نقش و جایگاه هیأت نمایندگان مجلس شورای ملی در هانوی قویتر می شود

[ad_1]

در این مراسم دبیر كل سابق ، رئیس سابق مأموریت نهم مجلس شورای ملی ، X Nong Duc Manh حضور داشتند. عضو دفتر سیاسی ، معاون دائمی رئیس مجلس شورای ملی تانگ تی فونگ ؛ عضو سابق دفتر سیاسی ، دبیر سابق کمیته حزب ، رئیس سابق هیئت شورای ملی در هانوی فام کوانگ نگی.

در کنار نمایندگان شهر ، یک عضو دفتر سیاسی ، دبیر کمیته حزب شهر ، رئیس هیئت نمایندگان مجلس شورای ملی هانوی وونگ دین هو حضور داشتند. عضو کمیته مرکزی حزب ، معاون دبیر کمیته حزب ، رئیس کمیته مردمی شهر چو نگوک آنه ؛ نگو تی ثان هانگ عضو کمیته مرکزی حزب بر کمیته حزب شهر نظارت می کند. معاون دبیر کمیته حزب در جلسه شانزدهم ، معاون هیئت دلتا در مجلس شورای ملی ، نگوین تی بیچ نگوک ؛ معاون دائمی دبیر کمیته حزب ، نگوین تی توئن ؛ معاون دبیر کمیته حزب شهر ، رئیس شورای شهر نگوین نگوک توآن ؛ معاون دبیر کمیته حزب نگوین ون فونگ ؛ و اعضای کمیته دائمی کمیته حزب.

رهبران شهرهای مرکزی و شهرستانی در این جشن شرکت کردند.

در طول این جشن ، نسل های شورای ملی دلتا در هانوی ، رویداد مهم تاریخی را با هم مرور کردند ، لحظه ای که اولین انتخابات عمومی در 6 ژانویه 1946 ، مجلس ملی ویتنام دموکراتیک را انتخاب کرد. جمهوری ، اکنون مجمع ملی جمهوری سوسیالیستی ویتنام است. در همان زمان ، با مرور روند شکل گیری ، توسعه و سهم بزرگ شورای ملی ویتنام ، هیئت نمایندگان مجلس شورای ملی هانوی به مدت 75 سال علیه مهاجمین خارجی جنگیدند و کشور و سرمایه را آباد و توسعه دادند.

در طی این مراسم ، دبیر حزب وونگ دین هیو گفت كه از زمان پیروزی در انتخابات عمومی در 6 ژانویه 1946 ، شورای ملی ویتنام 75 سال پیشرفت با 14 شرایط عملیاتی داشته است. می توان تأیید کرد که در تمام دوران های تاریخی ، شورای ملی ویتنام سهم مهم و شایسته ای در امر انقلابی مشترک کشور و ملت داشته است.

“امروز شورای ملی با کمک نمایندگان شورای ملی به دستاوردهای بزرگی دست یافته است. هوش و خلاقیت نمایندگان شورای ملی در طی نسل ها به ارث رسیده و رشد می کند و به طور فزاینده ای تقویت می شود و نقش و جایگاه شورای ملی ، بالاترین مقام دولت را تأیید می کند. “- بر دبیر کمیته حزب تأکید کرد.

دبیر حزب وونگ دین هوو در این مراسم سخنرانی کرد.

به گفته دبیر کمیته شهر حزب ، مشارکت در دستاوردهای مشترک شورای ملی قدرت بسیاری از نمایندگان مجلس شورای ملی در هانوی را دارد. در 14 جلسه شورای ملی ، رأی دهندگان در هانوی بیش از 400 نماینده را به نمایندگی از اراده ساکنان پایتخت انتخاب کردند. بسیاری از نمایندگان هانوی سمتهای مهمی در دستگاه های دولتی دارند ، مانند: رئیس جمهور هوشی مین ، دبیرکل فقید لو دوان ، دبیرکل فقید ترونگ چین ؛ دبیر کل ، رئیس جمهور نگوین فو ترونگ … طی 75 سال گذشته ، اکثر اعضای شورای ملی در هانوی ، صرف نظر از موقعیت خود ، مسئولیت ها و تعهدات نمایندگان در برابر رأی دهندگان را انجام داده اند. نه تنها هنگامی که آنها در فعالیت های جلسه شورای ملی شرکت می کردند ، در فعالیت های قانونگذاری شرکت می کردند ، هم مسائل مهم شورای ملی را رصد و حل می کردند ، نمایندگان مجلس شورای ملی در هانوی نیز نتایج استثنایی نشان دادند. تایلند نماینده پایتخت ، رای دهندگان ملی است.

ارث بردن و ترویج سنت نمایندگی مجلس شورای ملی در هانوی ، در دوره چهاردهم شورای ملی این هیئت با توجه به وظایف و وظایف محوله فعالیتهای جدی انجام داده است: برگزاری یک کنفرانس و جمع آوری نظرات برای شرکت در 66 پروژه حقوقی ، پروژه های حقوقی و سایر قوانین مهم ؛ نزدیک به 400 جلسه منظم و موضوعی با رای دهندگان ترتیب می دهد. 12 گروه نظارت ، تحقیقات موضوعی را سازمان می دهد. علاوه بر این ، در جلسات شورای ملی تقریباً 200 بار از شورای ملی هانوی برای سخنرانی در همه زمینه های زندگی اجتماعی و س toال از نخست وزیر و سایر اعضای دولت وجود داشت. به این ترتیب در سالهای اخیر سهم مهمی در توسعه اقتصادی – اجتماعی پایتخت داشته است. همزمان ، نقش و موقعیت اتحادیه جوانان و شورای ملی در هانوی به تدریج در حال بهبود است و توسط مردم و رأی دهندگان شناخته می شود.

صحنه جشن

دبیر کمیته حزب شهر با تأکید بر اینکه کار فوری هنوز بسیار دشوار است ، امیدوار است که نسل های شورای ملی هانوی همچنان به توسعه مجمع ملی ویتنام به طور کلی کمک کنند و در نظرات شرکت کنند. فعالیتهای هیئت دلتا به مجلس شورای ملی در هانوی ، به ویژه برای متحد ساختن یک سرمایه متمدن و مدرن ؛ برای ساختن شورای ملی ، شایسته آژانس نمایندگی اراده ها و آرمان های مردم باشد. “در آینده ، من معتقدم که تحت رهبری کمیته حزب شهر ، کمیسیون انتخابات شهر ، سازمان های توده ای ، دولت و کل ملت ، پایتخت انتخابات دلتا را با موفقیت برگزار می کند. دوره پانزدهم و اعضای شورای مردمی در تمام سطوح برای دوره 2021-2026 از شهرستان “- گفت: دبیر کمیته حزب شهرستان.

در طول این جشن ، نمایندگان نسل های شورای ملی دلتا در هانوی گفتند که هنگام ساخت NE ، شورای ملی ارتباط مستقیم و منظمی با مردم دارد که به من کمک می کند زندگی ، احساسات و احساسات مردم را بهتر درک کنم. به این ترتیب ، آنها همچنین تجربه بالاتری را از واقعیت برای خود کسب می کنند تا بالغ تر شوند. در عین حال ، می توان ایده هایی را برای ایجاد و بهبود نهادها و سیاست های کشور ارائه داد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *