وزارت صنعت و تجارت جلسه فوق العاده ای را برای جلوگیری از شیوع بیماری Covid -19 و تهیه کالاها برگزار کرد

[ad_1]

بعد از ظهر 28 ژانویه ، وزارت صنعت و تجارت به محض اطلاع از آلودگی Covid-19 در برخی از شهرک ها ، جلسه ای اضطراری در مورد پاسخ به اپیدمی کووید -19 تشکیل داد.

در این جلسه ، تران کووک خان معاون وزیر صنعت و تجارت از بخشهای این وزارتخانه خواست که بلافاصله اجرای کارهای تعیین شده ، از جمله اطمینان از تأمین کالا در منطقه مسدود شده ، منطقه مرزی و کنترل مشابه بازار را آغاز کنند.

وزارت صنعت و تجارت بعد از ظهر 28 ژانویه جلسه اضطراری درباره وضعیت عرضه کالاها در زمینه همه گیری کوید -19 تشکیل داد.

قبل از اینکه خبر شیوع Covid-19 در برخی استانها و شهرها دوباره ظاهر شود و پیشرفت پیچیده ای داشته باشد ، وزارت صنعت و تجارت شهرک ها و بنگاه ها را به واکنش فعالانه هدایت کرد و قصد دارد منابع کالا را از تامین کنندگان از مناطق تولید ذخیره کند ، افزایش عرضه استانهای اپیدمی و شهرهایی که نیاز به انزوای اجتماعی یا انزوا دارند. به طور خاص ، در همه شرایط لازم است که از تامین کالاهای اساسی به منظور جلوگیری از اختلال در زندگی مردم اطمینان حاصل شود.

از طریق گزارش های به روز شده ، شرکت های توزیع پیش بینی می کنند که تقاضای مردم برای کالاها افزایش می یابد ، بنابراین برنامه هایی برای تهیه لوازم برای تأمین نیازهای مردم وجود دارد. در حال حاضر ، تحویل سبزیجات ، غده ها ، میوه ها ، برنج ، رشته فرنگی ، گوشت ، ادویه جات ترشی جات … در سیستم سوپرمارکت ها با مقدار بسیار زیادی عرضه و فروخته می شود ، قیمت ها به طور واضح و کامل ذکر شده است. و پایدار ، بدون کمبود کالا با قیمت های بالا.

گزارش سریع از وزارت صنعت و تجارت استان های دئونگ ، این واحد طرحی را برای آماده سازی تحویل کالا تهیه و صادر کرد تا مشاغل ، تولیدی و م businessسسات تجاری نیروی باری را برای تأمین نیازهای مردم استان آماده کنند. داشتن منابع كافي كالا ، تضمين كيفيت ، تأمين نيازهاي بهداشت و بهداشت مواد غذايي ، جلوگيري از كمبود قيمت سهام ، تقويت پيشگيري از اپيدمي كوويد -19 تحت رهبري دولت. دولت ، وزارت بهداشت.

بر اساس بیانیه 5K از وزارت بهداشت ، در حال حاضر ، قدرت خرید در استان های دو دونگ اساساً ثابت است ، هیچ عجله ای برای خرید کالا وجود ندارد ، مردم همچنان به بهبود روحیه خود در برابر بیماری های همه گیر ادامه می دهند.

وزارت صنعت و تجارت استان Hai Duong نیز اقدامات لازم را برای جلوگیری و كنترل همه گیری ها ، عمدتاً كالاهایی كه به مردم منطقه خدمت می كند ، فعال كرده است. تاکنون هیچ مشکلی برای هجوم مردم برای خرید کالا وجود ندارد و قیمت ها در قفسه ها هنوز مناسب بوده و به مردم خدمت می کند. با این حال ، از آنجا که پیش بینی پیشرفت همه گیر بسیار پیچیده و دشوار است ، همه سناریوها از هر موقعیتی همیشه آماده پاسخگویی در هر بار هستند.

و در استان کوانگ نینگ ، منبع کالاهای موجود در بازار در این استان اساساً پایدار است ، کالاهای غنی ، کمبود کالا ندارند. سوپرمارکت ها و م enterprisesسسات تجاری و خدماتی برنامه های تشویقی و تبلیغاتی را با انگیزه های قیمتی زیادی که مصرف کنندگان را به خرید ترغیب می کند ، اجرا می کنند. در همان زمان ، به منظور توسعه فروش آنلاین برای تأمین نیازهای مصرف کننده مشتری ، برای محدود کردن تمرکز افراد …

وزارت صنعت و تجارت استان بطور فعال و منظم بر وضعیت عرضه و تقاضای کالا نظارت می کند تا اقدامات مناسب را برای تنظیم بازار به منظور جلوگیری از انباشت و کمبود کالا انجام دهد. وزارت صنعت و تجارت با مراکز خرید ، سوپرمارکت ها و توزیع کنندگان عمده کالاها در این استان کار کرده است. در حال حاضر ، میزان کالاها 6000 میلیارد برای ارائه خدمات به مردم در سال جدید قمری و همچنین جلوگیری از شیوع بیماری است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *