منابع درون زا برای توسعه پایتخت

[ad_1]

اکوسیستم را کامل کنید استارت آپ های خلاق

با پاسخ مثبت به روحیه کارآفرینی ملی ، شهر هانوی در جهت گیری و مدیریت خود با شعار “مردم و مشاغل را به عنوان یک مرکز خدمات” در نظر گرفت. این شهر در حال ایجاد بسیاری از راه حل های پیشگامانه برای کمک به بهبود فضای سرمایه گذاری در مشاغل ، ایجاد شرایط مساعد برای کسب و کارهای نوآور در منطقه است.

در حال حاضر ، این شهر 5 دستورالعمل اصلی و وظایف اصلی ، 3 مرحله دستیابی به موفقیت و 10 برنامه کاری کمیته حزب شهر را در دوره 2020-2020 اجرا می کند ، از جمله برنامه № 07-CTr / TU در “ارتقا Prom توسعه علم ، فناوری و نوآوری در دوره 2021 – 2025 “. این برنامه از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، زمینه ای برای دستیابی به اهداف ایجاد می کند تا سال 2025 ، علم ، فن آوری و نوآوری در واقع در حال تبدیل شدن به نیروی محرکه اصلی برای توسعه اقتصادی – اجتماعی پایتخت هستند ؛ ساخت هانوی یک مرکز پیشرو در تحقیقات ، توسعه فناوری و نوآوری در کشور. به ویژه ، از نظر نوآوری خلاق ، این شهر مصمم است که اکوسیستم مبتکرانه ابتکاری را برای هدایت کشور بهبود بخشد تا به عنوان یک گروه پیشرو در منطقه آسه آن باشد. 2025 و در بین گروه پیشرو در آسیا تا سال 2045

Startup Recsports ویتنام.

از همان ابتدا ، مدیر عامل ESO ، Doan Tu Huong گفت که این شهر همیشه با ایجاد شرایط مناسب برای توسعه تجارت ، کارآفرینی خلاق را تشویق می کند. سیاست ها ، سازوکارها و پشتیبانی عملی باعث ایجاد انگیزه در بسیاری از مشاغل از جمله شرکت های نوپای نوآور شده است. به موازات ابلاغ سیاست ها ، هانوی یک سری اقدامات عملی را برای ایجاد یک فضای مطلوب سرمایه گذاری برای مشاغل در منطقه توسعه یافته اجرا کرده است.

“این شهر در حال ایجاد تغییر اساسی در ساخت دولت الکترونیکی برای کاهش زمان و هزینه های تجاری است. صنایع و مناطقی که مستقیماً به تجارت مرتبط هستند ، مانند ثبت مشاغل ، مالیات ، گمرک ، تأمین اجتماعی ، زمین ، سرمایه و برق در کاهش زمان و هزینه های تجارت متمرکز هستند. “- خانم Huong اظهار داشت: به عنوان یک صندوق داخلی که به طور فعال از ویتنامی حمایت می کند در حال حاضر BestB حدود 5 میلیون دلار برای تجارت هانوی سرمایه گذاری می کند. به گفته مدیر صندوق نگوین آن کوونگ ، یکی از معیارهای مهم برای تصمیم گیری صندوق برای سرمایه گذاری ، حمایت از مقامات محلی است. زیرا در حقیقت ، اگر تجارت توسط دولت تسهیل شود ، فرصت های زیادی برای توسعه و دستیابی به موفقیت وجود دارد.

“در واقع ، هانوی شهری است که ما بیشترین منابع را در آن سرمایه گذاری می کنیم ، زیرا این مرکز ، مرکز اصلی ، پیشگام راه اندازی ح.ک.چ است. به ویژه ، کمیته مردمی علاقه زیادی به فعالیت های خلاقانه خلاقیت دارد. این در روابط روان بین بخش ها و شعب منعکس شده و به خوبی هماهنگ شده است “.

تمرکز از بین بردن مشکلات تجاریمدیر مرکز پشتیبانی SME لو وان کوآن گفت که در زمان آینده این شهر بر حل مشکلات برای تجارت تمرکز خواهد کرد. به ویژه ، بهبود کیفیت کار با روش های اداری برای ثبت مشاغل ، مالیات ، گمرک ، تأمین اجتماعی ، رویه های اداری در صنایعی مانند ساخت و ساز ، زمین ، منابع محیطی ، پزشکی. تشویق به کارآفرینی و نوآوری های نوپا ، ارتقا the اجرای م effectiveثر سیاست های حمایت از شرکت های کوچک و متوسط ​​، اجرای م effectiveثر سیاست های حمایت از شرکت های نوپا. بهبود کمبود مناطق تولیدی ، ایجاد شرایط توسعه پارک های صنعتی و خوشه های صنعتی با اندازه مناسب و قیمت اجاره زمین ، مطابق با توانایی های تجارت ، به ویژه شرکت های کوچک و متوسط. در همان زمان ، به ترویج اصلاح رویه های اداری ، افزایش کاربرد فناوری اطلاعات در تمام مراحل حاکمیت و ارائه خدمات عمومی آنلاین به شهروندان و مشاغل ادامه دهید. بهبود فضای سرمایه گذاری کسب و کار ، بهبود رقابت و افشای شفافیت اطلاعات ؛ ایجاد یک فضای مطلوب سرمایه گذاری ، ارتقا development توسعه تجارت بر اساس اصول برابری ، انصاف و شفافیت. تلاش کنید تا از نظر بهبود فضای سرمایه گذاری تجاری ، حمایت از توسعه تجارت ، هانوی را به شهر پیشگام کشور تبدیل کنید. در مورد رشد سریع و پایدار اقتصادی ، ادغام بین المللی و استفاده از دستاوردهای پیشرفته علمی و فنی در جهان.

ساخت دولت الکترونیکی ، یک شهر هوشمند ، با بهره گیری از تأثیر گسترده و گسترده فناوری اطلاعات با یک شبکه شرکتی بزرگ و پویا. تشویق به توسعه شرکتها از نظر کمی و کیفی ، توسعه قوی شرکتهای فناوری دیجیتال در شهر را ارتقا می بخشد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *