هانوی خواسته است تا ازدحام جمعیت در سال جدید قمری سال 2021 تان سو را محدود کند

[ad_1]

در 11 ژانویه ، رئیس کمیته مردمی شهر هانوی ، چو نگوک آن نامه رسمی № 81 / UBND – KGVX را برای تقویت پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر Covid-19 امضا کرد.

بر این اساس ، برای اطمینان از ایمنی و سلامتی مردم ، برای جشن سال نو قمری Tan Suu با خیال راحت و خوشی ، کمیته مردمی هانوی به تمام سطوح ، شعب ، کمیته های مردمی مناطق ، شهرها و کمون ها ، ادارات نیاز دارد. این شهر کاملاً ذهنی نیست ، به طور جدی در همه موارد نادیده گرفته می شود و مسئولیت بالایی در قبال اجرای اقدامات پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر در شرایط جدید ، جلوگیری قاطعانه از گسترش همه گیر به جامعه دارد. عسل.

تصویر.

به ویژه ، واحدهای شهری به تقویت ارتباط ، حمایت ، روح و مسئولیت مردم برای رعایت دقیق نقاب هنگام بیرون رفتن از خیابان ، در وسایل حمل و نقل عمومی ، در اماکن عمومی (بناهای تاریخی ، جاذبه های گردشگری ، پارک ها ، باغ های گل ، خیابان های عابر پیاده ، میادین ، ​​ایستگاه ها ، ایستگاه ها ، ایستگاه های اتوبوس ، سوپرمارکت ها ، بازارها ، مراکز خرید ، رویدادهای فرهنگ ورزشی در مکان های عمومی / استادیوم ها …) ؛ اجتماع محدود مردم ، سازماندهی محدود جشنواره ها.

تسهیلات قرنطینه ، امکانات ورود و خروج قرنطینه در تأسیسات قرنطینه متمرکز ، امکانات اقامت پولی ، امکانات قرنطینه اقامت و امکانات انزوای خدمه پرواز را مدیریت کنید.

کمیته های مردمی مناطق و شهرها به منظور جلوگیری از شیوع گسترده اپیدمی در منطقه قرنطینه و شیوع آن در جامعه ، به کنترل ، کنترل و بازرسی دقیق مقررات موجود در تأسیسات قرنطینه در منطقه ادامه می دهند. در حال حاضر ، قرنطینه برای افرادی که وارد می شوند 14 روز و نظارت دقیق پزشکی در سطح محلی برای کسانی که پس از اتمام 14 روز انزوا متمرکز مطابق با مقررات وزارت بهداشت و شهرستان ، وارد می شوند.

پلیس شهر به منظور تقویت بازرسی دقیق از افراد ورودی و جلوگیری از به موقع ، نیروهای خود را در سراسر صنعت به هماهنگی فعالانه با واحدهای مربوطه ادامه داد. بررسی ، تأیید و رسیدگی دقیق به موارد ورود غیرقانونی ، سازمانها و اشخاصی که به افراد اجازه ورود غیرقانونی را می دهند ، مراکز اقامتی ، هتلهایی که از افرادی که برای اقامت غیرقانونی وارد می شوند پذیرایی می کند ، مشاغل کارمندانی را که غیرقانونی وارد می شوند و موارد نقض پیشگیری و کنترل بیماری های Covid-19. واحدهای متصل را برای اطمینان از نظم و امنیت در آژانس ها هماهنگ کنید

بخش قرنطینه.

کمیته مردمی شهر به وزارت بهداشت دستور می دهد تا پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر در بیمارستان ها ، معاینات پزشکی و مراکز درمانی در شهر را مرتباً بررسی و کنترل کند و معیارهای یک بیمارستان ایمن ، کلینیک ایمنی را طبق دستورالعمل ارائه دهد. وزارت بهداشت. تسهیلات معاینه و معالجه پزشکی ، بیمارستان ها برنامه های پیشگیری و کنترل اپیدمی را بازبینی و بازرسی می کنند ، منابع انسانی ، امکانات ، ابزار ، محصولات زیستی آزمایشی ، داروها و امکانات را برای شرایط کافی آماده می کنند. اپیدمی ها در سراسر جامعه گسترش می یابد ، به طور منظم خود را کنترل می کنند و سطح ایمنی پیشگیری از اپیدمی را ارزیابی می کنند.

ادامه و ترویج تحقیقات و درمان پزشکی از راه دور تحت پروژه وزارت بهداشت. تقویت نظارت ، تشخیص زود هنگام موارد مشکوک در جامعه ؛ تشخیص به موقع موارد عفونت ، اعمال فوری پیگیری ، محلی سازی و انزوا به موقع ، رسیدگی دقیق به شیوع اپیدمی برای جلوگیری از شیوع یا شیوع. ظرفیت سازی برای آزمایش مطابق با توانایی ها ، آزمایش در مقیاس بزرگ.

وزارت بهداشت و درمان و هماهنگی با وزارت گردشگری و دستگاههای عملکردی مربوطه برای بازرسی و کنترل اجرای اقدامات پیشگیری از بیماریهای همه گیر در تأسیسات قرنطینه ؛ ادامه دادن به انتخاب امکانات قرنطینه غیرنظامی با پرداخت هزینه. برای جلوگیری از شیوع بیماری های همه گیر ، پیشگیری از بیماری های دیگر ، به ویژه تب دانگ و سایر بیماری ها در فصل زمستان و بهار را ادامه دهید.

فرماندهی عمومی پایتخت مسئولیت اصلی را به عهده می گیرد و فعالیتهای وزارت بهداشت ، مناطق و شهرستانها را در اجرای مناسب سازمان متمرکز برای انزوا در سایتهای تحت کنترل فرماندهی کل پایتخت مطابق مقررات هماهنگ می کند. همچنان به خوبی آماده شوید ، برای امکانات انزوای متمرکز آماده باشید ، به طور کامل رهنمودهای ضد اپیدمی کمیته راهبری ملی پیشگیری و کنترل کوید -19 ، وزارت بهداشت ، کمیته مردمی شهر و کمیته پیشگیری و کنترل کوید-اپیدمی را اجرا کنید. 19 شهر.

وزارت کار ، معلولین جنگ و امور اجتماعی اجرای موثر بسته های تأمین اجتماعی و حمایت از مشاغل را مطابق با مقررات سازمان می دهد. پیشگیری و کنترل شیوع بیماری ها در م institutionsسسات آموزش حرفه ای ، م institutionsسسات سم زدایی ، م institutionsسسات حمایت اجتماعی ، خانه های سالمندان را مدیریت و بازرسی می کند …

وزارت ترانسپورت بازرسی و نظارت را در زمینه پیشگیری و کنترل شیوع بیماری کوید -19 در ایستگاه های راه آهن ، ایستگاه های اتوبوس ، بنادر و حمل و نقل عمومی افزایش داده است.

ریاست معارف و تعلیمات ، مدارس و واحدهای تابعه را به اجرای خوب پیشگیری از شیوع بیماری در مدارس تحت رهبری وزارت بهداشت و شهر هدایت می کند.

وزارت صنعت و تجارت سوپرماركت ها ، مراكز خريد ، هيئت مديره بازار را به اجراي دقيق پيشگيري از اپيدمي ، خصوصاً الزام مشتريان به رعايت ماسك و مسافت از راه دور راهنمايي مي كند.

کمیته مردمی شهر از کمیته جبهه میهنی میهن پرستی شهر هانوی و سازمانهای سیاسی اجتماعی خواست که اتحادیه ها ، توده ها را به بسیج اعضا و اعضای اتحادیه ها جهت تشدید تبلیغات برای همه اقشار هدایت کنند. مردم به سختي اقدام به پيشگيري و كنترل اپيدمي كوويد -19 كردند ، بدون اينكه ذهني و غفلت داشته باشند.

کمیته های مردمی نواحی ، شهرها ، شهرداری ها ، ادارات و شهرها مسئولیت جامع پیشگیری و کنترل شیوع کوید -19 در این شهرک را بر عهده دارند. تقویت بازرسی و اعمال دقیق اقدامات ضد اپیدمی کمیته دائمی دبیرخانه ، نخست وزیر ، وزارت بهداشت ، کمیته دائمی کمیته حزب شهر ، کمیسیون حزب شهر ، کمیسیون مردم شهر و کمیته پیشگیری و کنترل بیماری شهر هانوی Covid-19 .

برای شروع جنبش های توده ای ، بسیج جبهه ها و سازمان های توده ای ، از هر شهروند ، هر خانواده ، گروه مسکونی یا منطقه مسکونی بخواهید که به طور فعال موارد ورود چپ را کشف و ارائه دهد. مجاز.

نیروهای عملیاتی و ادارات مدیریت را برای افزایش بازرسی در منطقه (رفتن به خط ، ضربه زدن به هر خانه) و مقابله دقیق با ورود غیرقانونی به منطقه ، موارد عدم رعایت ماسک و اقدامات ضد اپیدمی مطابق با مقررات وزارت بهداشت و شهرستان در خیابان یا مکانهای عمومی.

ادارات ، ادارات ، شعبات و کمیته های مردمی مناطق ، شهرها ، بر اساس وظایف و وظایف خود ، بازرسی ، نظارت را تقویت می کنند و واحدهای تابعه را به منظور تهیه برنامه های پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر جهت تأمین نیازها هدایت می کنند. مجهز بودن به وسایل و مواد لازم برای پیشگیری و کنترل بیماریهای همه گیر ؛ آماده برای مشارکت در پیشگیری و کنترل بیماریهای همه گیر در صورت لزوم.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *