هرج و مرج در دادگاه کنگره ، یک نفر مورد اصابت گلوله قرار گرفت

[ad_1]

هنگامی که کنگره برای دیدن پیروزی جو بایدن ، زنی که به ضرب گلوله کشته شد ، جمعیت طرفداران دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا سد مقابل پایتخت را شکستند و سیل گرفتند.

با حمایت کنگره ، جمعیت طرفداران ترامپ سد بیرون کاپیتول را شکستند و سیل گرفتند.

معترضین در اوایل بعد از ظهر ششم ژانویه با حمله به سالن های کاپیتول ، معترضین با پلیس درگیر شدند و پرچم های ترامپ و ایالات متحده را به اهتزاز درآوردند.

رسانه های محلی گزارش دادند که یک غیرنظامی پس از شلیک در هرج و مرج جان خود را از دست داد. FBI گفت این دو دستگاه مشکوک را خلع سلاح کرده است.

در حالی که چند نفر با در دست داشتن یک بنر از منطقه ای که برای افتتاح آقای بایدن تنظیم شده بود بالا می روند ، مردی با شلوار جین و کلاه با پاهایش روی میز رئیس مجلس نانسی پلوسی ایستاده است: “ما مردم واشنگتن را زانو خواهیم زد. “ما قدرت داریم.”

هرج و مرج جلسه را برای بررسی نتایج انتخابات کنگره آمریکا قطع کرد. سناتورها تخلیه شدند ، برخی از آنها توییت کردند که به دفاتر خود پناه می برند. یکی از نمایندگان کنگره گفت آرا elect انتخاباتی قبل از حمله معترضین به اتاق کنفرانس با خیال راحت جمع آوری شد. پنتاگون تقریباً 1100 عضو گارد ملی ناحیه کلمبیا را برای کمک به اجرای قانون در پایتخت بسیج کرده است.

معترضین هنگام حمله به سالنهای کاپیتول مقابل پلیس ایستاده ، فریاد می کشند ، پرچم ترامپ و ایالات متحده را به اهتزاز در می آورند

رئیس جمهور منتخب بایدن آن را “شورش” خواند و خواستار آن شد كه ترامپ فوراً به تلویزیون ملی برود و از طرفداران خود بخواهد كه از محاصره پایتخت جلوگیری كنند. بایدن در دلاور گفت: “دموکراسی ما مورد حمله بی سابقه قرار گرفته است.”

او با درد گفت: “هرج و مرج در پایتخت نشان دهنده یک آمریکای واقعی نیست.” “این یک مخالف نیست. این هرج و مرج ، هرج و مرج و تقریباً عصیان است. اکنون باید پایان یابد.”

پلیس گفت که امنیت در دادگاه کنگره پس از ساعت 5:30 بعد از ظهر ، بیش از سه ساعت پس از حمله معترضان ، تحت کنترل است.

ویدئو نشان می دهد طرفداران ترامپ در حال شکستن پنجره ها و پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای سرکوب معترضین در ساختمان پارلمان هستند.

رابرت کنتی ، رئیس پلیس واشنگتن گفت که اعضای اوباش از مواد محرک شیمیایی برای حمله به پلیس استفاده کرده و برخی افراد زخمی شده اند.

طبق اعلام انجمن تاریخی آمریکا در كاپیتول ، این از زمان سوخته شدن توسط ارتش انگلیس ، این آسیب رسانترین حمله بود.

نانسی پلوسی سخنگوی مجلس و سناتور چاک شومر از آقای ترامپ خواستند که به همه معترضین دستور دهد فوراً از کاپیتول و مناطق اطراف آن خارج شوند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *