نخست وزیر نگوین ژوان فوک در کنفرانس بررسی گروه ملی نفت و گاز ویتنام صحبت می کند

[ad_1]

نخست وزیر نگوین ژوان فوک در یک کنفرانس بررسی گروه ملی نفت و گاز ویتنام صحبت می کند.

نخست وزیر ، نگوین ژوان فوک ، در سخنرانی در این کنفرانس ، رهبران ، افسران ، افسران و واحدهای سراسر گروه را برای نتایج برجسته حاصل در سال گذشته تمجید و تبریک گفت ، افکار ، آرزوها و روح ویتنامی ها ، سنت ، همبستگی ، عزم راسخ برای غلبه بر از دشواریها و چالشهای “جویندگان آتش” که طی یک نسل توسط گروهی شکل گرفته و جعل شده است ، اکنون بطور فزاینده ای تأیید و به اوج جدید ، بسیار به موقع ، در زمان مناسب رسیده است.

نزدیک به 60،000 افسر ، کارمند و مهندس شبانه روز ، با اشتیاق و مسئولیت پذیری کار می کردند. گروه نفت و گاز ویتنام با بسیاری از کارخانه ها و پروژه های مهم نفت و گاز به یک گروه قدرتمند نفت و گاز تبدیل شده و دارایی های دولتی به ارزش بیش از 35 میلیارد دلار را در اختیار دارد.

نخست وزیر با به اشتراک گذاشتن نکات برجسته و چشمگیر از پترو ویتنام ، گفت که در یک شرایط دشوار گروه به بررسی و افزایش ذخایر پرداخته ، نتایج خوبی به دست آورد ، به ویژه معدن کن باو را با نهنگ آبی افتتاح کرد ، تأمین کننده گاز برای نیازهای صنعتی و مدنی به استانهای مرکزی. تمرکز بر روی نیروگاه ها برای مدت طولانی.

اکثر اعضا ، از موقعیت های منفعل و دشوار ، اکنون نرخ رشد جدیدی را بدست آورده اند. پترو ویتنام 83000 میلیارد VND به بودجه دولت پرداخت کرد و در میان شرکت های دولتی و شرکت های کمک کننده به بودجه در رده دوم قرار گرفت.

نخست وزیر تأیید کرد که پترو ویتنام با غلبه بر مستقیم و بدترین اثرات “تأثیر مضاعف” ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 و کاهش شدید قیمت نفت با گذشت زمان ، سخت ترین دوره خود را پشت سر گذاشت. ، در واقع پیام نخست وزیر هنگام کار با این گروه را در سال 2018 برآورده کرده است: “در مشکلات ، شما باید بیشتر ثابت قدم و شجاع باشید تا از چالش عبور کنید.”

نخست وزیر با تأکید بر نقش تیم در توسعه ، از وزارت صنعت و تجارت خواست تا ریاست و هماهنگی با وزارتخانه ها ، شعب و پترو ویتنام را در زمینه توسعه مجلس شورای ملی انجام دهد که طبق برنامه جدید قانون نفت در سال 2021 به زودی تصویب می شود. دولت گزارش خود را در مورد متن قانون به شورای ملی گزارش داده است. وزارت دارایی و کمیته دولتی مدیریت سرمایه در بنگاه ها سازوکار مالی گروه را به زودی تکمیل کرده و به نخست وزیر ارائه می دهند.

نخست وزیر با تعیین وظایفی به گروه ، بیش از هر چیز خواستار ادامه ساخت کمیته ای پاک و قوی از حزب بود که در آن کارهای سیاسی و عقیدتی با کار کادرها و حزب به طور کل پیوند داشته باشد. زندگی جدید ، غلبه بر مشکلات. برای ارتقا قدرت خود ، کارکنان را به درستی ارزیابی و ترتیب دهید. فعالیتهای مهمانی که به خوبی حفظ شده اند.

به حداکثر رساندن منابع ، تجربه و روابط یک شرکت با نقش اصلی اقتصاد ، تبدیل شدن به یک واحد نمونه در ادغام عمیق با اقتصاد منطقه ای و جهانی. نخست وزیر شعار تعیین شده توسط گروه را در سالن تحسین کرد: “مدیریت نوسانات – بهینه سازی ارزش – گسترش بازار – ضبط فرصت ها – انجمن سرمایه گذاری – ترمیم رشد”.

این شرکت به عنوان یک بنگاه اقتصادی با زنجیره ارزش که بر اقتصاد کلی و امنیت انرژی تأثیر مهمی دارد ، گروهی است که در مرحله اکتشاف ، بهره برداری ، فرآوری ، توزیع و تولید محصولات نهایی قرار دارد. روغن ، برق ، رزین های پلاستیکی ، نیتروژن … پترو ویتنام از نظر کیفیت و رقابت بالا شرایط مطلوبی برای ایجاد محصولاتی با مارک های قوی دارد.

بنابراین ، پترو ویتنام مجبور است تعدادی از نقایص را برطرف کند ، اولاً ، پردازش پروژه 5/12 هنوز آهسته است ، بدون تغییر است و هیچ راه حلی برای دستیابی به موفقیت وجود ندارد. سرعت اجرای پروژه های گروه A کند است. این گروه همچنین باید بر روی حل و فصل وضعیت دست و پاگیر دستگاه تمرکز کنند و واحدهای ناکارآمد نیز وجود دارد.

تمرکز باید بر بازسازی قوی مدل حکمرانی برای تأمین منابع کارآمدتر ، م effectiveثر و متمرکز باشد. بر این اساس ، برای جلوگیری از هم پوشانی واحدها و کارایی ضعیف ، نیاز مبرم به بررسی مدل عملیاتی تعدادی از کشورهای عضو وجود دارد.

نخست وزیر درباره اینکه چگونه کل گروه می توانند فضای کاری جدیدی ایجاد کنند ، به ویژه با استخدام کارکنان ، گفت: “تغییر ساختار بر افراد و کارکنان تأثیر می گذارد ، بنابراین باید یک برنامه مشخص و دقیق وجود داشته باشد.” صداقت ، افراد مناسب ، شغل مناسب. “چگونه افراد با استعداد ، افراد خوب را به اینجا بیاوریم.”

برای داشتن ایده قدرتمندتر در مورد ارتقا power قدرت و توانایی رقابت با شرکتهای چند ملیتی ، باید اصلاح شود. تمرکز زیاد در تحقیق و کاربرد فناوری های جدید علمی در تولید و تجارت.

نخست وزیر آرزو کرد که پترو ویتنام همچنان به حفظ سنت ها و موفقیت ها برای گام جدیدی در جهت توسعه ، که به عشق حزب ، دولت و مردم است ، ادامه دهد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *