نخست وزیر موافقت کرد که سیستم بیمارستان صحرایی را فعال کند

[ad_1]

بعدازظهر 29 ژانویه ، اندکی پس از پایان پنجمین روز کاری کنگره XIII ، نخست وزیر نگوین ژوان فوک به تشکیل جلسه ای در مرکز کنگره ملی من برای جلوگیری از Covid-19 ادامه داد.

نگوین تان لانگ ، وزیر بهداشت در سخنرانی در این نشست گفت که 150 مورد از 05 ژانویه در 05 استان و شهر ثبت شده است ، از جمله های Duong (130) ، Quang Ning (15) و هانوی. (2) ، های فونگ (1) ، باک نین (1).

در این نشست ، معاونان نخست وزیر ، سرپرستان وزارتخانه ها: بهداشت ، صنعت و تجارت ، دفاع ملی ، برخی شهرک ها مانند های دئونگ ، کوانگ نینگ ، هانوی ، به پیشنهاد نخست وزیر ، نگوین ژوان فوک صحبت کردند ، در مورد مسائل خاص بحث و گفتگو کردند .

نخست وزیر نخست وزیر ، نگوین ژوان فوک ، کمیته راهبری ملی ، مقامات ، به ویژه وزارت بهداشت و شهرک های مسکونی را تصدیق ، تمجید و ستایش کرد. فعالانه و شدیداً فعالیت هایی را برای پیشگیری از شیوع بیماری به ویژه سازماندهی و اجرای سریع دستورالعمل 05 نخست وزیر انجام می دهد. در مواجهه با توسعه جدید وضعیت اپیدمی در ویتنام ، شعار “ضد اپیدمی ضد دشمن” همچنان پابرجاست.

نخست وزیر نگوین ژوان فوک ریاست جلسه را بر عهده داشت

“ویروس جدید بسیار سریع در حال انتشار است ، ما باید سریعتر عمل کنیم ، سریع در مقیاس بزرگ آزمایش کنیم ، سایر اقدامات همزمان را به سرعت کنترل و اجرا کنیم تا به سرعت و به طور م preventثر از عفونت جلوگیری کنیم. عسل در مناطق پرجمعیت. نخست وزیر نگوین ژوان فوک گفت: “روح ویتنامی ، عزم راسخ در همه سطوح ، شعب و مردم برای جلوگیری به موقع از بیماری های همه گیر دستاوردی است که از موفقیت کنگره XIII حزب استقبال می کند.”

نخست وزیر نگوین ژوان فوک خواستار شد: روحیه از بین بردن سریع همه گیری قبل از Tet و منطقه بندی شیوع یک وظیفه بسیار مهم امروز برای کل سیستم سیاسی است. ما به نتایج اولیه بسیار مهمی دست یافته ایم ، اما همه سطوح ، شاخه ها ذهنی نیستند و کل سیستم باید همزمان و شدید باشد ، از جمله مشخصات بیشتر دستورالعمل 05. ترویج آزمایش گسترده ، نظارت و اجرای دقیق اقدامات پیشگیری از اپیدمی

همه سطوح و شاخه ها باید بسیار هوشیار باشند ، بی تفاوت و ذهنی نباشند تا از بیماری های همه گیر جلوگیری کند. ادامه اجرای استراتژی اولویت بندی پیشگیری از بیماری های همه گیر ، بستن محکم خطر انتقال خارجی ، منطقه بندی کامل اپیدمی از داخل و درمان موثر. شرایط را بفروشید ، سناریوها ، شرایط و راه حل هایی برای مقابله با موج جدید عفونت COVID-19 آماده کنید. مکان ها باید هشدارهای اپیدمی را افزایش دهند ، سرعت را کاهش دهند و در اسرع وقت عفونت را متوقف کنند. آزمایش سریع و گسترده ای از همه افراد علامت دار و افرادی که از نزدیک با بیمار در تماس هستند.

نخست وزیر موافقت کرد که سیستم بیمارستان های صحرایی را فعال کند و کادر پزشکی را دوباره آموزش دهد. از ظرفیت سیستم مراقبت های بهداشتی برای درمان COVID-19 و سایر بیماران اطمینان حاصل کنید.

مکانهایی که دارای عفونتهای جدید در جامعه هستند باید یک فاصله اجتماعی را برای مناطق پر خطر اعمال کنند ، منطقه بندی مناسب و دقیق نباید خیلی گسترده باشد ، بلکه فعالیتهای اقتصادی-اقتصادی را فلج می کند ، اما نه آنقدر محدود که امکان گسترش عفونت را فراهم می کند. ادامه دستیابی به اهداف اما اولویت دادن به محافظت از سلامتی مردم.

ما باید تمام اقدامات لازم را برای اطمینان بخشیدن به مردم در مناطق اپیدمی و غیر همه گیر انجام دهیم. پیشگیری از اپیدمی شدید ، همزمان و م effectiveثر است ، اما هنوز هم باید امنیت اجتماعی ، به ویژه Tet را برای مردم فراهم کند ، بنابراین موضوع تحویل کالا به مناطق اپیدمی و همچنین اطمینان از اینکه مردم Tet Tet را کامل جشن می گیرند ، بازیگو در تمام سطوح و محلات مورد نیاز است.

نخست وزیر نگوین ژوان فوک نیز بر لزوم ارتقا روحیه 4 ماده ای تأکید کرد ، کمیته های حزب و مقامات محلی باید در پیشگیری از بیماری های همه گیر ، نزدیک ، خلاق و مسئول باشند. فعالیت های غیرضروری را متوقف کنید ، افراد زیادی را جمع کنید. جمعیت را به تشییع جنازه ، عروسی و … محدود کنید

نخست وزیر از بخش بهداشت و مقامات محلی خواست تا به اندازه کافی برای نظارت سریع ، مهار کامل مناطق اپیدمی ، سازماندهی نمونه برداری و آزمایش در مقیاس بزرگ و انزوای دقیق در عمل آماده شوند.

“در این شهرک رئیس کمیته مردمی استان یا شهر است ، در حالی که در سطح مرکزی وزیر بهداشت روش و روش خرید مواد و تجهیزات ضد اپیدمی را تعیین می کند. ما از فساد و اتلاف جلوگیری می کنیم ، اما نباید جلوگیری از همه گیری را به دلیل “ضد اپیدمی ضد دشمن” به تأخیر بیندازیم. وی گفت: “قیمت ها باید به صورت عمومی اعلام شود.”

محلات باید از مردم بخواهند “پیام 5K” وزارت بهداشت را دقیق دنبال کنند. به حداقل رساندن سازماندهی فعالیت های جشنواره ، خلاصه های پایان سال ، در مناطق و مناطق سراسر کشور ، نه فقط در مناطق اپیدمی.

کارکنان بهداشت محلی بلافاصله تمام عفونت های مشکوک ، افراد دارای علائم سرفه ، تب و عفونت های تنفسی را در جامعه ، به ویژه در بیمارستان ها ، آزمایش می کنند.

وزارت بهداشت باید استانها و شهرستانها را برای تسریع در رهگیری ، منطقه بندی و جداسازی هماهنگ و پشتیبانی کند. در مقیاس بزرگ هماهنگی آزمایش. به موقع از مقامات محلی در درمان بیماری های جدی یا خارج از ظرفیت محلی حمایت کنید.

نخست وزیر تأکید کرد: “وزارت بهداشت به زودی برنامه های تولید و خرید واکسن را با روحیه استفاده از بودجه و منابع اجتماعی و تأمین منافع مردم به نخست وزیر ارائه کرد.”

وزارتخانه های دفاع ملی ، امنیت عمومی ، بهداشت ، کمیته های مردمی استانها و شهرها به تهیه و سازماندهی اجرای انزوای متمرکز ادامه می دهند. هیچ عفونی نمی تواند رخ دهد. تقویت و کنترل مستقیم جاده های مرزی ، جاده ها ، آبراه ها و راه های هوایی ، مدیریت دقیق مهاجرت و مهاجرت ، جلوگیری از عبور غیرقانونی مرزها ، ایجاد خطر همه گیر شدن. وی گفت: “ما باید هر خط ، در به خانه را دوباره راه اندازی کنیم و به دنبال هر سایت بگردیم ، زیرا تلاش های فونگ برای بسیج 30000 نفر برای پیوستن به گروه های ضد اپیدمی جامعه است.”

نخست وزیر نگوین ژوان فوک در این جلسه صحبت کرد

استانها ، شهرها ، پلیس باید ورود غیرقانونی را به عنوان موارد ادعایی در نظر بگیرند تا اقدامات انزوای پزشکی را مطابق با مقررات اعمال کنند.

وزارتخانه های اطلاعات و ارتباطات ، بهداشت ، تلویزیون ویتنام ، صدای ویتنام ، خبرگزاری ویتنام ، آژانس های مطبوعاتی ، کمیته های مردمی استانها و شهرها همچنان مردم را برای تشویق به هوشیاری ، برای پیروی از توصیه های 5K وزارت بهداشت ، به مردم اطلاع می دهند. ترویج اجرای گزارش های پزشکی داوطلبانه ، نصب برنامه های ردیابی و اطلاع مقامات مربوط به موارد مشکوک یا بازگشت از مناطق ملیت ، به ویژه Bluezone ، برای پخش یک پخش ؛ سازماندهی کار آنلاین ، برنامه پیشرفته خرید ، فروش و پرداخت الکترونیکی.

نخست وزیر از کمیته راهبری ملی خواست تا به طور منظم رسانه ها ، خبرگزاری ها و آژانس های مطبوعاتی را به ادامه اطلاعات و ارتباطات در مورد پیشگیری و کنترل بیماری هدایت کنند ، به طوری که مردم می توانند به طور فعال اقدامات کامل برای جلوگیری از همه گیری را ادامه دهند ، اما اجازه نمی دهند که شرایط وحشت قبل از توسعه جدید اپیدمی ظاهر می شود.

“ما همچنان به حمایت از سازمان تولید و فعالیت های تجاری ادامه می دهیم ، اما باید به خوبی از همه گیری ها جلوگیری کنیم. هر مکانی که وضعیت خوبی ندارد باید کار کند. مقامات محلی باید آنها را تشویق و الگوی خوبی قرار دهند و از مردم بخاطر رفتار خوب در یک فاصله اجتماعی تشکر کنند. ”نخست وزیر ، نگوین ژوان فوک گفت.

نخست وزیر نخست وزیر بار دیگر تأکید کرد که رئیس کمیته مردمی استان یا شهر ، پس از مشورت با کمیته حزب ، دبیر کمیته استان حزب اختیار کامل برای برخورد و تصمیم گیری در مورد اقدامات ضد اپیدمی را دارد ، از جمله خرید تجهیزات وضعیت اضطراری. وزارت بهداشت باید به راه اندازی یک خط تلفنی ادامه دهد. سطوح و شاخه های عملکردی باید کنترل و بازرسی ، مبارزه با انباشت ، فشار قیمت برای دستکاری در بازار و مقابله دقیق با بی نظمی ها را افزایش دهند. شکاف اجتماعی تأثیر مستقیمی بر زندگی مردم دارد ، بنابراین مردم محلی باید به فکر استفاده از این معیار برای اطمینان از زندگی مردم باشند.

نخست وزیر از کمیته راهبری ملی ، وزارت بهداشت و وزارتخانه ها خواست تا در حال حاضر جلسات توجیهی منظمی داشته باشند. دولت دائمی همچنین به صورت دوره ای برای شنیدن و اظهارنظر در مورد موضوعات عمومی تشکیل جلسه خواهد داد ، مشروط بر اینکه کمیته راهبری ، شهرک ها بتوانند اقدامات پیشگیری از اپیدمی را به بهترین وجه انجام دهند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *