ملاقات با رهبران سابق هیئت نمایندگان مجلس شورای ملی در هانوی در این دوره ها

[ad_1]

این جلسه به ریاست رئیس کمیته مردمی شهر چو نگوک آن اداره می شد. رئیس شورای شهر نگوین نگوک توآن. نایب رئیس کمیته مردمی شهر نیز حضور داشتند: چو ژوان دونگ ، ها مین های ؛ معاون رئیس شورای شهرداری Phung Thi Hong Ha ؛ نمایندگان ادارات و شعب شهر.

رئیس کمیته مردمی شهر هانوی چو نگوک آن در این جلسه صحبت کرد.

در این نشست ، روسای پیشین هیئت شورای ملی ، روسای سابق شورای ملی و کمیته مردمی هانوی در طول دوره ها ابراز خوشحالی از دستاوردها کردند و از نتایج بدست آمده توسط پایتخت تا سال 2020 در اجرای خوب “مأموریت مضاعف” و مبارزه با اپیدمی کوید -19 و همچنین توسعه توسعه اقتصادی-اجتماعی. علی رغم مشکلات فراوان ، این شهر در مقایسه با کل کشور هنوز به رشد نسبتاً خوبی دست یافته است. تأمین امنیت اجتماعی ، حفظ امنیت و دفاع از سرمایه.

رئیس سابق کمیته مردمی شهر نگوین کواک Trio گفت: “ما معتقدیم که در سال 2021 هانوی بر همه مشکلات و چالش ها غلبه خواهد کرد ، به دستاوردهای زیادی در زمینه توسعه اقتصادی – اجتماعی دست خواهد یافت ، به اطمینان از زندگی مردم منطقه کمک خواهد کرد “

رئیس کمیته مردمی شهر چو نگوک آن از طرف رهبران شهر احترام خود را نسبت به احساسات خوب و اعتماد روسای سابق هیئت شورای ملی ، رهبران سابق شورای خلق و کمیته مردمی هانوی ابراز داشت دوره زمانی.

اطلاعات عمومی در مورد روسای سابق هیئت شورای ملی ، رهبران سابق شورای ملی و کمیته مردمی شهر هانوی برای دوره برخی از نتایج برجسته پایتخت در سال 2020 ، رئیس کمیته مردمی مردم چو نگوک وی تاکید کرد: در سال 2021 پیش بینی می کند که کل کشور و همچنین شهر هانوی به دلیل اپیدمی پیچیده Covid-19 با مشکلات زیادی روبرو خواهند شد. با این حال ، شهر هانوی بسیار مصمم است ، دائماً برای همبستگی تلاش می کند تا پس از بیش از 30 سال نوسازی ، به دستاوردهای بزرگ و جامع پایتخت ادامه دهد. همزمان ، رواج سنت شجاعت ، هوش ، همبستگی ، خلاقیت و مثال زدنی 90 ساله کمیته حزب پایتخت ؛ احیای قطعنامه کنگره ملی XIII حزب و قطعنامه هفتمین نمایندگان ملی (دوره 2020-2025) کمیته شهر حزب.

به مناسبت آماده سازی برای جشن سال نو سنتی Tan Suu 2021 ، رئیس کمیته شهر مردم Chu Ngoc Anh برای سلامتی و خوشبختی به روسای سابق هیئت مجلس شورای ملی ، روسای سابق ملی آرزو کرد شورای و کمیته مردمی هانوی. در عین حال ، ما امیدواریم که رهبران پیشین شهر همچنان به توجه خود ادامه دهند و با نظرات و مسئولیت های بسیار مشتاقانه به توسعه پایتخت برای ثروتمندتر و تمدن تر کردن آن کمک کنند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *