نخست وزیر دستوری را برای راه اندازی نیروگاه برق توسعه یافته Hoa Binh صادر کرده است

[ad_1]

نخست وزیر نگوین ژوان فوک در این پروژه حضور یافت ، دستورالعمل آغاز و را صادر کرد. عکس: Khac Kien

توسعه نیروگاه های برق آبی Hoa Binh یک پروژه صنعتی گروه A است که توسط نخست وزیر در گزارش مطالعه مقدماتی سرمایه گذاری شده توسط EVN تأیید شده و توسط هیئت مدیره پروژه انرژی 1 به نمایندگی از سرمایه گذار تأسیس شده است. مشاور طراحی شرکت سهامی مشاوره ساخت و ساز قدرت است ، و اصلی ترین پیمانکار فعالیت های ساخت و نصب تحت پروژه مشارکت واحدها است: شرکت ساختمانی Truong Son (وزارت دفاع) ، شرکت سهامی ساختمانی 47 و شرکت سهامی Lilama 10.

این پروژه در کل بیش از 9،220 میلیارد VND سرمایه گذاری کرده است. که در آن EVN حدود 30٪ خود سازماندهی می کند ، 70٪ باقیمانده شامل: وام تجارت داخلی 4 تریلیون VND که توسط Vietcombank سازماندهی شده و 70 وام تجارت خارجی بدون ضمانت دولت. میلیون ها یورو آژانس توسعه فرانسه (AfD).

ظرفیت این پروژه 480 مگاوات است که شامل 2 واحد است و ظرفیت هر واحد 240 مگاوات است. متوسط ​​ظرفیت تولید سالانه انرژی حدود 488.3 میلیون کیلووات ساعت در سال است. پس از اتمام پروژه پیشرفته برق آبی Hoa Binh ، ظرفیت کل کل نیروگاه برق Hoa Binh به 2400 مگاوات می رسد.

نخست وزیر نگوین ژوان فوک و نمایندگان در حفر حفاری پروژه طولانی برق آبی Hoa Bin عکس: Khac Kien

به عنوان مدیر مراسم ، نخست وزیر نگوین ژوان فوک تأیید کرد که پروژه های بزرگ برق آبی مانند Hoa Binh ، Son La ، Lai Chau نمادهای صنعتی سازی و نوسازی کشور هستند. . این نیروگاه های برق آبی سهم بسیار مهمی در تنظیم سیلاب ، تولید برق ، ترافیک آب و تأمین آب پایین دست دارند.

نخست وزیر برای پروژه نیروگاه برق آبی گسترده Hoa Binh ، روحیه کاری جدی و فوری EVN در سازماندهی آماده سازی سرمایه گذاری ها ، ایجاد و تصویب یک پروژه بزرگ ، ارزیابی فنی و طراحی ساخت ، ساخت زیرساخت های جاده ای را تمجید و ستایش کرد.

نخست وزیر همچنین از کمیته دولتی مدیریت سرمایه در بنگاه های اقتصادی ، وزارت صنعت و تجارت ، وزارت منابع طبیعی و محیط زیست ، کمیته مردمی استان هوآ بین و مقامات محلی در تمام سطوح … برای سازماندهی بازرسی و تأیید تمجید و تمجید کرد . تأیید ، انتشار سایت ، هدایت EVN برای تکمیل مراحل آماده سازی سرمایه گذاری های ساختمانی مطابق با قوانین فعلی ، اطمینان از ایمنی ، کارایی و عدم تأثیر بر محیط زیست.

نخست وزیر نگوین ژوان فوک گفت که تحت بار سنگین کاری ، وظایف تعیین شده برای EVN ، پیمانکاران و آژانس های مربوطه بسیار دشوار است. “بنابراین ، تقویت روحیه همبستگی ، ساخت پروژه ، اطمینان از برنامه ریزی ، ایمنی مطلق پروژه ، اطمینان از توسعه پایدار ، ایمنی پایین دست ، برای جلوگیری از حوادث ضروری است. این اتفاق افتاد “- تاکید نخست وزیر. در همان زمان ، وظایف را به واحدها اختصاص دهید ، برنامه دقیق و کیفیت را در هر عنصر دقیق دنبال کنید. به ویژه ، استان هوآ بین باید با تمیز کردن زودهنگام سایت به خوبی کنار بیاید و از ایمنی و امنیت سایت برای واحدهای ساختمانی اطمینان حاصل کند.

اطلاعات در طول مراسم ، مدیر عامل EVN Trun ، دینگ نان گفت که پس از تکمیل و راه اندازی ، این پروژه به افزایش ظرفیت تولید اوج برای سیستم انرژی ملی ، تسهیل عملکرد بهینه کمک می کند. چندین منبع آب اضافی که سالانه در طول فصل طغیان نیروگاه برق آبی Hoa Binh برای تولید برق تخلیه می شود. بهبود تنظیم فرکانس و تثبیت ظرفیت سیستم انرژی ملی ؛ کمک به کاهش هزینه های سیستم. کاهش شدت کار واحدهای موجود ، در نتیجه افزایش عمر تجهیزات ، صرفه جویی در هزینه های تعمیر و نگهداری.

“با مسئولیت تأمین برق برای توسعه اقتصادی – اجتماعی ، در سالهای اخیر EVN همیشه بر سرمایه گذاری در پروژه های انرژی و شبکه تمرکز کرده است. با این روحیه ، EVN متعهد است که پروژه را به خوبی مدیریت کند تا بتواند آن را طبق برنامه عملیاتی کند. این گروه همچنین امیدوار است که از دولت ، وزارتخانه ها ، بخش ها ، شهرک ها و مردم پشتیبانی دریافت کند ، تا گروه بتواند پروژه را با اطمینان و با اطمینان از کیفیت به اتمام برساند ، “گفت: تران دین نهان.

رهبران Vietcombank و رئیس هیئت مدیره EVN Duong Quang Tang توافق نامه وام برای اجرای پروژه را تصویب کرده اند. عکس: Khac Kien

سرهنگ نگوین هوو نگوک ، فرمانده سپاه دوازدهم و مدیرکل شرکت ساختمانی تروونگ پسر (وزارت دفاع ملی) ، گفت که این یک پروژه با اهمیت اقتصادی است. – جامعه عمیق ، با مقیاس و حجم بسیار زیاد کار ، پیشرفت بسیار فوری ، عناصر ساختمانی بسیار پیچیده و الزامات فنی ، فن آوری بالا ، هم ساخت و ساز و ایمنی کارخانه ها ، هم کارها و هم کارهای مجاور.

سرهنگ نگوین هوو نگوک همچنین به نخست وزیر متعهد شد ، EVN ، وزارتخانه ها ، آژانس های مرکزی و رهبران استان هوآ بینه بر منابع انسانی ، دارایی ، تجهیزات و سازماندهی دقیق ساخت و ساز تمرکز کردند. روند فنی ، صحیح فنی ، اطمینان از پیشرفت و کیفیت ساخت ؛ اطمینان از ایمنی شغلی ، ایمنی ترافیک و بهداشت محیط. در عین حال ، با سرمایه گذار ، مشاور طراحی ، مشاور نظارتی هماهنگی نزدیک داشته باشید تا بلافاصله مشکلات و مشکلات را برطرف کنید ، پروژه را به زودی به پایان برسانید و به بهره برداری و بهره برداری برسانید.

در این مراسم ، رئیس شورای EVN ، Duong Quang Tang از صندوق رهبران Hoa Binh برای فقیران حمایت کرد. عکس: Khac Kien

Hoa Binh Ngo Van Tuan ، دبیر کمیته حزب ، گفت که منطقه منتظر پروژه است. در همان زمان ، تعهد مسئول ایجاد شرایط مطلوب برای ساخت پروژه ، به ویژه هماهنگی دقیق آژانس های انجام پاکسازی سایت است. بلوک ها را مدیریت کنید ، به روشنی تعریف کنید که این یک پروژه خاص است ، بنابراین آخرین فنون و تجهیزات را ارائه دهید … پیشرفت در ساخت و ساز ، ایمنی مطلق و بهداشت محیط را تضمین کنید.

پروژه برق آبی Hoa Binh در ساحل سمت راست سد Hoa Binh موجود واقع شده است. این کارخانه در بخش Phuong Lam ، ورودی و کانال در تایلندی Binh Ward ، شهر Hoa Binh ، استان Hoa Binh واقع شده است. نیروگاه برق توسعه یافته Hoa Binh از عناصر مخزن ، سد و سرریز مشابه نیروگاه برق آبی Hoa Binh استفاده خواهد کرد. قسمت ساخت و ساز جدید شامل عناصر است: یک کانال منتهی به ورودی آب ، آبگیر ، تونل آب ، کارخانه ها. مساحت کل برای استفاده از زمین تحت پروژه 99.62 هکتار است. که 69.30 هکتار منطقه استفاده موقت از زمین برای پروژه های ساختمانی است. طبق پیشرفت پیش بینی شده ، واحد 1 این پروژه در سه ماهه سوم سال 2024 برق تولید می کند ، واحد 2 نیز در سه ماهه چهارم سال 2024 برق تولید و پروژه را به اتمام می رساند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *