وب سایت اطلاعات را باز کنید ، بپرسید

[ad_1]

صفحه اطلاعات http://boluatlaodong2019.molisa.gov.vn/ ارائه اطلاعات رسمی و کامل در مورد قانون کار 2019 ، اسنادی که جزئیات و راهنمای اجرای قانون کار 2019 است.

علاوه بر این ، سایر اطلاعات ، نشریات و منابع مرتبط نیز وجود دارد که شرایط را برای کارفرمایان ، کارمندان و آژانس های مربوط ، سازمان ها و افراد برای درک بهتر مقررات فراهم می کند. مقررات ، و همچنین نکات جدیدی از قانون کار 2019.

قانون کار 2019 افزایش اضافه کار را برای کارمندان تنظیم می کند.

این وب سایت همچنین محلی برای سازمان ها ، افراد ، کارفرمایان و کارمندان است که می توانند مشکلات و مشکلات را در هنگام اجرای قانون کار 2019 به اشتراک بگذارند و برطرف کنند.

طبق گفته وزارت کار ، معلولیت و امور اجتماعی ، قانون کار 2019 یک چارچوب قانونی جدید و مدرن را برای ایجاد روابط کار هماهنگ ، پایدار و مترقی از طریق گفتگو و مذاکرات جمعی ایجاد کرده است. این کد همچنین به شرکت ها برای ادغام ، دستیابی به استانداردهای بین المللی ، محافظت و هماهنگی منافع کارگران و کارفرمایان و منافع مشترک کشور کمک می کند.

قانون کار 2019 یک نقشه راه برای افزایش سن بازنشستگی در نظر گرفته است. بر این اساس ، از سال 2021 ، کارمندان زن که در شرایط عادی کار می کنند هر سال 4 ماه افزایش می یابد تا زمانی که به سن 60 سالگی برسند (تا سال 2035). مردان هر ساله 3 ماه افزایش می یابند تا 62 ساله شوند (تا سال 2028).

قانون کار برای سال 2019 همچنین مقرر کرده است که کارکنان 2 روز مرخصی در روز ملی ، 2 سپتامبر دارند. تعداد ساعات اضافه کاری به کمتر از 40 ساعت در ماه افزایش می یابد.

به گفته چانگ هی لی ، مدیر سازمان بین المللی کار در ویتنام ، قانون کار 2019 به ویتنام کمک خواهد کرد تا مسیر خود را تسریع بخشد زیرا شغل برای همه کارگران ، اعم از زن و مرد مذاکره می شود. قانون کار جدید می تواند به نفع کارمند و کارفرما باشد. اما محتوای بهبودیافته فقط زمانی وارد عمل خواهد شد که همه درک کنند از چه حقوق جدیدی برخوردار هستند و به طور فعال از آنها استفاده می کنند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *