ملاقات با رهبران سابق هیئت نمایندگان مجلس شورای ملی در هانوی در این دوره ها


این جلسه به ریاست رئیس کمیته مردمی شهر چو نگوک آن اداره می شد. رئیس شورای شهر نگوین نگوک توآن. نایب رئیس کمیته مردمی شهر نیز حضور داشتند: چو ژوان دونگ ، ها مین های ؛ معاون رئیس شورای شهرداری Phung Thi Hong Ha ؛ نمایندگان ادارات و شعب شهر.

رئیس کمیته مردمی شهر هانوی چو نگوک آن در این جلسه صحبت کرد.

در این نشست ، روسای پیشین هیئت شورای ملی ، روسای سابق شورای ملی و کمیته مردمی هانوی در طول دوره ها ابراز خوشحالی از دستاوردها کردند و از نتایج بدست آمده توسط پایتخت تا سال 2020 در اجرای خوب “مأموریت مضاعف” و مبارزه با اپیدمی کوید -19 و همچنین توسعه توسعه اقتصادی-اجتماعی. علی رغم مشکلات فراوان ، این شهر در مقایسه با کل کشور هنوز به رشد نسبتاً خوبی دست یافته است. تأمین امنیت اجتماعی ، حفظ امنیت و دفاع از سرمایه.

رئیس سابق کمیته مردمی شهر نگوین کواک Trio گفت: “ما معتقدیم که در سال 2021 هانوی بر همه مشکلات و چالش ها غلبه خواهد کرد ، به دستاوردهای زیادی در زمینه توسعه اقتصادی – اجتماعی دست خواهد یافت ، به اطمینان از زندگی مردم منطقه کمک خواهد کرد “

رئیس کمیته مردمی شهر چو نگوک آن از طرف رهبران شهر احترام خود را نسبت به احساسات خوب و اعتماد روسای سابق هیئت شورای ملی ، رهبران سابق شورای خلق و کمیته مردمی هانوی ابراز داشت دوره زمانی.

اطلاعات عمومی در مورد روسای سابق هیئت شورای ملی ، رهبران سابق شورای ملی و کمیته مردمی شهر هانوی برای دوره برخی از نتایج برجسته پایتخت در سال 2020 ، رئیس کمیته مردمی مردم چو نگوک وی تاکید کرد: در سال 2021 پیش بینی می کند که کل کشور و همچنین شهر هانوی به دلیل اپیدمی پیچیده Covid-19 با مشکلات زیادی روبرو خواهند شد. با این حال ، شهر هانوی بسیار مصمم است ، دائماً برای همبستگی تلاش می کند تا پس از بیش از 30 سال نوسازی ، به دستاوردهای بزرگ و جامع پایتخت ادامه دهد. همزمان ، رواج سنت شجاعت ، هوش ، همبستگی ، خلاقیت و مثال زدنی 90 ساله کمیته حزب پایتخت ؛ احیای قطعنامه کنگره ملی XIII حزب و قطعنامه هفتمین نمایندگان ملی (دوره 2020-2025) کمیته شهر حزب.

به مناسبت آماده سازی برای جشن سال نو سنتی Tan Suu 2021 ، رئیس کمیته شهر مردم Chu Ngoc Anh برای سلامتی و خوشبختی به روسای سابق هیئت مجلس شورای ملی ، روسای سابق ملی آرزو کرد شورای و کمیته مردمی هانوی. در عین حال ، ما امیدواریم که رهبران پیشین شهر همچنان به توجه خود ادامه دهند و با نظرات و مسئولیت های بسیار مشتاقانه به توسعه پایتخت برای ثروتمندتر و تمدن تر کردن آن کمک کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *