مهندس فناوری اطلاعات و عروسی های خارق العاده

[ad_1]

هوانگ آن پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه اقتصاد و فناوری صنعتی I و دانشگاه اتحادیه های کارگری در هانوی متولد و بزرگ شد ، شغل خود را در فناوری اطلاعات (IT) انتخاب کرد تا کار خود را آغاز کند. کارما پس از 8 سال کار در حرفه ، ناگهان آن به تولید گل روی آورد. تصمیم برای ترک IT برای رفتن به صنعت رنگ توسط انگلستان در “یک یادداشت” تصمیم گرفت.

هوانگ آن در گوشه کوچکی از گل فروشی های خود است

“به عنوان یک فرد فعال ، نمی خواهم دور هم بنشینم و تمام عملکردهایی را که در طول روز انجام می شود تماشا کنم. من در حدود سال 2015 رسماً IT را ترک کردم و به تولید گل روی آوردم. در ابتدا ، هوانگ آن رضایت کامل خانواده خود را نگرفت زیرا من پسری هستم که کار با گل را نامناسب می دانم. دوم اینکه ، صنعت رنگ در آن زمان بسیار ناشناخته بود و از ارزش بالایی برخوردار نبود ، بنابراین خانواده در انتخاب خود اطمینان نداشتند. “

هوانگ آن به عنوان مردی که عاشق گل است ، زیبایی را دوست دارد و با اشتیاق جدی است ، از تصمیم خود ناامید نشد. پس از 6 سال فعالیت در این حرفه ، “کارهای رنگارنگ” وی برای همه شناخته شده است.

فضای افسانه ای مراسم عروسی به طور مستقیم توسط Hoang An مفهوم سازی و تحقق یافت

حدود 5 سال پیش ، بازار گلهای وارداتی در ویتنام طغیان کرد ، از آن زمان حرفه تنظیم گل و تزئین گل در رویدادهای مهم شناخته شده است. جوانان ویتنامی پس از تحصیل در خارج از کشور به خانه خود بازگشتند و با محیط فرهنگی اروپا سازگار شده اند. در این زمان ، آنها شروع به سازماندهی عروسی با یک فضای عاشقانه پر از گل و نور تازه کردند. اگر در گذشته بسیاری تصور می کردند که گل های تازه یک چیز لوکس است ، امروزه گل ها یک غذای معنوی ضروری هستند و وارد زندگی مردم شده اند.

بسیاری از گلها و گیاهان عجیب و غریب از هوانگ آن از سراسر جهان وارد می شود تا متناسب با فضای درخشان و گرم باشد.

2 سال اول ، هوانگ آن در یک گل فروشی بزرگ در هانوی کار می کرد. سپس آن فرصت یافت تا با گل آرایشگران معروف فرانسوی دیدار و همکاری کند. از آن زمان ، آن در زمینه چیدمان گل مهارت های بسیاری را آموخته و رشد داده است. وی علاوه بر چیدمان گلدان های کامل گل گرد ، موفق شد در سبک های مختلف خلق کند که گلدان را به طور طبیعی نرم کرده و احساسی لطیف ایجاد کند. به گفته هوانگ آن ، گلدان های گل چیده شده به این سبک دارای جذابیت بوده و برای کسانی که به گل ها نگاه می کنند لرزش ایجاد می کند.

هوانگ آن پس از کسب مهارت های خاص تصمیم گرفت برند خود را بسازد. وی با ترکیب مارک های تجاری و گل عروسی 2 فروشگاه گل گشود. مارک گل خرده فروشی انگلیس به دلیل سبک منحصر به فرد خود در هانوی بسیار مشهور است. هوانگ آن گفت که او عمدتا برای جلب رضایت تماشای گلهای زیبا و زیبا روزانه خود یک فروشگاه گل گشوده است. علاوه بر این ، این مکان همچنین مکانی برای کسانی است که سبک گلهایی مانند انگلستان را دوست دارند و می توانند از آن لذت ببرند.

گل فروشی محلی است برای کسانی که سبک گلهایی مثل انگلیس را خیلی دوست دارند تا بتوانند بیایند و لذت ببرند

در پایان سال جاری ، Hoang Anh بر تولید یک نام تجاری قوی تر از گل های عروسی تمرکز کرد. هنوز هم سبک منحصر به فرد خود در چیدمان گل های تازه دارد ، اما در مقیاس بزرگتر گسترش یافته است. این مراسم عروسی را برای افراد و گروههای نیازمند در بیشتر استانهای شمالی و شهرها مانند هانوی ، نین بین ، نام دین ، ​​تانه هوا ، … دریافت کرده است.

“مردم همیشه می گویند که آنها می خواهند یک صحنه افسانه ای یا یک عروسی افسانه ای را ببینند ، اما آنها هرگز آنها را در زندگی واقعی ندیده اند. وقتی مردم به فروشگاه خود می آیند یا به عروسی هایی که می روند می روند ، سالن ها دست اول را می بینند ، خانه به فضای افسانه ای مورد نظر آنها تبدیل می شود. “ سهام هوانگ آنه

منبع: La Fête برنامه ریزی عروسی و رویداد

به گفته هوانگ آن ، گل آرایی و تزیین گل حرفه ای در ویتنام تاکنون ، اگرچه توسعه یافته تر از قبل است ، اما هنوز هم برای بسیاری از افراد کاملاً جدید است. بنابراین ، Hoang Anh علاوه بر تمرکز بر مارک های گل عروسی و خرده فروشی ، دوره های فردی را نیز برای دوستداران گل برگزار می کند تا دانش آموزان پس از فارغ التحصیلی به تنهایی بتوانند یک گل فروشی را افتتاح کنند. علاوه بر این ، آنه همچنین زنانی را آموزش می دهد که می خواهند گلدان های گل ، روبان های گل را در یک میز ضیافت یا یک مراسم به اندازه خانواده تنظیم کنند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *