“نقطه داغ” همه گیری کووید -19 در محله دان فونگ تا حد زیادی تحت کنترل است

[ad_1]

رهبران منطقه دان فونگ و سران مراکز کنترل بیماری (CDC) در هانوی در حال بررسی واقعیت و بررسی از طریق دوربین های نظارتی در مناطق انزوا پزشکی در کمون تان لاپ هستند.

در این جلسه ، آقای نگوین ون هاوک ، رئیس کمیته مردمی کمون تان لپ ، گفت: از 28 آگوست ، هنگامی که اولین مورد مثبت SARS-CoV-2 کشف شد ، تا 3 سپتامبر ، کمون 15 مورد داشت از F0 5 نفر از آنها کودک هستند. شهرداری 158 مورد F1 و 397 مورد F2 (از جمله 37 کودک) ، که عمدتاً در گروه های جمعیتی 8 ، 9 ، 10 و 11 پوند متمرکز شده است را بررسی کرد.

به گفته آقای هوک ، تان لاپ کمونی است که بیشترین جمعیت را در منطقه دان فونگ ، تراکم جمعیت متراکم ، میزان بالای شهرنشینی ، جریان زیاد مردم و وسایل نقلیه در این منطقه دارد. حداکثر 90 شرکت و شرکت با حداکثر 600 کارگر در منطقه وجود دارد … این مشکلات و چالش های محلی در پیشگیری و کنترل همه گیری ها است.

آقای نگوین هو هوانگ ، رئیس کمیته مردمی منطقه دان فونگ ، در مورد پیشگیری از همه گیری ، گفت: پس از افتتاح اولین مورد F0 ، منطقه تصمیم گرفت به طور موقت کل کمون تان لاپ را مسدود کند. در همان زمان بر ردیابی همه F1 ، F2 تمرکز کنید. شهرداری تان لپ 7 منطقه انزوای پزشکی برای مناطق مسکونی با مورد F0 در 4 گروه مسکونی با 320 خانوار و 1 106 نفر ایجاد کرده است. تا 2 سپتامبر ، هیچ مورد F0 در جامعه در کمون تان لاپ مشاهده نشده است.

تران دوک های ، دبیر کمیته حزب منطقه فان فونگ گفت که تا 3 سپتامبر ، دان فونگ عمدتا شیوع بیماری را در کمون تان لاپ کنترل می کرد. در آینده ، شورای دائمی و دائمی کمیته منطقه ای حزب و روسای فرماندهی منطقه ای برای پیشگیری و کنترل کووید -19 و آژانس ها به طور منظم ملاقات می کنند و مستقیماً با کمون تان لاپ برای مدیریت کارهای ضد اپیدمی همکاری می کنند. مطابق قانون ، وقایع واقعی.

نقطه انزوای پزشکی در شهرداری تان لاپ.

منطقه دان فونگ همچنین به نمونه گیری برای آزمایش همه افراد در مناطق محاصره 2 و 3 ادامه می دهد. در عین حال ، گسترش نمونه برای آزمایش به نهادهای پرخطر در شهرداری مانند: کارگران اصلی ، تأمین کنندگان ، تجار کوچک …

در 3 سپتامبر گزارش شد که در کمون تان لاپ ، مناطق انزوای پزشکی حصار کشی شده بود ، افرادی در حال انجام وظیفه بودند. برنامه ها برای اطمینان از امنیت و نظم ، مراقبت های بهداشتی ، تصفیه زباله و شرایط بهداشتی اکولوژیکی به طور همزمان اجرا می شود. تأمین غذا و غذا برای مردم توسط شهرک تضمین شده است ، به طوری که مردم می توانند در خانه در انزوا باشند.

رهبر کمون تان لاپ گفت که کار برای پیشگیری از همه گیری تشدید شده است. با نصب دوربین های نظارتی نصب شده توسط شهرداری در مناطق ایزوله پزشکی ؛ بنابراین ، مدیریت و نظارت بر مردم در خیابان شدیدتر است. به همین دلیل است که مردم به شدت “همه در خانه می مانند” را اعمال می کنند.

در مورد خدمات مایحتاج اولیه ، آقای نگوین ون هاوک اطلاع داد: در 2 سپتامبر ، شهرداری 3 نقطه فروش را برای خدمات رسانی به نیازهای مردم در خانه های فرهنگی خوشه های 1 ، 5 و 5. بازار دین ترتیب داد. در محل فروش همه امکانات ، تجهیزات ، آب ضدعفونی کننده و کالاها سالم و بهداشت مواد غذایی است. به افرادی که خرید می کنند طبق روزها و ساعات خاصی کارت داده می شود تا از ازدحام جمعیت جلوگیری شود.

سبزیجات و میوه ها توسط اعضای شهرداری اتحادیه زنان در تان لپ سازماندهی شد تا به هر خانه ای در منطقه ایزوله پزشکی تحویل داده شود.

برای افرادی که در 7 منطقه تحت انزوای پزشکی زندگی می کنند ، کمون تان لاپ بیش از 3800 کیلوگرم برنج توزیع کرده است. 4500 کیلوگرم سبزیجات ؛ کمیته جبهه میهنی ویتنام و انجمن ها و اتحادیه های منطقه و شهرداری 11،500 تخم مرغ و نوشیدنی درخواست کردند. مردم در مناطق منزوی در جلوگیری از همه گیری اطمینان دارند.

نگوین هوو هوانگ ، رئیس کمیته مردمی منطقه دان فونگ افزود که شناسایی شیوع این بیماری در کمون تان لاپ یک شیوع پیچیده و بالقوه با خطر بالا بود. با جهت ناحیه ای که فاصله باید دقیق باشد ، آزمایش باید موفق باشد ، باید سریع باشد. ردیابی باید به اندازه کافی سریع و گسترده باشد. واکسیناسیون باید توسط افراد مناسب برای اطمینان از ایمنی انجام شود. اجرای خوب تامین اجتماعی

در عین حال ، ولسوالی بر تبلیغات منظم و مداوم ایستگاه های رادیویی منطقه ای و شهری تمرکز دارد ، صفحات اطلاعاتی که توسط اداره تبلیغات کمیته حزب منطقه مدیریت می شود. تبلیغات سیار به طوری که مردم منطقه هنگام تماس با بیماران و موارد مرتبط داوطلبانه در ایستگاه های بهداشت شهری و شهری اعلام کنند. تبلیغات برای اعمال دقیق دستورالعمل № 17 / CT-UBND رئیس کمیته مردم شهر و مقررات پیشگیری از همه گیری در زمینه انزوای پزشکی.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *