نردبان وینچ حامل کارگران سقوط کرد ، بسیاری از مردم زخمی شدند

[ad_1]

او در جایی که حادثه اتفاق افتاده کار می کند.

به ویژه ، در ساعت 12:50 در تاریخ 2 ژانویه ، هنگامی که مردم از طریق سایت ساخت و ساز بخش مالی Nghe An ، در تقاطع بین Le Nin و خیابان Duy Tan به ترافیک می پیوندند. (Vin City، Nge An) ناگهان صدای بسیار بلندی شنید. بلافاصله پس از آن ، آمبولانس های زیادی در محل حضور داشتند و کارگران مجروح را به بیمارستان اورژانس منتقل کردند. یکی از افراد حاضر در صحنه گفت که زمان نردبان وینچ ، انتقال بسیاری از کارگران به طبقات فوقانی کار برای کار هنگام رسیدن به طبقه 3 ، ناگهان آزادانه روی زمین افتاد.

اطلاعات مرکز اورژانس 115 Nge An گفت که 11 مورد مرتبط وجود داشت که 1 مورد فوت کرد ، بقیه به بیمارستان اورژانس 115 Nge منتقل شدند. همه قربانیان با جراحات متعدد در بیمارستان بستری شدند.

آقای فام ون هونگ (مرکز اجرایی VCCC 115) گفت که پس از دریافت تماس اضطراری ، مرکز ترتیب 10 آمبولانس با کارکنان پزشکی و تجهیزات لازم را در حال حاضر فراهم کرده است. مدرسه در اینجا قربانیان کمک های اولیه دریافت کرده و به 115 بیمارستان منتقل شدند ، 9 قربانی و 2 قربانی به بیمارستان دوستی عمومی Nghe An منتقل شدند.

قربانیان نجات می یابند

در بخش اورژانس دائمی ، پزشکان و پرستاران بخش دیگری در بیمارستان برای ارائه خدمات اورژانس در دسترس هستند. تمام قربانیان به طور کامل تحقیق می شوند. بیمارانی که از صدمات متعدد رنج می بردند ، قبل از اینکه کادر پزشکی بیمار را برای انجام آزمایش های فیلم ، سونوگرافی و آزمایش خون منتقل کنند ، باندپیچی ، هموستاتیک ، با گیره ثابت شدند ، اما طرف بیمارستان برای ارائه کمک های اولیه نیروی کار را بسیج کرد و مراقبت دقیق از بیمار

در حال حاضر مقامات در حال بررسی و روشن شدن علت این پرونده هستند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *