هنگامی که Covid-19 بدترین عملکرد خود را در نزدیک به یک سال به دست آورد ، چین در پاسخ فوران کرد

[ad_1]

در 19 ژانویه ، برای محدود کردن سطح عفونت ، که تهدید به افزایش دوباره می کند ، شهر Shijiazhuang ، مرکز استان هبی ، در حال تلاش برای تکمیل یک مرکز قرنطینه با مقیاس هزاران اتاق در حومه شهر است. این شهر برای جداسازی افراد آلوده به Covid-19 است.

چین در حال مبارزه با شدیدترین شیوع Covid-19 از مارس 2020 ، هنگام نزدیک شدن به تعطیلات سال نو میلادی هستند.

پیش از این ، چین تا حد زیادی کنترل اپیدمی را در دست داشت ، زمانی که بسیاری از کشورهای جهان هنوز برای مقابله با ازدحام مراقبت های بهداشتی و افزایش عظیم مرگ و میر تلاش می کردند.

با این حال ، یک سری شیوع های کوچک اخیراً مقامات کشور را وادار به انجام آزمایش های گسترده کرده است ، که به منظور جلوگیری از خطر گسترش بیماری همه گیر ، به شدت مسدود شده است.

مقامات در پکن ، چین ، در تاریخ 20 ژانویه گفتند که این شهر از همه افراد ورودی به پایتخت از 10 دسامبر سال 2020 تحقیق می کند و پس از ثبت شماره ، ایستگاه مترو را تعطیل می کند. بیش از 3 هفته عفونت روزانه جدید با Covid-19 به اوج خود رسید.

به گفته مسئولان شهر شیجیازژوانگ ، ساختمانهایی که به عنوان امکانات قرنطینه در حومه شهر مورد استفاده قرار می گیرند کاملاً مجهز به تجهیزات زنده خواهند بود و طی چند روز آینده تمام افراد آلوده به ویروس SARS-CoV-2 در تماس نزدیک با فرد آلوده به اینجا منتقل می شوند.

استان چهارم شمالی ، لیائونینگ ، برای جلوگیری از شیوع بیماری همه گیر و سفر برای جلوگیری از شیوع جدید ، محدودیت هایی را در قرنطینه و سفر اعمال کرده است. در جشن Teth.

دولت چین از مردم خواسته است که به مسافرت نروند ، دستور داد مدارس یک هفته زودتر تعطیل شوند و آزمایشات گسترده ای را انجام دهند.

اقدامات فوق توسط دولت چین در زمینه این کشور انجام شد که با بدترین اپیدمی Covid-19 از مارس 2020 ، هنگامی که سال نو میلادی نزدیک است ، دست و پنجه نرم می کند.

کمیسیون ملی بهداشت چین در تاریخ 20 ژانویه 103 مورد عفونت جدید را در 19 ژانویه گزارش کرد که 46 مورد آن در استان جیلین گزارش شده است. استان هبی ، نزدیک پکن پایتخت ، 19 مورد را ثبت کرده است ، در حالی که استان هیلونگ جیانگ ، مرز روسیه ، 27 مورد جدید را گزارش کرده است.

پایتخت ، پکن ، هفت مورد را گزارش کرده است ، اگرچه دستور محاصره برخی مناطق مسکونی را صادر کرده است. در میان این بیماران جدید ، 6 نفر در محله Dai Hung زندگی می کردند. هیئت مترو پکن اعلام کرد برای جلوگیری از شیوع ویروس SARS-CoV-2 ایستگاه مترو تیانگونگ یوان در نزدیکی منطقه داکسینگ را بسته است.

در حال حاضر چین 88557 مورد عفونت کووید -19 و 4635 مورد مرگ را ثبت کرده است. مقامات ارقام فوق را برای کسانی که آزمایش مثبت دارند اما هیچ علائمی ندارند ، در بر نمی گیرند. /.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *