هانوی در حال افزایش “در بودجه” است

[ad_1]

یک سری اقدامات و اقدامات همزمان و شدید توسط کمیته مردمی هانوی و دستگاههای اجرایی برای انجام وظایف محوله در بالاترین سطح جمع آوری و اجرا شده است.با وجود همه گیری ، برای انجام این کار تلاش کنیدبه عنوان مرکزی برای خدمات ، تجارت و گردشگری در هانوی ، ساختار درآمد بودجه منطقه Hoan Kiem عمدتاً از مالیات های غیر دولتی صنعت ، تجارت و خدمات (نمایندگی 75 درصد درآمد بودجه سالانه) است. با این حال ، در سال 2020 ، در زمینه اپیدمی کوید -19 ، یک سری فعالیت ها و بخش های اقتصادی در زمینه هایی مانند حمل و نقل کالا و مسافر وجود دارد. خدمات بهداشتی ، آموزشی ، تغذیه ، محل اقامت ، سرگرمی ، به ویژه گردشگری … به شدت تحت تأثیر قرار می گیرند. مشاغل ، به ویژه شرکت های کوچک و متوسط ​​و خانوارهای تجاری در منطقه باید تولید و تجارت خود را کاهش دهند یا فعالیت خود را متوقف کنند.
حل و فصل رویه های تجاری در بخش مالیات هانوی. عکس: Pham Hung
طبق آمار ، در 11 ماه اول سال این منطقه دارای 1602 خانوار برای تجارت بود و 557 بنگاه اقتصادی دیگر کار نکردند و منحل شدند. وقتی سهم زیادی از منابع درآمد به شدت تحت تأثیر اپیدمی قرار گرفت ، جمع آوری درآمد در منطقه Hoan Kiem دشوار بود. علیرغم دشواری ها ، نتایج حاصل از اجرای در 11 ماه نخست سال درآمد حاصل از بودجه دولت در منطقه هوان کیوم هنوز به 9273.4 میلیارد دونگ رسیده است که 110٪ از مدت مشابه بوده و به 92.5٪ برآورد سالانه رسیده است. اجرای پیش بینی شده در سال 2020 ، به عنوان 102 درصد برآورد سالانه ، به 10.212 میلیارد دونگ می رسد. Joan Kiem تنها یکی از مناطقی است که در جمع آوری بودجه سال 2020 در هانوی با مشکل روبرو است. طبق گفته اداره مالیات هانوی ، فقط در دو ماه اول سال 2020 ، بیش از 3000 خانوار تجاری حل شده یا کار خود را متوقف کرده اند.
“در سال 2020 ، بخش مالیات هانوی موظف به جمع آوری بودجه ای دولتی 260،400 میلیارد VND شده است. این هدف درآمد کاملاً دشوار است ، زیرا برآورد درآمد حاصل از بخش های تولیدی و بازرگانی به 56.4٪ می رسد که 16.6٪ افزایش نسبت به اجرای سال 2019 دارد و در مقایسه با نرخ رشد متوسط ​​سطح بالایی است. در سال 2016 – 2019 ، حدود 10.4. این دشواری در کار جمع آوری درآمد در زمینه تولید و مشاغل آسیب دیده از اپیدمی کوید -19 بیشتر می شود. با این حال ، با تلاش و عزم راسخ ، اداره مالیات هانوی به هدف درآمد بودجه خود رسیده است “. سخنگوی اداره مالیات هانوی گفت. برابر 83.2٪ از پیش بینی و 100.2٪ از مدت مشابه در سال 2019 است. درآمد پیش بینی شده بودجه از طریق اداره مالیات برای کل سال 2020 در مجموع 261 600 میلیارد VND است ، با 100.5٪ پیش بینی برابر با 104 ، 2٪ از اجرای در سال 2019 ، در حالی که در بخش گمرک هانوی در سال 2020 ، این بخش به شدت بر هماهنگی تصمیم گیری در مورد جمع آوری بودجه متمرکز شده است ، هماهنگی با کمیته مردمی هانوی و چهار استان بای ، هوآ بین ، برای مقابله فوری با مشکلات و مشکلات ، تسهیل عملیات واردات و صادرات ، مبارزه با ضررهای مالیاتی از طریق مشاوره قیمت ، بازرسی های پس از گمرک ، بازرسی های تخصصی و افزایش جمع آوری و تسویه مالیات
در نتیجه ، در پایان 15 دسامبر سال 2020 ، کل درآمد کل اداره به 22،300 میلیارد VND ، برابر با 95.7٪ پیش بینی و برابر با 100.2٪ از مدت مشابه در سال 2019 رسید. هانوی به تنهایی 16،910 جمع آوری کرد / 18 405 میلیارد VND به عنوان 91.9٪ از برآورد و تا 95.8٪ از مدت مشابه در سال 2019. انتظار می رود تا پایان 31 دسامبر سال 2020 ، اداره گمرک شهرستان. درآمد هانوی به 99.1 درصد پیش بینی ، درآمد هانوی به 96.5 درصد پیش بینی رسید (پس از بازگشت درآمد از سال 2019 به). ، کل درآمد بودجه دولت در استان در سال 2020 حدود 279 359 میلیارد VND تخمین زده شده است که به 100.2٪ پیش بینی رسیده است که 3.1٪ بیشتر از سال 2019 است.استفاده از منابع کسری درآمدبا عزم و تلاش برای انجام ارزیابی تعیین شده در بالاترین سطح ، آژانس های جمع آوری کالا در هانوی ، مانند آژانس های مالیاتی و گمرک ، اقدامات همزمان را برای جمع آوری و مبارزه با از دست دادن درآمد بودجه در نظر گرفته اند. ؛ بررسی و جستجوی منابع جدید درآمد ، افزایش جمع آوری بدهی ، جمع آوری صحیح و کامل از بودجه دولت ، افزایش اصلاحات اداری ، از بین بردن مشکلات ، ایجاد شرایط مطلوب ، تغذیه منابع درآمد. پس از تقریباً یک سال اعمال حقوق مالیاتی و درآمد بودجه در چارچوب مشکلات و چالش های فراوان ، به ویژه همه گیر Covid-19 ، همه جنبه های زندگی اقتصادی به شدت تحت تأثیر قرار گرفته و هنوز تحت تأثیر قرار گرفته اند. اداره اقتصادی و اجتماعی ، مالیات برخی از تجارب را به رسمیت شناخت ، ارزیابی و آموخت. این در هماهنگی نزدیک با سازمان های مربوطه در جمع آوری بودجه ، اصرار بر جمع آوری حقوق معوقه مالیاتی ، مبارزه با از دست دادن درآمد ، قیمت گذاری در انتقال قیمت ها ، استفاده از منابع مالی ، اصلاح اداری و برچیدن دارد. مشکلات برای تجارت ، مردم ، … ؛ افزایش مسئولیت رهبران در تمام سطوح و هر کارمند در اجرای تعهدات مالیاتی ، به ویژه افزایش نقش و مسئولیت رهبر ؛ اهداف و مقاصد مشخص را برای هر کار مشخص کنید ، مسئولیت های رهبران در همه سطوح ، هر کارمند و کارمند دولت را در اجرای وظایف محوله پیوست کنید.
“ما بخصوص علاقه مندیم كه با پشتیبانی و راهنمایی به موقع ، مشكلات و مشكلات موجود در روند اجرای قانون مالیات توسط مودیان را برطرف كنیم. به طور خاص ، سیاست های جدید مالیاتی و تغییر در سیاست درآمد قانونی مانند تمدید ، معافیت ، کاهش مالیات ، هزینه ها ، هزینه ها ، اجاره زمین ؛ تقویت اصلاحات اداری ، اجرای فن آوری اطلاعات در مراحل … به منظور از بین بردن مشکلات ، تسهیل تولید و تجارت ، تأمین امنیت اجتماعی برای مقابله با اپیدمی Covid-19 “- معاون مدیر اداره مالیات هانوی نگوین تین تروونگ تأکید می کند که چشم انداز اقتصادی جهانی و داخلی برای سال 2021 به دلیل توسعه پیچیده و غیر قابل پیش بینی اپیدمی کوید 19 ، فرار مالیاتی ، فرار مالیاتی ، قاچاق و کلاهبرداری تجاری با مشکلات زیادی روبرو خواهد شد در مواجهه با این وضعیت ، آژانس های جمع آوری بودجه در هانوی برنامه عملیاتی ویژه ای را برای سال آینده تهیه کرده اند.

به طور خاص ، در بخش گمرک در هانوی ، این آژانس به سرعت بخشیدن به اصلاحات ، نوسازی ، استفاده از فناوری اطلاعات ، ایجاد یک محیط برای آداب و رسوم الکترونیکی ادامه خواهد داد. با موفقیت و به طور م effectivelyثر سیستم ملی را با یک پنجره و کنترل و نظارت خودکار بر گمرکات کالاهای صادراتی ، وارداتی و ترانزیتی در فرودگاه بین المللی نوئی بای پیاده سازی کرد.

علاوه بر این ، اداره گمرک هانوی همچنین طرحی را برای تسهیل فعالیت های واردات و صادرات شرکت های تحت مدیریت خود اجرا کرد که با تمرکز بر 6 وظیفه اصلی ، 9 وظیفه خاص تحت برنامه 205 People’s / KH-UBND کمیته مردمی هانوی انجام شد. مقامات گمرک از نخستین روزها و ماه های سال تصمیمات جدی و همزمان جمع آوری بودجه را تصویب می کردند و تعیین می کردند بیش از 5٪ هدف تعیین شده بودجه است.

“مدیریت مالی و بودجه کارآمد است ، الزامات منظم و فوری را برآورده می کند ، سرمایه و هزینه هایی را برای سرمایه گذاری در توسعه و پیشگیری ، مبارزه و غلبه بر مشکلات ناشی از اپیدمی کوید -19 فراهم می کند. … همزمان ایجاد پیش شرط برای اجرای پیش بینی درآمد بودجه دولت برای سال 2021 ، برنامه مالی 3 ساله بودجه دولت و برنامه 5 ساله میان مدت مالی 2021 – 2025. “. معاون مدیر امور مالیاتی هانوی نگوین تین تروونگ[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *