هیچ مشکلی در انتقال به شهر دو دوک وجود ندارد

[ad_1]

بدون تداخل

ترتیب مراحل اداری برای افراد در کمیته مردمی گروه Truong Tho (منطقه دو داک سابق)

در 5 ژانویه ، ما در کمیته مردمی بخش An Fu (محله قدیمی 2) شرکت کردیم. در دفتر کمیته مردمی بخش ، که رویه های اداری را تصویب و تنظیم می کند ، به خاطر داشته باشید که در واقعیت همه چیز به طور عادی اتفاق می افتد.

به گفته نماینده کمیته مردمی این بخش ، اکنون هیچ تغییری نسبت به قبل از اعلامیه قطعنامه کمیته دائمی شورای ملی در مورد سازماندهی واحدهای اداری در سطح منطقه و شهرداری و ایجاد شهر تغییر نکرده است. Duc متعلق به شهر هوشی مین است ، کلیه اسناد مربوط به املاک و مستغلات ، وضعیت مدنی … همچنان مانند گذشته در دست بررسی است.

آقای نگوین فوک هونگ ، دبیر حزب ناحیه 2 شهرستان ، در حال مکالمه تلفنی گفت: “تاکنون عملکرد سیستم دولتی ناحیه 2 مانند گذشته عادی بوده است. انجمن ، انتقال و ادغام از مناطق به شهر پنجشنبه دوشنبه ادامه خواهد یافت. در مورد وضعیت مدنی ، املاک و مستغلات هنوز بصورت عادی ارائه می شوند و بعداً در صورت درخواست تبدیل می شوند. تأخیری در کار وجود ندارد ، نیازهای همه مردم برطرف می شود.

در بخش Truong Tho (منطقه Thu Duc سابق) ، خانم Mai Thi Xuan Hong ، دبیر کمیته حزب بخش ، گفت که تاکنون همه چیز به طور عادی ادامه دارد ، هیچ اختلال قابل توجهی رخ نداده است.

آقای نگوین منه کوونگ (دبیر سابق حزب شهرستان دو دوک) گفت: “تا کنون ، تمام مشکلات موجود در منطقه هنوز طبق روند قبلی در حال پردازش است. مسائل مربوط به مسائل اداری مانند شناسنامه ، شناسنامه شهروندی ، رویه های املاک و مستغلات ، فعالیت ها عملیات تجاری همچنان مانند گذشته در حال پردازش است. زمانی سیستم اداری کار خود را متوقف کرد تا مقامات بتوانند مهر را پس بگیرند و عملیات منطقه را به طور رسمی به شهر دو داک تغییر دهند. “

ما مشتاقانه منتظر برنامه ریزی های اولیه هستیم

یک س bigال بزرگ که مردم به آن علاقه زیادی دارند این است که برنامه ریزی شهر Du Duc در دفعات بعدی چه تاثیری بر زندگی مردم دارد؟

در دوره انتقالی در کمیته مردمی یک واحد Phu (محله قدیمی 2) ، حل و فصل مراحل اداری برای مردم هنوز طبیعی بود.

خانم NTNH به خبرنگار گفت: “برای بیش از نیم سال ، اطلاعات مربوط به ایجاد Thu Duc City در مطبوعات سیل زده است. ما بسیار مشتاقانه منتظر دستیابی به موفقیت در زمان آینده هستیم. خانواده من خانه ای در کوچه 45 ، خیابان هو وان تو ، بخش تروونگ تو ، پنجشنبه دوک دارند. این یک منطقه مسکونی طولانی مدت است ، کل خیابان ما از ابتدای کوچه 45 ، از طریق Ca Market ، که تا خیابان Vo Van Ngan امتداد دارد ، در حال برنامه ریزی برای تقاطع Ho Van Tu است. این برنامه ریزی تقریباً 10 سال است که اجرا می شود و تاکنون عملی نشده است.

خانواده ما چندین بار می خواستند خانه را بفروشند تا به منطقه دیگری برای زندگی منتقل شوند ، اگرچه بسیاری از مردم با خرید موافقت کردند ، اما وقتی برنامه ریزی را بررسی کردیم ، من می دانستم که خانه من در حین اجرای پروژه در منطقه آزادسازی است ، بنابراین آنها جرات خرید بیشتر ندارند. در زمان آینده ، بخش Truong Tho ، منطقه Thu Duc ، واقع در مرکز Thu Duc ، تغییرات زیادی خواهد داشت ، از جمله تغییراتی در برنامه ریزی ها ، که مطمئنا زندگی افراد کم و بیش را تحت تأثیر قرار خواهد داد. من می خواهم اجرای این طرح به زودی پایان یابد ، بلافاصله آن را ادامه دهیم تا ادامه دهیم ، ما خیلی خسته ایم که منتظر بمانیم. اقدام برای ساخت و ساز جدید امکان پذیر نیست ، اما اگر کسی بخواهد خانه ای بفروشد ، هیچ کس به دلیل برنامه “آویزان” آن را خریداری نخواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ، سوال برنامه ریزی شهر پنجشنبه دوک باید مدتی صبر کند. گزارشی که هوشی مین در حال حاضر به شورای ملی ارسال كرده است ، هوشی مین به دستگاههای مربوطه دستور می دهد كه برای توسعه برنامه توسعه شهری شهر هوشی مین برای دوره 2021-2030 با محوریت 2050 با مشاور هماهنگ كنند. برنامه توسعه شهری Thu Duc City مستقیماً در زیر شهر هوشی مین در دوره 2021 – 2030 با جهت گیری تا سال 2050 ؛ به موازات تصحیح پروژه برنامه ریزی کلی شهر هوشی مین و پروژه برنامه ریزی کلی شهر Du Duc با برنامه ریزی شهر Thu Duc در سال 2021 تکمیل می شود. توسط مرجع ذیصلاح پروژه برنامه ریزی جامع شهر دو دوک ، کمیته مردمی شهر هوشی مین برنامه توسعه شهری شهر هوشی مین و پنجشنبه را تصویب می کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *