معاون نخست وزیر Vu Duc Dam از نیروهای جبهه بازدید و تشویق می کند تا با اپیدمی Kuang Nin مبارزه کنند

[ad_1]

معاون نخست وزیر Vu Duc Dam با بازدید از ایست بازرسی بین رشته ای Covid-19 در دروازه استان (کمون Binh Duong) با اشتیاق از شرایط زندگی ، زندگی و نگهبانی نیروها بازدید کرد. ارتش و پلیس در حال انجام وظیفه برای بستن در پورتال غربی به و از استان کوانگ نینگ هستند.

معاون نخست وزیر با تشویق و اشتراک با کارمندان وظیفه در ایست بازرسی ضد اپیدمی بین شهر دونگ تریو و شهر چی لین در بزرگراه 18 ، گفت: کارهای ساده ، اما پر از مسئولیت ، از صمیم قلب برای رفقا و مردم در پیروزی اپیدمی با کشور سهیم هستند.

در خارج از حصار منطقه منزوی Dong Trieu (شهر دونگ Trieu) ، معاون نخست وزیر Vu Duc Dam (پیراهن سفید ، راست) قدردانی خود را ابراز کرد و آرزو کرد که مردم با هم متحد شوند ، مشکلات را به اشتراک بگذارند ، به پیروزی کل کشور کمک کنند اپیدمی. عکس: VGP / دین نام

معاون نخست وزیر تأکید کرد که اگر به طور خلاصه آن را نادیده بگیریم ، در یک منطقه شیوع در منطقه صنعتی کمون کنگ هوآ (شهر چی لین) اتفاق می افتد. خبر خوب ، به محض کشف ، با درگیری شدید استانهای های دو دونگ و کوانگ نینگ ، کمک به موقع با قدرتمندترین نیروی وزارت بهداشت و همچنین مزارع ارگانیک. در آزمایشی که ارتش به آن پیوست ، ما بلافاصله در شب 27 ژانویه حرکت کردیم (پس از اعلام دو مورد عفونت شماره 1552 ، 1553) در این مرحله ، وضعیت گام بسیار مثبتی برداشته است. استان های Hai Duong و Quang Ning اقدامات جدی ، م andثر و خلاقانه ای را برای ردیابی ، منطقه بندی و جداسازی در نظر گرفته اند. استان های دو دونگ دارای الگویی از محاصره در محاصره بوده و لایه های زیادی را تشکیل داده است و شهر دونگ تریو (کوانگ نینگ) محاصره نقاط مشکوک و نقاط بسیار کوچکی را در نقاط بزرگتر قرار داده است.

معاون نخست وزیر معتقد است که های دوونگ و کوانگ نینگ شیوع آن را در 6 روز از بین می برند.

در خارج از حصار منطقه منزوی Dong Trieu (Dong Trieu) ، از طریق نیروهای وظیفه ضد اپیدمی ، معاون نخست وزیر از مردم تشکر کرد و آرزو کرد که مردم متحد شوند ، مشکلات را به اشتراک بگذارند و بر مشکلات ناشی از انزوا غلبه کنند محاصره به پیروزی اپیدمی ها کمک می کند. با کل کشور. به همین مناسبت معاون نخست وزیر تبریک سال نو را به مردم ، همه نیروها و مقامات محلی در منطقه مسدود و منزوی تبریک گفت.

نگوین تی خان خان معاون رئیس کمیته استانی استانی کوانگ نینگ گفت که مردم همچنین تصمیم گرفته اند که Tet را در یک منطقه جدا شده متمرکز داشته باشند ، بسیاری از مردم نیز به دلیل مسکن نزدیک ناراحت هستند ، اما اگر جدی و سختگیرانه نباشند همه آنها حل می شوند. دولت یا استان همه گیر را به سرعت و با موفقیت خاموش نمی كنند.

معاون نخست وزیر Vu Duc Dam با بازدید از منطقه متمرکز جدا شده واقع در دبیرستان Nguyen Du (بخش دوک چین ، شهر دونگ تریو) با مهربانی از نیروهای وظیفه در اینجا پرس و جو و تشویق کرد. این رفیق خاطرنشان کرد که کوانگ نینگ باید با حفظ توجه ویژه به پیگیری سریع ، نمونه برداری برای آزمایش ، منطقه بندی اپیدمی برای همه ، اقدامات ضد اپیدمی خوبی را که اعمال شده و در حال اجرا است ، حفظ کند. مقیاس ، سطح یا تلاش برای ترجمه هیچ شانسی برای شیوع ندارد.

معاون نخست وزیر مقامات محلی علاوه بر تشویق ، هدف قرار دادن و خواستار اینكه مردم در مناطق متمركز منزوی ، مناطق مسكونی را مسدود كنند كه دقیقاً از مقررات پیروی كنند ، این زمان هم مرز است. فوونگ مراقبت می کند و اطمینان حاصل می کند که مردم تعطیلات فراموش نشدنی تت را سپری می کنند ، علاوه بر بسیاری از ناراحتی ها ، موارد دلچسب بسیاری نیز وجود دارد که دقیقاً از این مقررات پیروی می کنند ، مردم Hai Duong و Quang Ning به همه کمک کرده اند. کشور برنده این بیماری است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *