هانوی امیدوار است که به زودی با IFC همکاری کند تا استراتژی توسعه شهر را عملی کند

[ad_1]

در این جلسه ، وونگ دین هوو ، دبیر حزب از ابتکارات و فعالیت های IFC در ویتنام به طور كلی و هانوی به طور خاص تمجید كرد. امضای تفاهم نامه همکاری بین دو کشور در هانوی 2020 – کنفرانس همکاری سرمایه گذاری و توسعه در ژوئن 2020 شاهدی بر اهمیت IFC است.

دبیر حزب وونگ دین هو مدیر ارشد امور بین الملل IFC در ویتنام ، لائوس و کامبوج ، آقای Kyle F. Kelhofer.

“با تشکر از کنفرانس فوق الذکر ، علیرغم اینکه در دوره گذشته با مشکلات زیادی از لحاظ اپیدمی روبرو شده بود ، هانوی نرخ رشد 3.98٪ ، 1.4 برابر بیشتر از متوسط ​​کل را فراهم کرده است. کشور. درآمدهای بودجه این شهر نه تنها کم نیست ، بلکه در مقایسه با سطح سال 2019 نیز 6 درصد افزایش می یابد – بالاترین سطح تاکنون. هانوی همچنین با موفقیت هفدهمین کنگره کمیته حزب شهر را در اکتبر 2020 برگزار کرد که در آن ، با برنامه ریزی استراتژی توسعه پایدار سرمایه تا سال 2030 ، با چشم انداز تا سال 2045 ، هانوی می خواهد همکاری و هماهنگی با شرکای مهم را تقویت کند. مانند IFC برای اجرای به زودی استراتژی ها. توسعه شهر “- تاکید کرد دبیر کمیته حزب.

آقای Kyle F. Kelhofer با تشکر از اقدامات وزیر حزب Vuong Din Hue ، مدیر ارشد امور خارجه در ویتنام ، لائوس ، کامبوج IFC ، اقدامات پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر اخیراً در هانوی را ستود. از جانب. در همان زمان ، وی تأیید کرد که اقدامات شدید و شدید هانوی به ویژه و ویتنام به طور کلی یک فضای امن برای مردم ، از جمله خارجیانی که در منطقه زندگی می کنند و کار می کنند ، ایجاد می کند.

طبق گفته آقای Kyle F. Kelhofer ، وام های این سازمان حدود یک سوم کل وام های گروه بانک جهانی (WB) را نشان می دهد. ثبات ویتنام در طول 25 سال گذشته این عقیده قوی را برای IFC ایجاد کرده است که به پشتیبانی از بسیاری از فعالیت های دیگر ادامه دهد و ویتنام را به یکی از 10 کشوری تبدیل کند که با IFC بیشترین همکاری را دارند. در این زمینه ، IFC امیدوار است که همکاری با هانوی را در راستای تعهدات مندرج در تفاهم نامه امضا شده ، به ویژه توسعه بخش اقتصادی محلی و خصوصی تقویت کند و منابع بیشتری را بسیج کند. سرمایه، پایتخت …

دبیر کمیته حزب شهر گفت که هانوی ارزیابی کاملی از اجرای 10 ساله قانون سرمایه در سال 2021 خواهد داشت ، که پیشنهاد می کند قبل از ارائه به دولت و شورای ملی ، برخی تعدیلات خاص برای سازوکار مالی ارائه شود. در این نقشه راه ، هانوی امیدوار است که IFC برای تحقیق ، به اشتراک گذاری ، مشاوره و پشتیبانی از پیشنهادهای عملی دور هم جمع شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *