معاون رئیس جمهور Dang Thi Ngoc Thinh سیاست های کارمندان Vinamilk را ستود

[ad_1]

معاون رئیس جمهور Dang Thi Ngoc Thinh هدایایی را به کارمندان و فرزندان کارمندان در کارخانه لبنیات Vinamilk در Binh Duong به Tet اهدا کرد.

در کارخانه پیشرفته لبنیات در ویتنام و منطقه ، معاون رئیس جمهور از خطوط تولید بازدید کرد ، به صحبت های مدیران کارخانه گوش فرا داد تا در مورد عملکرد و سازگاری گزارش دهند. برنامه تولید برای تأمین کامل نیازهای کشور در Tet 2021.

با توجه به این واقعیت ، معاون رئیس جمهور از سرمایه گذاری و مدرنیته کارخانه لبنیات ویتنام در ویتنام در Binh Duong تمجید کرد. معاون رئیس جمهور همچنین گفت که وی بسیار خوشحال است که می بیند حتی در یک سال دشوار ، وینامیلک به رشد دست یافته است و به هدف دوگانه دولت “کنترل هم شیوع کوید و هم رشد اقتصادی” کمک می کند. در عین حال ، وی همچنین تلاش های این شرکت را برای مراقبت از کارمندان خود تحسین کرد و آرزو کرد که وینامیلک به پیشرفت نقاط قوت خود ادامه دهد تا به زودی به یکی از 30 شرکت بزرگ لبنی تبدیل شود.

معاون رئیس جمهور در مورد زندگی و کار کارگران کارخانه در روزهای قبل از تت س askedال کرد.

معاون رئیس جمهور ، دانگ تی نگوک تین ، به کار ، زندگی و خانواده کارگران ، مهندسان و کارمندان مستقر در کارخانه لبنیات ویتنام توجه کرد. Vinamilk ، به ویژه هنگامی که فقط چند روز دیگر باقی مانده است ، کل کشور سال جدید 2021 قمری را جشن می گیرند.

آقای تران مین وانگ ، مدیر اجرایی تولید ، به نمایندگی از وینامیلک ، از توجه و تشویق معاون رئیس جمهور و هیئت اعزامی به کارمندان شرکت قدردانی کرد. “وینامیلک و کارمندان آن تلاش می کنند و بر تولید تمرکز می کنند تا کالاهای کافی برای تأمین نیازهای مصرف کنندگان در تعطیلات Tet و تأمین صادرات فراهم کنند. سعی کنید شرایطی را فراهم کنید تا کارمندان بتوانند Tet و ملاقات کامل و گرم خود را با اقوام و خانواده خود داشته باشند ، به خصوص پس از یک سال تغییرات زیاد “.

معاون رئيس جمهور دنگ تی نگوک تین توزیع هدایای Tet به نمایندگان کمیته مردمی استان Binh Duong و آقای تران مین وان ، مدیر اجرایی بخش تولید Vinamilk.

در حال حاضر وینامیلک بیش از 10 هزار کارمند در سراسر کشور دارد ، علاوه بر بخش اداری ، بیش از 60 درصد از کارکنان این شرکت در 12 مزرعه و 13 کارخانه در سراسر کشور مشغول به کار هستند. تمام مزارع و کارخانجات Vinamilk حتی در تعطیلات Tet نیز به فعالیت عادی خود ادامه می دهند ، بنابراین هیئت مدیره و واحدهای شرکت از سیاست ها و مزایای مناسبی برخوردار هستند و بلافاصله به بسیج توجه می کنند. خدای کارگر

فعالیت های تولیدی کارخانه توسط ماشین آلات با سطح بالایی از اتوماسیون انجام می شود ، مردم عمدتا نقش عملکرد سیستم کنترل و بازرسی را بازی می کنند.

تحت شرایط سخت کلی ناشی از Covid-19 در سالهای اخیر ، Vinamilk تلاش زیادی برای محافظت از سلامتی و تضمین حقوق کارمندان خود مانند تولید مثل و راهنمایی کارکنان برای رعایت و اجرای مقررات انجام داده است. ایجاد یک محیط کار عاری از بیماری و حمایت از محصولات غذایی این شرکت برای افزایش انعطاف پذیری و سلامت کارکنان. این شرکت همچنین درآمد و مزایایی را برای کارمندان فراهم می کند ، حقوق را کاهش نمی دهد ، ساعات کار را کاهش می دهد. رژیم های کافی را تسهیل و حفظ می کنند ، حتی وقتی کارگران از خانه در طول دوره های جدایی اپیدمی کار می کنند.

کارمندان کارخانه Vinamilk در Binh Duong یک خط تولید شیر پیشرفته را اجرا می کنند که از طریق سیستم رایانه ای کاملاً خودکار است.

در سال 2020 ، بیماری همه گیر Covid-19 تأثیر زیادی بر اقتصاد ، تجارت و کارگران داشت. طبق داده های رسمی اداره آمار عمومی ، 32.1 میلیون کارگر تحت تأثیر Covid-19 قرار گرفتند و 1.6 میلیون شغل نیز در سال 2020 از بین رفت. تحت شرایط سخت به دلیل Covid-19 ، Vinamilk به عنوان یک شرکت برای تلاش برای حفظ ثبات شناخته شده است در تولید و فعالیتهای تجاری و همزمان تأمین اشتغال و کلیه مزایای کارمندان. با این تلاش ، Vinamilk همچنان برای سومین سال متوالی به عنوان بهترین شغل ویتنام انتخاب شد (1) و شاخص رضایتمندی کارکنان را بیش از 90٪ گزارش کرد (2).

با بسیاری از سیاست های ابتکاری کارمندان ، Vinamilk در سه سال متوالی به عنوان بهترین شغل ویتنام انتخاب شده است.
در سال 2020 ، Vinamilk همچنین تلاش های مستمر خود را برای حفظ رشد و تأمین تقاضای مواد غذایی برای بازار داخلی و همچنین صادرات نشان می دهد. در روزهای بعد ، کارخانه های Tet Vinamilk در سراسر کشور تولید خود را برای تأمین نیازهای مردم محلی افزایش دادند و در ابتدای سال سفارشات صادراتی را برای رفتن به بسیاری از بازارهای جهان تکمیل کردند. به تازگی ، در اولین روزهای 2021 جدید ، وینامیلک محموله بزرگی از 10 ظروف با کیفیت بالا برای شیر دانه بندی شده و 5 ظرف برای شیر تغلیظ شده را به چین صادر کرده است ، که همچنین فوراً در حال تکمیل هستند و نوید سال جدید پر رونقی برای صنعت شیر ​​می دهد. در کل.————-(1) طبق “لیست 100 شغل برتر ویتنام 2020” که توسط سازمان جامعه حرفه ای Anphabe و شرکت تحقیقات بازار Intage اعلام شده است.(2) طبق تحقیقات داخلی شرکت.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *