واسطه ها را کاهش دهید ، کنترل خود را افزایش دهید

[ad_1]

این یک گام مهم در ساخت یک دولت کارآمد ، کارآمد ، خودمختار ، پویا ، مدرن با قدرت و مسئولیت کافی برای حل مشکلات واقعی اداره شهری است. ارسال.آماده به کاربه گفته کارشناسان ، اجرای آزمایشی حکمرانی در مدل برنامه ریزی شهری “تقویت” ایجاد تغییرات قوی و مثبت در اداره و اداره سیستم دولتی در تمام سطوح و بهبود کیفیت خدمات به کارمندان ، کارمندان دولت و کارمندان دولت (CBCCVC) است. کاهش طبقات متوسط ​​و افزایش تمرکز زدایی نیازهای افراد و مشاغل را بهتر برآورده می کند. همچنین ، با این پروژه آزمایشی ، از اول ژوئیه سال 2021 ، 177 بخش در 12 منطقه و شهر Son Tay در شهر هانوی شوراهای مردمی را سازماندهی نمی کنند ، تخمین زده می شود که این کمک می کند تا شهر حدود 188 میلیارد VND در سال هزینه ها را کاهش دهد . به گفته معاون رئیس کمیته مردمی هانوی ، له هونگ سون ، مدیریت مدل CQĐT در هانوی و پیش نویس فرمان با جزئیات اجرای تعدادی از مواد قطعنامه 97 دارای نکات بسیار جدید است. یعنی ارتقا the قاب ها در سطح بخش به سطح منطقه ، بنابراین چرخش آسان تر می شود.
کمیته مردمی در سطح بخش تحت رژیم رهبران کار می کند ، یک سطح اجرایی است و استقلال بیشتری دارد. سطح منطقه به توزیع حقوق و دستمزد در سطح بخش ، نه به طور مساوی ، با اختیارات فعال تفویض شده است. به منظور کاهش بار کاری ، بهبود مسئولیت کارمندان دولت و خدمت سریع به مردم ، این پروژه به رئیس کمیته مردمی بخش اجازه می دهد تا کارمندان دولت را به داشتن عناوین قضایی – وضعیت مدنی ، برای امضای گواهینامه و مهر و موم مردم اجازه دهد. کمیته بخش برای تأیید نسخه اصلی اوراق و اسناد. برای آماده سازی برای CQĐT آزمایشی ، در سالهای اخیر این شهر بر بهبود کارایی و اثربخشی مدیریت متمرکز شده است. و اداره مقامات در همه سطوح به منظور خدمت بهتر به مردم و مشاغل. همانطور که دکتر تانگ ون فوک (معاون سابق وزیر کشور) گفت: هانوی برای کار کارکنان آماده است ، این شهر به اعماق روند ساماندهی مجدد و منطقی سازی کارکنان می رود.
نقش کمیته مردم در همه سطوح در حال افزایش است ، کیفیت دولت محلی ، منعکس شده در گذار از اهداف مدیریت ، “بپرس – بده” به هدف خدمات ؛ دولت به طور فزاینده ای از مردم “عذرخواهی” می کند. آگاهی از تیم مدیریتی نیز با نشان دادن مسئولیت و تقاضا ، با پیشرفت های عمیق تر و مشخص تر ، تغییر مثبتی کرد. در کاربرد آزمایشی مدل منظر شهری ، این موضوعات باید بیشتر تقویت شوند تا مکانیزم پرس و جو به طور کامل خاتمه یابد تا شکاف های سیاسی رفع شود.سوالات مرتبط را آماده کنیددر کنار شهر ، محلات و بخشهای فعلی نیز در ابتدا برنامه های اجرایی خود را ارائه دادند. به گفته دبیر کمیته حزب منطقه ، رئیس کمیته مردمی منطقه Than Xuan Xuan Nguyen Xuan Luu: این منطقه به طور فعال مطالعه کرده و به شدت بر روی اجرای وظایف مرتبط با توجه به مدل برنامه ریزی شهری تمرکز دارد. به عنوان مثال ، تسویه بودجه این بخش ، منطقه نیاز دارد که کلیه پروژه هایی که به کمیته های مردمی بخش ها اختصاص داده شده اند ، سرمایه گذار باشند ، حداکثر در ژوئن 2021 تکمیل و تسویه حساب نهایی به پایان برسد. رئیس شورای مردمی تری سه بخش (شهرستان هوانگ مای) وونگ تی مای هونگ: همراه با تبلیغات برای رسیدن به اجماع ، تیم ، بخش فعلی مناسب و کامل است ، در عین حال کارمندان کمیته مردمی بخش. نقش نمایندگان شورای مردمی ، به طوری که وقتی به CQĐT بروید ، این اداره مازاد کارکنان نخواهد داشت. از آنجا که منطقه قبلاً جهت گیری کرده بود و بیشتر بخشها به طور فعال یک معاون رئیس شورای مردم را به همراه معاون دبیر کمیته حزب یا معاون رئیس کمیته مردمی ترتیب داده بودند … زمان از این به ژوئیه 2021 انتقال مطلوب برای کار بر روی مدل جدید چندان کار چندان خوبی نیست ، مطلوب ترین مناطق و بخشهایی که جزئیات اجرای تعدادی از مواد قطعنامه 97 را به زودی صادر می کنند. به طور خاص ، دستورالعمل های خاصی برای ساختار سازمانی و محتوای مربوطه ، به ویژه در مناطق پرجمعیت ، با آماده سازی آماده ، برنامه آزمایشی مدل منظر شهری پیش بینی می شود که این هدف مهم ، خدمت رسانی بهتر به جمعیت شهری ، بیشتر به سرعت ، راحت تر و به زودی حل می شود و به طور قطع با مشکلات ناشی از مدیریت شهرها مقابله می کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *