هوا سرد است ، شهر هوشی مین غرق در مه شده است

[ad_1]

در 19 ژانویه ، ساکنان شهر هوشی مین به استقبال یک روز جدید در هوای سرد رفتند. دمای صبح در 19 تا 20 درجه سانتیگراد حفظ می شود ، این دمای پایین تقریبا برای یک هفته حفظ می شود. صبح هوا ابری ، با نور آفتاب کم ، دید کم به دلیل مه زیاد است و کیفیت هوا در آستانه است و برای سلامتی مضر است.

ساعت 7 صبح شهر هوشی مین پوشیده از مه بود.

طبق برنامه AirVisual ، در ساعت 6:30 کیفیت هوا (AQI) در نقطه مشاهده در Tao Dien (دوشنبه شهر) دارای بالاترین شاخص 168 واحد است. منطقه 1 و منطقه 7 شاخص 153 واحد دارند. سایر مناطق دارای AQI بین 140 تا 143 واحد هستند.

پیش بینی می شود که پس از 8 ساعت کیفیت هوای کل شهر به سطح متوسط ​​یعنی حدود 80-93 واحد بازگردد.

در مواجهه با مه غلیظ و هوای خنک ، آقای لدین کویت ، معاون بخش پیش بینی ایستگاه هواشناسی جنوب ، گفت که هوای سرد از شمال به تدریج در حال ضعیف شدن است ، بنابراین جنوب ابری و آفتابی است.

هوا شب ها سرد و صبح زود است ، در بعضی از مناطق هوا سرد است. کمترین دما 19-22 درجه سانتیگراد و بالاترین دما 28-31 درجه سانتیگراد است ، در شرق بعضی مناطق زیر 19 درجه سانتیگراد.

مردم در شهر هوشی مین در اولین روزهای سال 2021 جدید گرم نگه داشتن هوا را انتخاب می کنند

مه غلیظ می تواند ناشی از تأثیر توده هوای سرد باشد که باعث می شود مه حل نشود. او Le Dinh Quyet تا ظهر تایید شده این مه ممکن است ناپدید شود.

“طی 24 ساعت آینده ، فشار زیاد سرما قاره ضعیف شده و به سمت شرق حرکت می کند. حدود 24-25 ژانویه ، فشار شدید سرد دوباره شدت گرفت. در ارتفاع زیاد ، فشار زیاد نیمه گرمسیری محور خود را دارد ، که به طور پایدار از مرکز عبور می کند. از 22 تا 24 ژانویه ، جنوب با اغتشاشات شدیدی روبرو شد ، اوایل صبح و شب همچنان سرد است. “

متخصص در آن زمان Le Thi Xuan Lan گفت که وقتی بخار به هسته آگلوتیناسیون می چسبد (دود ، گرد و غبار) ، غبار متمرکز شده در طبقه پایین به راحتی توسط انسان استنشاق می شود. این مه اغلب برای سلامتی مضر است.

“در شهر هوشی مین ، جایی که مه زیادی وجود دارد ، این به معنای سطح بالایی از آلودگی است. خانم ژوان لان هشدار داد: “فکر نکنید که این زیبا ، عاشقانه است ، اما مردم باید هوشیار باشند و هنگام بیرون رفتن از خود محافظت کنند.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *