نمایندگان معتقدند که موفقیت در کنگره XIII کشور را به سمت توسعه قوی سوق می دهد

[ad_1]

دبیر کمیته حزب آژانس های مرکزی Huyn Tan Viet: برداشت ها و انتظارات در مورد مصوبات کنگره

این گزارش که توسط دبیرکل و رئیس جمهور ارائه شده است ، کلیه مشکلات داخلی اخیر را در بر می گیرد و رهنمودهای اصلی کشور را در دوره آتی بیان می کند. من خودم از این گزارش ، از جمله 3 پیشرفت در نهادها ، منابع انسانی و حمل و نقل ، بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ام. اینها 3 مسئله بسیار مهم برای کشور ما در دوره بعدی است. اگر خوب کار کنیم ، چشم انداز 5 سال آینده کشور ، دفعه بعدی مطابق انتظار پیش می رود.

دبیر کمیته حزب بلوک آژانس های مرکزی Huyn Tan Viet

راه حل های اصلی ، مشکلات جامعی که کشور در 5 سال گذشته به دست آورده است ، و جهت گیری به سمت 2045 ویتنام به یک کشور پیشرفته قدرتمند تبدیل خواهد شد ، که توسط دبیرکل و رئیس جمهور در گزارش کنگره ذکر شده است ، دستورالعمل های اصلی این کشور را در دوره آینده مانند بیش از 1500 نماینده که در کنگره XIII حزب شرکت می کنند ، من بسیار متأثر شده ام و مشتاقانه منتظر تصمیم این کنگره برای دستیابی به موفقیت در کشور در زمان آینده هستم.

دبیر کمیته استانی حزب ، رئیس شورای مردمی استان Thanh Hoa Do Trong Hung: در ساخت و توسعه ملی به شاهکارهای جدید باور داشته باشید

من به اتفاق آرا ، با 5 دستورالعمل در کنگره XIII حزب موافقم. 6 وظیفه ، راه حل های اصلی ؛ در گزارش کمیته مرکزی حزب XII در مورد اسناد ارائه شده در کنگره XIII سه پیشرفت استراتژیک وجود دارد. در عین حال ، ما معتقدیم که با همبستگی و اتحاد کل حزب ، تلاش هر کارمند ، عضو حزب و کل ملت ، قطعاً هدف این است که تا سال 2045 به کشوری پیشرفته با درآمد بالا تبدیل شویم.

دبیر کمیته استانی حزب ، رئیس شورای مردمی استان Thanh Hoa Do Trong Hung

قطعنامه نوزدهمین کنگره استان Thanh Hoa ، و همچنین قطعنامه № 58-NQ / TW دفتر سیاسی در مورد ساخت و توسعه استان Thanh Hoa تا سال 2030 ، با چشم انداز تا سال 2045 ، اهداف را تعیین می کند. ، وظیفه برای کمیته حزب Thanh Hoa باید کاملاً قطعنامه کنگره XIII حزب را که کاملاً مصمم است تا سال 2025 به یکی از استانهای برجسته کشور تبدیل شود ، درک کند. در سال 2030 ، این استان اساساً به یک استان صنعتی مدرن تبدیل می شود و ساکنان آن سطح زندگی بالاتر از متوسط ​​کشور را دارند. برای این منظور ، کل حزب ، مردم از همه گروه های قومی ، نیروهای مسلح Thanh Hoa متحد می شوند ، با عزم بسیار ، تلاش زیادی می کنند ، برای اجرای موفقیت آمیز قطعنامه حزب اقدام جدی می کنند.

برای موفقیت کنگره ، هر نماینده باید مسئولیت های خود را ارتقا دهد ، در توسعه سند کمک کند. من قاطعانه متقاعد شده ام که ما قطعنامه سیزدهمین کنگره حزب ملی را که کشور از آن گام جدیدی برای توسعه خواهد داشت ، همانطور که دبیرکل و رئیس جمهور نگوین پو ترونگ گفت ، با موفقیت اجرا خواهیم کرد ، ایجاد معجزه های جدید در ساخت و توسعه کشور ما در دفعه بعدی.

معاون دبیر کمیته حزب استانی ، رئیس کمیته مردمی استان تای نینگ ، نگوین Thanh Ngoc: کنگره از همه جنبه ها کاملاً آماده است

جلسه از همه جنبه های تهیه اسناد ، آموزش کارمندان گرفته تا تدارکات ، امنیت و اجرای قانون با دقت بسیار آماده شده ، مورد توجه و دقت قرار گرفت … این کنگره است ، اما مردم ، مسئولان و اعضای حزب پیروی می کنند ، به یکدیگر اعتماد می کنند و انتظارات زیادی برای آینده و توسعه کشور و ملت در آینده. با مسئولیت هیئت و همچنین افراد ، ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا خرد و مسئولیت را برای موفقیت در کنگره به همراه داشته باشیم.

معاون دبیر کمیته استانی حزب ، رئیس کمیته مردمی استان تای نینگ نگوین Thanh Ngoc

کنگره حزب XIII سنگ بنای توسعه جدید کشور است و از آنجا همچنان به ارث بردن و ارتقا the دستاوردها پس از 35 سال بازسازی ، 10 سال اجرای برنامه ملی ساخت و ساز ادامه دارد. پس از 10 سال ارزیابی مجدد از اجرای استراتژی توسعه اقتصادی – اجتماعی و همچنین دستاوردهای توسعه اقتصادی – اجتماعی پس از 5 سال ، این نشان می دهد که ویتنام در همه زمینه ها به دستاوردهای مهم دست یافته است. اهداف و رهنمودهای مندرج در پیش نویس گزارش سیاسی کنگره حزب سیزدهم به وضوح چشم انداز و جهت استراتژیک را ، چه در فوری و چه در دراز مدت ، به سوی آینده ای روشن و بهتر برای مردم ویتنام نشان داد. این جهت گیری ها در هر مرحله ، با نقشه راه ها و گام های مشخص با اهداف مشخص برای مرحله 5 ساله ، 10 ساله ، چشم انداز 2045 ، مشخص می شوند. مردم ما منتظر سال هستند. 2045 ویتنام یک کشور صنعتی با درآمد بالا خواهد بود. این آرزو و مسئولیت حزب و ملت ما است. این حزب همچنان به عنوان یک نیروی سیاسی نوآور که ملت را به ادامه تجدید و تحقق هدف یک فرد ثروتمند ، یک کشور قدرتمند ، یک جامعه دموکراتیک ، عادلانه و متمدن هدایت می کند ، ادامه خواهد داد. تا مردم ویتنام همیشه خونگرم و شاد باشند. ما اطمینان خواهیم داد که “وضعیت” خود را حفظ کرده و به ارتقا the پتانسیل و قدرت برای بهبود موقعیت ، وضعیت و اعتبار ویتنام در صحنه بین المللی ادامه خواهیم داد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *