نخست وزیر با کاهش قیمت برق برای مرحله چهارم به دلیل تاثیر کووید -19 موافقت می کند

[ad_1]

اپیدمی کووید -19 در حال حاضر در هانوی ، شهر هوشی مین و بسیاری از استانها و شهرهای سراسر کشور در حال توسعه است و بر زندگی مردم و توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور تأثیر می گذارد. این راه حل تا حدی بار افراد و مشاغل را کاهش می دهد.

کارگران EVNHANOI منبع تغذیه را در روزهای گرم سال 2021 بررسی می کنند. عکس: Khac Kien

بر این اساس ، برای مشتریانی که روزانه از برق استفاده می کنند ، هدف کاهش قبوض برق مشتریانی هستند که از برق برای نیازهای خانگی در استانها و شهرها ، مناطق ، شهرهای تحت مدیریت مرکزی که مستقیماً زیر نظر دولت مرکزی استفاده می کنند ، استفاده می کنند. استانها و شهرها تا 30 ژوئیه 2021 طبق دستورالعمل 16 / CT-TTg فاصله اجتماعی را اعمال می کنند.

سطح حمایت از کاهش قیمت برق به شرح زیر است: کاهش 15 درصدی قبض برق قبل از مالیات بر ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده) در قبوض برق برای مصرف کنندگان تا 200 کیلووات ساعت در ماه ؛ 10 discount تخفیف قبض برق (قبل از مالیات بر ارزش افزوده) در قبض برق برای مشتریانی که بیش از 200 کیلووات ساعت در ماه استفاده می کنند. دوره پشتیبانی برای کاهش قبوض برق برای مصرف کنندگان برق 2 ماه در ماههای صورتحساب برق آگوست و سپتامبر 2021 است. لیست شهرک های واجد شرایط برای کاهش قبوض برق توسط کمیته های مردمی استانها و شهرهای تحت مدیریت مرکزی برای برق ارائه می شود. واحدها

برای تأسیسات انزوای پزشکی ، افرادی که مشکوک به آلودگی به کووید -19 هستند و بخشی از هزینه افرادی که در انزوا هستند را جمع آوری می کنند ، 100 درصد قبض برق خود را دریافت می کنند. به طور خاص ، موضوعات مربوط به مراکز انزوا پزشکی متمرکز هستند که برای پیشگیری و کنترل همه گیری کووید -19 عمل می کنند ، در حالی که فردی در انزوا پزشکی است که شرایط زیر را دارا می باشد: پادگان های نظامی ، مدارس نظامی و سایر امکانات توسط نهادهای دولتی ذیصلاح انتخاب می شوند. به عنوان مکانهای انزوای پزشکی متمرکز در خدمت پیشگیری و کنترل همه گیری کووید -19 ، رایگان یا هزینه خاصی برای افرادی که در قرنطینه قرار دارند. اشاره شده در نقطه ب ، نقطه 3 ، نقطه ب ، نقطه 4 و بند ب ، بند 5 ، ماده 1 قطعنامه 16 Government دولت / NQ-CP دولت 8 فوریه 2021.

برق را مستقیماً از Electricity Corporation / Electricity Company تحت Electricity of Vietnam (EVN) و سایر خرده فروشان برق خریداری کنید. دوره پشتیبانی برای کاهش قبوض برق 7 ماه از دوره قبض برق در ژوئن 2021 تا دوره قبض برق در دسامبر 2021 است.

لیست امکانات پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر کووید -19 با کاهش قبوض برق توسط کمیته ملی پیشگیری و کنترل بیماری کووید -19 ، وزارت دفاع ، وزارت امنیت عمومی ، کمیته های استانی مردم ارائه شده است. و شهرها را به صورت مرکزی برای واحدهای انرژی مدیریت می کرد.

پیش از این ، در 30 ژوئیه ، وزیر صنعت و تجارت نگوین هون دین سند 453 BC BC / BCT را امضا کرد که به نخست وزیر پیشنهاد می کرد اجازه اجرای مرحله چهارم حمایت از کاهش قبوض برق برای برخی از مشتریان را بدهد. استفاده از برق تحت تأثیر همه گیری کووید -19 قرار گرفته است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *