات در ولایات و شهرها بسیار مهم است. به خصوص هنگام توصیه به کمیته های مردمی استان ها و شهرستانها برای تصمیم گیری به موقع ، به طوری که دیگر سابقه “صرفه جویی” در محصولات کشاورزی وجود نداشته باشد.

“در حال حاضر ، وزارت کشاورزی و توسعه روستایی به دنبال ساخت مدل های زنجیره بسته با مشارکت بنگاه های اقتصادی ، تعاونی ها و تولیدکنندگان است … ارزیابی این مدل های زنجیره بسته راه حل خواهد بود. روشی پایدار برای تشویق مصرف محصولات کشاورزی در فصل اپیدمی. “معاون وزیر ترون تان نام گفت.

معاون وزیر ترون تان نام به ویژه برای هانوی ، منطقه ای که بیشترین حجم محصولات کشاورزی را در کشور دارد ، پیشنهاد کرد که وزارت کشاورزی و توسعه روستایی به کمیته مردمی هانوی توصیه کند که یک جلسه آنلاین با 21 استان و شهرستان را با هماهنگی کمیته عرضه محصولات کشاورزی و مواد غذایی به پایتخت. برای ادامه هماهنگی و ایجاد زنجیره های بسته برای مصرف پایدار و کارآمد محصولات کشاورزی و مواد غذایی در زمینه اپیدمی ، کتباً مشخص کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *