منطقه باقیمانده باخ دنگ گیانگ – افتخار مردم بندر شهر

[ad_1]

دبیرکل نگوین پو ترونگ یک سبد گل برای تبریک به کمیته مردم Hai Fong برای این مراسم ارسال کرد.

در این مراسم نخست وزیر نگوین ژوان فوک حضور داشت. وزیر دفاع – ژنرال نگو ژوان لیچ ؛ وزیر امنیت عمومی – ژنرال لام. رئیس سابق کمیته سازماندهی مرکزی Huy Rua ؛ رئیس کمیته مرکزی امور داخلی فان دین تراک … به همراه نمایندگان رهبران حزب ، ایالت ، وزارتخانه ها ، شعب ، رهبران شهر های فونگ و سایر استان ها ، شهرها و ده ها هزار نفر در آن شرکت کردند.

غرور ملی

این مراسم برای نشان دادن قدردانی عمیق نسل امروز از قهرمانان ملی است که در نبردهای رودخانه باخ دنگ کمک زیادی کرده اند. تأیید توانایی و هوش مردم ویتنام ؛ ارزشهای برجسته پیروزیهای رودخانه باخ دنگ برای ویتنام و تاریخ بین المللی.

مراسم دریافت آثار در سطح ملی در یادگار باخ دنگ گیانگ

بیدار کردن و حمایت از غرور و غرور ملی ، کمک به آموزش و ترویج سنتهای تاریخی و فرهنگی ، سنتهای میهنی و مبارزه برای آزادی ملت قهرمان ملت ما در دوران doy من ؛ انتشار مقادیر علمی ، ارزشهای تاریخی و فرهنگی بنای یادبود ملی باخ دنگ ژانگ ، تحقیق گام به گام و ارزش افزوده برای ارائه به یونسکو برای شناخت برندگان ، جمعیت یادگار رودخانه باخ دنگ در میراث جهانی قرار دارد.

علاوه بر این ، این مراسم همچنین با هدف ارج نهادن ، ارائه و ترویج ارزشهای فرهنگی معمولی و منحصر به فرد بنای یادبود ملی باخ دنگ جیانگ و پتانسیل های های فونگ ، ارائه هان فونگ با عمق تاریخی و فرهنگی برای گردشگران محلی و بین المللی که به شدت تلاش می کنند ، است. به ادغام بین المللی

آقای لو وان ثان – دبیر شهر های فونگ ، که در این مراسم سخنرانی کرد
آقای لو وان تانگ ، دبیر شهر هایپهونگ در سخنرانی در این مراسم ، از رهبران حزب ، ایالت ، رهبران استان های همسایه و همه مردم تشکر کرد. آقای ثان گفت؛ های فونگ خور خور واقع در شمال شرقی ناحیه توی نگوین ، شهر کوانگ ین ، استان کوانگ نینگ است. دوره فئودالی از دهانه Nam Trieu تا رودخانه باخ دانگ ، قایق ها بالا و پایین می شدند و مستقیم به پایتخت می رفتند. هر دو طرف رودخانه باخ دنگ یک سیستم متراکم از رودخانه ها ، کوه های ناهموار و بسیاری از غارها و جنگل های انبوه است. مخصوصاً برای چیدمان دفاع ملی مناسب است. در قرون دهم و سیزدهم ، بسیاری از نبردهای دریایی قهرمانانه ملت ما علیه مهاجمان از شمال به وقوع پیوست. در سال 938 ، قهرمان ملی نگو کوئن از میدان جنگ با توده های چوبی استفاده کرد و با استفاده از این قانون جزر و مد ، مردم را از جنوب خان با مهاجمان جنگید. فقط در یک روز ، ارتش و مردم ما همه مهاجمان را شکست دادند ، جنگ را خاتمه دادند ، ملت را آزاد کردند. اتمام 1117 سال در شمال. پس از پیروزی ، قهرمان ملی نگو کوئن پادشاه را اعلام کرد ، اقدام به ساخت دربار کرد ، Au Lac باستان را به عنوان پایتخت انتخاب کرد و دوره جدیدی را آغاز کرد – دوره استقلال و خودگردانی کشور. در رودخانه باخ دنگ ، در سال 981 ، امپراطور لو دای خان مردم را مجبور کرد که به استفاده از روش جنگیدن با توده های چوب برای سازماندهی مقاومت ، شکست حمله به جنگ ، حفظ استقلال و کنترل خود ادامه دهند. شرکت دای ویتنام در یک دوره توسعه قوی. همچنین در رودخانه باه دانگ ، در سال 1288 هونگ دائو دای وونگ بار دیگر با خلاقیت از زمین ، یک میدان جنگ با توده های چوبی و مدیریت رودخانه باه دانگ استفاده کرد و باعث شد ارتش و سلسله تران صدها قایق ارتش را غرق کنند. به نگوین مون حمله کرد. تأسیس یکی از باشکوه ترین شاهکارهای تاریخ ، پایان دادن به رویای امپراتوری نگوین مون مبنی بر حمله به جنوب شرقی آسیا ، باز کردن دوره ای از توسعه ملی.

مردم در بندر سیتی وقتی یادگار باخ دنگ جیانگ یادگار ملی را دریافت کردند بسیار افتخار می کنند

در کنار مردم کشور ، مردم هایپهونگ همیشه کمک زیادی کرده اند ، روستاییان در مناطق ساحلی تبدیل به جنگجو و شبه نظامی شده اند ، زیر لوای قهرمانان ملی ایستاده اند. بسیاری از مردم به ژنرال های با استعدادی تبدیل شده اند و مورد احترام افرادی هستند که معبد را ساخته اند ، مانند Thanh Hoang ، خدای بسیاری از روستاها و محله های های فونگ. در همان رودخانه در 2 قرن مختلف 3 جنگ تعیین کننده علیه مهاجمان خارجی درگرفته است. پیروزی متعلق به مردم صالح است ، پیروزی های رودخانه باخ دنگ مراحل مهم تاریخی در تاریخ مبارزه با دشمن بود. افتتاح یک دوره صلح و توسعه کشور. همه آنها رود افسانه ای باخ دنگ را ایجاد کردند. برای هزاران سال ، در ذهن همه مردم هایپونگ ، باه دانگ یک رود مقدس ، منبع قدرت معجزه آسای کشور بوده است. این غرور به شکل گیری هویت و کیفیت افراد در های فونگ کمک کرده است. این روح یکپارچگی ، اراده ، مقاومت … تبدیل شدن به یک منبع درون زا از قدرت برای توسعه شهر است.

با قلب سپاس از قهرمانان ملی ، جن ها. مردم های فونگ خود را وقف ساختن یادگاری از ترانگ کن ، مرکز میدان جنگ در گذشته کرده اند.

برگزاری مراسم دریافت مراسم ملی رتبه بندی آثار تاریخی منطقه باقیمانده باه دانگ گیانگ همچنین به ارتقا the ارزش بقاع متبرک کمک می کند ، بنابراین محصولات توریستی در منطقه توی نگوین تورها و مسیرهای شهر را شکل می دهد و ارتقا می دهد ، برای ایجاد یک محصول توریستی جذاب و غنی از هویت فرهنگی ، زمین و مردم از های فونگ.

برداشت در ذهن مردم بندر شهر

از سال 2008 ، آثار در این یادگار یکی یکی ساخته شده است و یادگاری با شکوه درخشان باخ دنگ گیانگ تاریخی را ایجاد می کند. منطقه بجا مانده به پشت خود به کوه ، پله ها در امتداد رودخانه ، چشم ها و چشم ها به سمت دریای شرقی حرکت می کند ، و یک نقطه عطف معنوی برای شمال شرقی کشور تشکیل می دهد.

تأکید در جمعیت بجا مانده از ذکر معبدی به نام با دانگ جیانگ ، افتخار آفرینی به دوک نگو کوئن وونگ ، که در جنگ انبوه های باه دانگ به دنیا آمد ، با شکست دادن ارتش هان جنوبی در سال 938 ، و پایان دادن به 1117 سال حکومت ، ناموفق است. به تمدن دای ویت.

در حدود 500 متری معبد باخ دنگ گیانگ معبد ترانگ کنه وونگ د قرار دارد که پادشاه دا دا هان را عبادت می کند. در سال 981 ، او جای Ngo Quyen را دوباره ساخت ، اعتبار نبرد با Tong Binh Chiem را گرفت و Dai Co Viet را با Dai Han برابر دانست.

به دنبال لین از ترانگ کن برای ادای احترام به Quoc Cong Tiet Hung Dao Dai Vuong Tran Quoc Tuan – او اعتبار شکست دادن سه بار نگوین مونگ را داشت ، و با پیروزی باخ دانگ در سال 1288 ، شکست امپراتوری برای حمله کشور ما. نگوین مونگ ، تمدن درخشان دونگ A را معرفی می کند.

معبد پرزیدنت هوشی مین یکی از مکانهای ویژه این یادگار است. رئیس جمهور هوشی مین ، رهبر بزرگ ملت ویتنام ، همیشه در قلب همه ویتنامی ها است. بسیاری از معابد ، بتکده ها و معابد سراسر کشور محرابهایی را برای رئیس جمهور هوشی مین برپا کرده اند. یادگار باخ دنگ گیانگ اولین مکان در های فونگ است که در آن معبد رئیس جمهور هوشی مین در حال ساخت است تا مردم و بازدید کنندگان احترام و عشق خود را به او نشان دهند.

با مشرف به رودخانه باخ دنگ ، 3 مجسمه از پادشاهان مشهور ، ژنرال های نگو کوئن ، لو دای خان و تران هونگ دائو وجود دارد که با شکوه برای نگهبانی از خور تاریخی ایستاده اند. این مکان میدان پیروزی نام دارد. این پروژه با استقبال از بهار جدید Dinh Dau 2017 در دسامبر سال Binh Than 2016 تکمیل شد.

افراد زیادی برای تحسین آتش بازی به این یادگار آمدند

طبق تابلوی سایت یادگارهای باخ دنگ گیانگ ، مجسمه ها در برنز یکپارچه ریخته می شوند ، هر مجسمه 8 متر ارتفاع و 40 تن وزن دارد.

این سه شخصیت با روح زنده حک شده اند و هرکدام از آنها تفاوت های خاص خود را دارند. پادشاه نگو کوئن در وسط ایستاد ، پاهایش با لگد زدن به امواج ، مستقیم به رودخانه باخ دنگ اشاره کرد ، جایی که اجساد دشمن در آنجا دفن شده بودند.

امپراطور لو دای خان لباس های خود را در باد تکان داد ، شمشیر خود را در مشت گرفت و چشمانش به شدت به دشمن می سوخت.

Hong Dao Vuong Tran Quok Tuan بی تاب بود ، “سرباز ضعیف” بن نگوین را با دست راست گرفته بود ، دست چپ او محکم شمع شمشیر خود را حفظ کرده بود ، ظاهر سخت او.

هر سه روی تکیه سنگی ایستاده بودند و پشت به تین تین ایستاده بودند و چشمانشان در یک حالت با شکوه می درخشید ، در آبی آسمان ، کودکان و آب می درخشید.

در زیر سطح آب یک توده آهنی با پوشش 180 آهن وجود دارد که در بستر رودخانه احیا شده است ، نمادی از وضعیت قدیم که اجداد برای نابودی دشمن بلند کرده اند …

منطقه گردشگری باخ دنگ گیانگ یکی از معدود مقاصد گردشگری است که “3 نه” (بدون تجارت ، بدون هزینه ، بدون زباله) را با موفقیت اجرا کرده است. به لطف این اصل “3 نه” ، این یادگار یک فضای فرهنگی و تاریخی آرام را به ارمغان آورده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *