هانوی از Covid-19 هر ساعت ، هر دقیقه برای آزمایش ، ردیابی و ردیابی عفونت ها استفاده می کند

[ad_1]

معاون نخست وزیر Vu Duc Dam از آزمایشگاه CDC هانوی بازدید کرد.

بعد از ظهر 1 فوریه ، در مقر مراکز کنترل بیماری (CDC) در هانوی ، معاون نخست وزیر Vu Duc Dam ، رئیس کمیته ملی هدایت پیشگیری از بیماری همه گیر Covid-19 ، جلسه کاری را برگزار کرد. کووید 19 با کمیته راهبری کنترل و پیشگیری از بیماری ها در هانوی.

در طول جلسه ، معاون نخست وزیر Vu Duc Dam تأکید کرد که هانوی شهری بسیار بزرگ است که دارای ارتباطات و رفت و آمد زیادی است و کنترل آن با توسعه پیچیده این اپیدمی توسط Covid-19 دشوار است. بنابراین ، هانوی برای آزمایش حتی موارد F3 باید نمونه برداری کند. در همان زمان ، هانوی موارد Covid-19 را به سرعت پیگیری و ردیابی می کند. زیرا این تنها راهی است که هانوی ، های دئونگ و کوانگ نینگ اساساً می توانند اپیدمی را محاصره و کنترل کنند تا مردم در جشن گرفتن Tet احساس امنیت کنند. معاون نخست وزیر Vu Duc Dam همچنین از وزارت بهداشت خواست تا برای جلوگیری از شیوع بیماری Covid-19 با هانوی همکاری نزدیک داشته باشد.

معاون نخست وزیر از مردم خواست هنگام تماس با موارد در مناطق اپیدمی ، داوطلبانه اعلامیه های پزشکی را ارائه دهند ، این نه تنها برای محافظت از خود ، بلکه برای نشان دادن مسئولیت کشور است.

Truong Quang Viet ، معاون CDC مسئول CDC ، به معاون نخست وزیر Vu Duc Dam ، وزارت بهداشت و کمیته راهبری شهر جلسه گزارش داد.

به معاون نخست وزیر و کمیته راهبری شهر گزارش شده ، معاون مدیر CDC مسئول CDC Truong Quang Viet ، گفت که از 27 ژانویه تا 1 فوریه ، هانوی 19 مورد Covid-19 را در جامعه ثبت کرد که مربوط به شیوع Hai است. Duong و Quang Ning . در حال حاضر ، هانوی دقیقاً پیگیری کرده و افراد F1 ، F2 و F3 بیماران شناسایی شده را شناسایی کرده است. برای موارد F1 و F2 ، برای 15000 نمونه نمونه برداری شد. کارهای بررسی و نمونه گیری هنوز توسط CDC در حال انجام است و انتظار می رود که نمونه های نهایی فردا در دسترس باشد.

آقای تروونگ کوانگ ویت تأیید کرد که ، در صورت موارد اضافی ، هانوی مطابق دستورالعمل های کمیته راهبری ملی پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر Covid-19 به نظارت ، مکان یابی و نمونه برداری ادامه می دهد. کمیته راهبری شهر. اکنون مشکل هانوی تشخیص سریع ، محلی سازی و جداسازی موارد آلودگی از F1 ، F2 تا F0 است.

معاون نخست وزیر کتابهایی را برای دانش آموزان قرنطینه شده در دبستان Xuan Phuong ارسال کرد.

برای روشن کردن این موضوع ، مدیر بخش بهداشت هانوی ، نگوین هاک هین ، افزود ، هانوی عمدتا در معاینه و منطقه بندی متمرکز شده است ، تعداد موارد F1 به سرعت افزایش یافته است اما هنوز تحت کنترل است.

پاسخ س Vال معاون نخست وزیر Vu Duc Dam این است که هانوی به چه پشتیبانی نیاز دارد تا بتواند ترجمه را ظرف 10 روز کنترل و کنترل کند ، همراه با Hai Duong و Quang Ning ، مدیر بخش بهداشت هانوی ، Nguyen Hak Hien ، 4 موضوع اصلی را پیشنهاد کرد دولت و وزارت بهداشت. اول ، با بیماران مثبت برای SARS-CoV-2 ، هانوی پیشنهاد کرد که بیمارستان مرکزی برای بیماری های گرمسیری دریافت و معالجه خود را ادامه دهد. در صورت ازدحام جمعیت ، بیمارستان Me Linh Field با 250 تخت و 400 تخت بیمارستان North Thang Long تحت درمان قرار می گیرد.

هانوی همچنین به ارتش پیشنهاد داد مناطق جدا شده را برای دریافت و آماده شدن برای جراحی در محل باز کند. با سیستم آزمایش ، اگر بیش از 20،000 مورد باشد ، لازم است که از وزارت بهداشت حمایت کنیم. سرانجام ، هانوی پیشنهاد کرده است در صورت افزایش سریع موارد Covid-19 ، از وزارت بهداشت کمک و پشتیبانی دریافت کند.

همچنین در جلسه ، معاون نخست وزیر Vu Duc Dam وی به نمایندگی از هیئت ، کتابهایی را برای دانش آموزان قرنطینه در دبستان Xuan Phuong (منطقه Nam Tu Liem) ارسال کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *