هزاران کارگر وظیفه در فصل تعطیلات برای تهیه آب برای برداشت بهار 2021

[ad_1]

سیستم تجهیزات الکتریکی یک ایستگاه پمپاژ در حال کار را از نظر مکش آب در بهار 2021 بررسی کنید

در ایستگاه پمپاژ Ap Bac (کمون وونگ لا ، منطقه دونگ آن) ، کارگران در روزهای اخیر با بهره گیری از سطح آب رودخانه سرخ ، اجازه می دهند آب به سیستم کانال وارد شود ، سیستماتیک ایستگاه های پمپاژ را سازماندهی می کنند.

ایستگاه پمپاژ Ap Bac دارای 6 پمپ با ظرفیت 8،100 m3 / s و 25 دستگاه کوچکتر با ظرفیت 1100 m3 / s است. این یک ایستگاه پمپاژ است که در مبارزه با خشکسالی بهاری ، به ویژه در منطقه دونگ آن بسیار مهم است.

معاون مدیر منابع آب هانوی چو وانگ توآن گفت که بر اساس ارزیابی وضعیت منابع آب ، واحد توصیه می شود که شرکت های آبیاری را به منظور استفاده از سطح مجاز آب فعلی ، به طور فعال از ایستگاه های پمپاژ برای پذیرش اولیه آب استفاده کنند. آب قبل از اینکه مخازن نیروگاه آبی ، آب را به صورت برنامه ریزی شده در پایین دست تخلیه کنند. فعالیت پیشگیرانه شروع اولیه به کاهش فشار ضد خشکی در برداشت بهاره کمک می کند.

برای سیستم های آبیاری که نمی توانند کار کنند در صورت عدم اجازه شرایط آب ، در روزهای اخیر هنوز هزاران کارگر به کار خود ادامه داده اند تا به صورت نوبتی از سیستم ها و تجهیزات ماشین آلات و نگهداری استفاده کنند. تجهیزات آماده دریافت آب از محصولات چشمه. نگوین وانگ های ، معاون مدیر شرکت توسعه آبیاری هانوی محدود ، گفت که این شرکت حدود 500 کارمند دارد. 100٪ افسران برای لایروبی کانالها ، آبگیری و مخازن مکش با واحدهای مرتبط بسیج و هماهنگ شده اند.

کارگران آبیاری در ایام تعطیلات مشغول انجام وظیفه هستند تا عملکرد سیستم های پمپاژ را در بهار 2021 بررسی و آزمایش کنند.

علاوه بر کارهای فوق ، شرکتهای آبیاری همچنین کارکنان را برای تمرکز بر تعمیر قفلهای آبگیر و تجهیزات پمپ آبیاری سازماندهی می کنند. این امر به منظور جلوگیری از نشت و هدر رفتن آب در حین کارکرد سیستم هنگامی که مخازن برای چند روز آینده آب نشت می کنند ، می باشد.

پیش از این ، بیانیه ای از وزارت کشاورزی و توسعه روستایی گفته بود که از ساعت 0:00 در تاریخ 12 ژانویه ، اولین دور آب مصرفی برای کشت در بهار 2021 است. انتظار می رود فاز 1 مصرف آب 4 روز طول بکشد. تا 24 ژانویه 2021. با این اولین آبگیری ، سطح آب رودخانه سرخ در ایستگاه هیدرولوژیکی هانوی (منطقه Long Bien Bridge) از 1.8 متر به بالا حفظ می شود.

همراه با مشارکت فعال شرکت های آبیاری برای آماده سازی برای پرورش آب برای برداشت بهار 2021 ، اداره کشاورزی و توسعه روستایی هانوی نیز درخواست کتبی خود را به کمیته های مردمی مناطق ، شهرها برای هدایت کمون ها ، بخش ها و شهرها به طور فعال مردم را برای ادغام مناطق و بانک های زمینی برای حفظ آب در حال بسیج هستند. از کجا آب ، خاک ، ریختن و کاشتن در آنجا را داشته باشید تا منابع آب از دست نرود و زمان بیشتری برای آب تولید نشود …[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *