هر دو مشارکت بالایی دارند و امنیت انتخابات را تضمین می کنند

[ad_1]

یکی از اعضای کمیته مرکزی حزب ، چو نگوک آن ، رئیس کمیته مردمی شهر ، در بازرسی در منطقه دونگ دا شرکت کرد. بازرسی در منطقه Hoan Kiem با حضور رئیس شورای مردم شهرستان ، رئیس کمیسیون انتخابات شهرستان Nguyen Ngoc Tuan برگزار شد.

دینگ کمیته حزب شهر دینگ تین دونگ و رهبران شهر کار انتخابات را در مرکز عملیات انتخاباتی منطقه دونگ دا بازرسی کردند.

در ساعت 8:30 صبح در مرکز مدیریت کمیسیون انتخابات Hoan Kiem (خیابان 40 نا چانگ) ، گزارش مختصری از مراکز رای دهی گفت که مراکز رای دهی کاملاً ایمن و ایمن هستند. رأی دهندگانی که به پای صندوق های رأی مراجعه می کردند ، برای جلوگیری و کنترل شیوع بیماری Covid-19 دقیقاً مقررات را رعایت می کردند. رأی دهندگان به صورت ساعتی به پای صندوق های رای می روند ، بنابراین هیچ پدیده ای از تجمع رای دهندگان در صبح زود وجود ندارد. افکار عمومی مردم منطقه بسیار هیجان زده و هیجان زده هستند. انتخابات واقعاً یک جشنواره است. آمارهای اولیه نشان می دهد مشارکت در انتخابات واجد شرایط است ، به ویژه رأی دهندگانی که مردم مذهبی این منطقه هستند و میزان مشارکت مردم زیاد است. نقطه انزوای محلی ، شامل 5 هتل و 7 بیمارستان ، در پایان امروز بعد از ظهر برگزار می شود.

در همین حال ، در منطقه دونگ دا ، تا ساعت 11 صبح ، مشارکت مردم به بیش از 74 درصد رسیده بود. کمیته های حزب و مقامات منطقه به بخش به طور فعال برنامه های انتخاباتی را برای اطمینان از امنیت ، ایمنی و پیشگیری و کنترل اپیدمی کوید 19 اجرا می کنند. بسیاری از مکان ها ، مانند بخش Hang Bot ، برنامه انتخاب 3 خط را اجرا کرده اند. در مواردی که خط خارجی از امنیت محافظت می کند ، خط دوم از پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر اطمینان حاصل می کند و خط اول مقررات انتخابات را اجرا می کند. این بخش مطابق با بازه زمانی دستورالعمل های انتخاباتی را چاپ کرده و به هر خانوار توزیع می شود.

هر دو منطقه برنامه های خاص خود را برای برگزاری انتخابات در مناطق منزوی پزشکی برای جلوگیری و کنترل شیوع بیماری Covid-19 دارند. برای رأی دهندگانی که در بیمارستان ها بیمار هستند ، اعضای تیم انتخاباتی صندوق های رأی را به محلی که رای دهندگان از حق رأی خود استفاده می کنند ، می آورند. برای افراد مسن و کسانی که نیاز به انزوای پزشکی در خانه دارند ، اعضای تیم انتخاباتی لباس محافظ می پوشند و صندوق های رای بیشتری را برای رای دادن به هر خانه حمل می کنند.

دینگ کمیته حزب شهر دینگ تین دون و رهبران شهر کار انتخابات را در مرکز عملیات انتخاباتی در منطقه هوان کیم بازرسی کردند.

در حین بازرسی ، دبیر کمیته حزب دینگ تین دونگ خاطرنشان کرد و از کمیته راهبری ، کمیسیون انتخابات مناطق برای تهیه دقیق و دقیق آنها تمجید کرد. سازماندهی یک مراسم افتتاحیه رسمی و کوتاه را رهبری می کند. از پیشگیری و کنترل اپیدمی کوید -19 کاملاً اطمینان حاصل کنید … وی این واقعیت را که مناطق در حال ایجاد یک سیستم مدیریت انتخابات هستند که به طور یکپارچه تا 100٪ حوزه های انتخابیه را بصورت آنلاین متصل می کند ، تحسین کرد. هر دقیقه و هر ساعت از نزدیک وضعیت را کنترل کنید تا به موقع راهنمایی و هدایت کنید.

به گفته دبیر کمیته شهر حزب ، گرچه به دلیل تأثیر اپیدمی کوید -19 در شرایط بسیار ویژه ای برگزار می شود ، کمیته های حزب ، مقامات ، جبهه میهنی ، سازمان های توده ای و مردم محلی عملکرد بسیار خوبی دارند . زمان ، دو وظیفه برای جلوگیری و مبارزه با اپیدمی ها و سازماندهی انتخابات برای اطمینان از برنامه ، ارتقا democracy دموکراسی و حاکمیت قانون. رأی دهندگان به تعداد زیادی به پای صندوق های رای رفتند ، اما كاملاً از مقررات پیشگیری و كنترل شیوع كوید -19 پیروی كردند و به ویژه هیجان زده و هیجان زده بودند.

دبیر حزب کمیته شهر حزب گفت: او قاطعانه معتقد است که با تلاش همه سطوح ، شعب ، شهرک ها و به ویژه با احساس مسئولیت بالای رای دهندگان و مردم ، انتخابات با موفقیت برگزار می شود. کمیته ها ، مقامات ، جبهه پدری و سازمان های توده ای محلی همچنان از نزدیک وضعیت را کنترل می کنند ، آنها کاملاً نباید در همه شرایط ذهنی یا سهل انگاری داشته باشند. از نظر امنیت ، نظم و امنیت در برابر همه گیری کوید -19 از ایمنی مطلق اطمینان حاصل کنید. همه اینها باعث می شود که روز انتخابات یک روز شاد باشد ، نه تنها به مشارکت بالا ، رأی دادن صحیح و رأی کافی ، بلکه تضمین امنیت و امنیت مطلق.

دبیر کمیته حزب شهر آرزو می کند که احساس مسئولیت ، احساس امنیت ، ایمنی و اصلاح محیط … در گذشته توسط همه سطوح ، شعب و شهرک ها بسیار خوب انجام شده باشد. به ویژه در روز انتخابات ، گسترش می یابد ، به یک عادت تبدیل می شود ، یک حرکت طولانی مدت و گسترده در جوامع و کل شهر به عنوان پایه ای برای ساخت یک پایتخت به طور فزاینده غنی و زیبا است. متمدن ، مدرن[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *