نخست وزیر خواست که یک سری توصیه های دا نانگ را اجرا کند

[ad_1]

بر این اساس ، نخست وزیر به وزارت دارایی و وزارت منابع طبیعی و محیط زیست دستور داد تا دادخواست ها را مطالعه و پردازش کنند که به دا نانگ می تواند پرداخت هزینه های استفاده از زمین را برای سیاست جمع آوری بدهی 1 سال تمدید کند. کاربری زمین زمین مطابق با فرمان دولت /201 79/2019 / ND-CP.

La Son – بزرگراه وام Tuy. تصویر: W. HAY

وزارت حمل و نقل در حال مطالعه و پردازش پیشنهادات دا نانگ برای تسریع در اجرای پروژه های بزرگ حمل و نقل برای ایجاد نیروی محرکه برای توسعه اقتصادی – اجتماعی در منطقه مرکزی – منطقه کوه مرکزی است. به طور خاص ، پروژه شاهراه La Son – Tuy Loan (بخش Hoa Lien – Tuy Loan) ، پروژه ارتقا و توسعه بزرگراه 14B (بخش Tuy Loan تا مرز استان Quang Nam) و پروژه توسعه T1 Passenger Terminal، ساخت یک ترمینال باری در فرودگاه بین المللی دا ننگ با ظرفیت 80،000-100،000 تن / سال برای جابجایی بار.

علاوه بر این ، نخست وزیر وزارت اطلاعات و ارتباطات را موظف کرد که پیشنهادات دا ننگ را برای تغییر در سیاست های مالیات بر درآمد شخصی در بخش فناوری اطلاعات و پارک متمرکز فناوری اطلاعات مطالعه و پردازش کند. مطابق با بخش II قطعنامه 41 / NQ-CP دولت از 26 مه 2016.

وزارتخانه های داخله ، وزارت ساخت و ساز ، وزارت برنامه ریزی و سرمایه گذاری و وزارت دارایی در حال بررسی و پردازش پیشنهادات دا نانگ برای انتشار احکام مشخص و راهنمای اجرای آزمایشی مدل اساسی هستند. حقوق شهر در دا ننگ.

این منطقه قصد دارد بندر Lien Chieu را بسازد. تصویر: W. HAY

وزارت دارایی و وزارت برنامه ریزی و سرمایه گذاری در حال بررسی و رسیدگی به دادخواست ها هستند تا Da Nang را قادر به تمدید اجرا و پرداخت پروژه ها با برنامه های سرمایه گذاری برنامه ریزی شده برای 2019 و 2020 کند. در سال 2021 ، به دلیل وضعیت Covid -19 و بلایای طبیعی ، سیل و طوفان ، در سال 2020 پیچیده خواهد شد.

وزارت برنامه ریزی و سرمایه گذاری پیشنهادهای دا نانگ را برای تصویب سیاست سرمایه گذاری بررسی و پردازش می کند و طبق برنامه مورد توافق دولت و وزارت برنامه ریزی و سرمایه گذاری برای پروژه های سرمایه گذاری ، سرمایه کافی اختصاص می دهد. در ساخت بندر Lien Chieu (بخشی از زیرساخت های مشترک) سرمایه گذاری کنید تا کمیته مردمی شهر ، وزارتخانه ها و شعب زمینه اجرای مراحل بعدی را فراهم کنند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *