وزارت اطلاعات و ارتباطات از YouTube خواسته است کانال تلویزیونی Timmy را حذف کند

[ad_1]

دپارتمان کودکان (وزارت کار ، معلولیت و امور اجتماعی) اخیراً درخواست کتبی را به دپارتمان امنیت اطلاعات (وزارت TT&TT) بررسی و پردازش کانال تلویزیونی Timmy برای انتشار اطلاعاتی که بر کودکان تأثیر منفی می گذارد.

مجموعه TT&TT از YouTube بخواهید کانال تلویزیونی Timmy را حذف کند

به ویژه ، طبق گفته وزارت کودکان ، کانال های تلویزیونی یوتیوب و فیس بوک Timmy همراه با فیلم ها و فیلم هایی با محتوای سمی ، خرافی ، وحشتناک و ترسناک که بر سلامت کودکان تأثیر می گذارد ظاهر می شوند.

Timmy TV یک کانال یوتیوب با هدف کودکان است ، اما بسیاری از فیلم های ترسناک و ترسناک را منتشر می کند ، حتی خرافات ، خرافاتی را که برای آداب و رسوم خوب ملت نامناسب است ، تبلیغ می کند. آنها تأثیر نامطلوبی بر رشد روانشناختی کودکان دارند.

دپارتمان رادیو ، تلویزیون و اطلاعات الکترونیکی (DTT) وزارت اطلاعات و ارتباطات گفت که این آژانس کانال YouTube Timmy TV را بررسی و ارزیابی می کند و همزمان مدارک مربوط به محتوای غیرقانونی منتشر شده توسط این کانال در YouTube را جمع آوری می کند. کانال منتشر شده

وزارت آموزش و پرورش یک سری ویدیوها را با عناوین و محتوای ترسناک و سرزده از جمله: “تیمی حقیقت سانتا کلاوس را به عنوان شیطانی که امیدها و زندگی بچه ها را می بلعد” فاش کرد و ارزیابی کرد ” ، خواب با شبح مرده ای که از کودکان متنفر است و حقیقت دردناک پشت آن … “…

پیچیده ترین ، این فیلم ها ظاهر تصاویر کارتونی را نشان می دهد ، اگر فقط به آنها نگاه کنید ، انحراف ، خطر سمیت برای کودکان را متوجه نخواهید شد.

YouTube Timmy TV از سال 2018 فعال است. این کانال صدها ویدیو ارسال کرده است و در حال حاضر 775،000 دنبال کننده دارد.

این کانال ویدیویی پس از انتقاد به دلیل هرزنامه ، تمام محتوای ویدیویی را پنهان می کند ، بینندگان دیگر نمی توانند فیلم های پخش شده در کانال Timmy TV YouTube را پیدا کنند.

از طریق بررسی مقدماتی توسط وزارت آموزش و پرورش ، مالک کانال تلویزیونی Timmy ، واقع در شهر هوشی مین ، عضو یک شرکت رسانه ای است که در زمینه تولید ویدیوهایی با بازی برای کودکان تخصص دارد.

وزارت اطلاعات و ارتباطات گفت که اطلاعات و مدارک را جمع آوری کرده ، آنها را به اداره اطلاعات و ارتباطات در شهر هوشی مین منتقل کرده تا با آنها رفتار کند و با رفتارهای غیرقانونی تیمی ، مالک کانال تلویزیونی برخورد کند. در همان زمان ، او بازبینی خواهد کرد و از YouTube می خواهد کانال را حذف کند ، حتی اگر محتوای مضر کانال در حالت خصوصی تنظیم شده باشد و از دید بینندگان مخفی باشد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *